کیف نگهدارنده انسولین خنک کننده بدون برق باطری مدل فریو

کیف نگهدارنده انسولین خنک کننده 48 ساعت

کد محصول x438

تومان 120.000

راهنما 09129474073

قیمت 120.000

تومان 120.000

کیف خنک نگه دارنده انسولین در سه اندازه متفاوت تا ۴۸ ساعت بدون نیاز به باتری از طریق برق بدون نیاز به یخ، کلمن و یخچال با حجم بسیار کم ، محافظ انسولین باز نشده شما می باشد . کیف نگهدارنده انسولین پس از ۴۸ ساعت با اتصال آن به برق برای جند دقیقه مجددا تا ۴۸ ساعت شارژ می شود . این محصول معروف و رایج در دنیا توسط شرکت انگلستانی تولید می شود که کار حمل انسولین را برایمان ساده کرده است .

انسولین طبق دستورات و توصیه ها موکد باید تا قبل از بازشدن در دمای یخچال و کمتر از ۲۵ درجه سانتی گراد حفظ شود . البته زمانی که باز می شود میتواند حتی تا ۲۸ روز در دمای عادی خانه باشد و آسیبی به آن نمیرسد . برای حمل انسولین در فضای غیر از یخچال چیزی اختراع شده که تا ۴۸ ساعت بدون نیاز به یخچال میتواند آن را بادمای صحیح و حفظ نماید .

در این مطلب می خواهیم به شرح معرفی کیف خنک نگهدارنده انسولین بپردازیم . این کیف نگهدارنده به امکانات خاصی برای نگه داری انسولین و یا سایر داروهایی نظیر هورمون رشد یا قطره چشم که به سرما نیاز دارند، مجهز می باشد که می توان نسبت به انتقال آنها از جایی به جای دیگر با کیف انسولین اقدام نمود . این کیف توسط سازمان های معتبر دنیا به نام اف دی ای مورد تایید قرار گرفته است .

سایز های کیف انسولین :

  • سایز بیگ یا بزرگ به اندازه ۱۴ سانتی متر در ۱۸ سانتی متر با ظرفیت چند ویال و چند قلم انسولین
  • سایز لیمیتد و یا کوچک به اندازه ۱۲ سانتی در ۱۳ و نیم سانتی با ظرفیت دو ویال انسولین
  • سایز نانو و یا دوو به اندازه ۸ سانتیمتر در ۱۸ سانتیمتر با ظرفیت دو قلم و یا یک قلم به همراه یک ویال انسولین

این کیف تولید کمپانی معروف فریو انگلستان می باشد و رایج ترین کیف انسولین نیز است . با این کیف میتوانید بدون نیاز به برق ، یخ ، یخچال و حتی باتری تا ۴۸ ساعت از آن استفاده کنید و پس از آن با چند دقیقه قرار دادن در آب به همراه داروی فریو مجدد تا ۴۸ ساعت شارژ می گردد . حتی توصیه شده در فضاهای کمتر از ۲۵ درجه که انسولین های باز شده مجاز به ماندگاری هستند در این کیف ها نگه داری شوند .

این کیف دارای سی دی آموزشی است که شما میتوانید آن را در دستگاه ویدئو پلیر و یا حتی کامپیوتر قرار دهید و نسبت به سوالات متداول در این زمینه و یا نحوه شارژ آن به صورت تصویری آگاه شوید . همچنین این کیف مثل کیسه یخ و یا کلمن یخ برای جابجایی انسولین دردسر ساز نیست و حجم بسیار پایینی می گیرد و زمان بهره بری از آن نیز تا ۵ برابر آنها می باشد .

برای سفارش انواع محصولات دیابتی نظیر دستگاه اندازه گیری قند خون، نوار تست قند خون، لانست و کیف خنک نگه داشتن دارو یا انسولیت و یا سرنگ و کیف نگهدارنده انسولین میتوانید با شماره مندرج در صفحه تماس گرفته و درخواست خود را برای ارسال محصول در کوتاهترین زمان ممکن ثبت نمایید . همچنین می توانید در مورد سایر تجهیزات پزشکی مشاوره گرفته و انتخاب ساده تری داشته باشید . خرید تور برای افراد میانسال از طریق تماس تلفنی قابل انجام است. خرید کیسه کمپرس یخ را فراموش نکنید. بسیاری از ما در سایت های بسیار شلوغ اینترنتی میان اینهمه مارک و مدل سردرگم می شویم و باعث اشتباه در انتخابمان می گردد . زمان ارسال محصول بین ۲ الی ۱۲ ساعت کاری در تهران و ۱۲ الی ۴۸ ساعت در شهرستان می باشد .