خدمات کمک درمانی سالمندان در تهران و شهرستان

کمک درمانی سالمندان روحی چشم گوش ارتوپدی

کد محصول x621

تومان 6.000.000

تومان 6.000.000

راهنما 09100049363

 

 سالمندان برای مراقبت از خود و درمان بیماری هایشان به پرستار امین و سالم در منزل نیاز دارند تا بتوانند با خیال راحت در منزل خود استراحت کنند و از درد و بیماری به دور باشند. سایت آی طب در زمینه درمان و مراقبت از سالمندان خدمات متفاوتی را ارائه میدهد که در این مقاله تمامی خدمات مربوط به سالمندان را توضیح می دهیم . سالمندان کشور ما بسیار پر ارزش و پر انرژی هستند . ما برای این دوره زیبای زندگیشان فرایند ها و راهکارهای ویژه ای طراحی کردیم تنظیم شیب و روز به روز در حال توسعه آنها نیز هستیم . تمام تلاشمان حل مشکلات آنان و یاری رسانی به سالمندان می باشد .

 

درمان سالمند در زیرشاخه های مربوطه

 • درمان افسردگی سالمندان

  • طبق آمار به دست آمده در میان افراد سالمند که سلامتی خوبی دارند افسردگی بسیار کمتر از افراد سالم غیر سالمند می باشد ، از همین رو این خبر بسیار خوشایند و خوب است و امید بخش برای نسل های آینده که به جمعیت سالمند کشورمان اضافه می شوند . چرا که روز به روز فرهنگ ورزش و سایر احتیاط های دوران جوانی بهتر و بیشتر می شود و در نتیجه در دوران سالمندی از آرامش و سلامتی بیشتری در میان سالمندان برخوردار خواهیم بود . متخصصین صحبت درمانی نیز در تیم پرستاری و مراقبت از سالمندان ما وجود دارند که در این امر بسیار کارامد و مفید بوده و رضایت بسیاری از خانواده ها را با سطل زباله سبلان جلب کرده اند .
 • درمان ارتوپدی و شکستگی

  • این نوع درمان و رسیدگی در دوران سالمندی نسبتا بیشتر است زیرا به دلیل مشکل پوسیدگی استخوان شاهد بروز شکستی استخوان و یا مشکلات مفاصل که معمولا با درد می باشد هستیم . البته جای نگرانی نیست زیرا در این دوره پزشکان بسیار متخصص و حرفه ای را شاهدیم که بسیار صبورانه با نگهداری منزل و حضور در منزل سالمند به مداوای آن می پردازد . علم فیزیوتراپی نیز در تقویت توانبخشی سالمندان بسیار مفید واقع شده است .
 • درمان بینایی و چشم

  • بسیاری از معضلات در سنین بین ۶۵ تا ۸۰ سالگی برای قدرت بینایی سالمندان مشاهده شده است. مشکلاتی نظیر: آب سیاه چشم ، آب مروارید و غیره که باعث بوجود آمدن انواع اختلال در سیستم بینایی افراد می شوند، البته در این مورد علم مهندسی پزشکی و چشم پزشکی بسیار پیشرفت داشته و شما را با انواع عمل های ساده مانند لیزیک و غیره به سطح بالایی از بینایی خواهند رساند .
 • سایر بیماری های دیگر

  • بیشتر افراد سالمند در سه موضوع بالا مشکلاتی دارند و تعداد اندکی به دلایل مختلف اعم از باور های غلط و یا عدم احتیاط لازم در جوانی و همچنین زیاده روی در مصرف دخانیات و برنامه نامناسب غذای به مشکلات و بیماری های مختلفی مبتلا شدند که باز هم جای نگرانی نیست . تیم های بسیار حرفه از متخصصین نام برده در ذیل این مطلب به روند درمان شما در منزل کمک خواهند نمود .
   • دندان پزشکان ماهر
   • متخصصین اورولوژ
   • متخصص مغز و اعصاب
   • پزشک متخصص قلب و عروق
 

سایر آمار ارائه شده توسط منابع معتبر این مسئله را اثبات کرده است که تا حدود ۴۰ سال آینده یک چهارم جمعیت کشورمان سالمند خواهند بود و مسئولین هر چه بیشتر نسبت به گذشته باید در فراهم آوردن امکانات و زیرساخت های بهتر برای این تعداد سالمند که در حال حاضر داریم تلاش کنند. درباره بیمه عمر هم باید بگویم که قطعا در آینده مردم بیشتر به آن روی می آوردند و هم اکنون هم از شرکت های مختلف در حال ارائه می باشد تا جامعه ای سالم ، هوشیار ، پر انرژی و تاثیر گذار را در پیشرفت کشور شاهد باشیم.

در صورت نیاز به مشاوره در مورد انواع درمان ها و مراقبت های منزل و یا تجهیزات پزشکی مورد نیاز سالمندانتان می توانید با شماره مندرج در همین صفحه از سایت تماس گرفته تا کارشناسان آی طب شما را راهنمایی کنند . خدمات و محصولات ما تنها برای تهران نیست بلکه در سایر شهرستان ها نیز ارائه خدمات می دهیم .

آنچه نباید دلبستگی را نشاید (  حکیم سعدی )

 نگران دوره سالمندی نباشیم . جوانان کمکمان می کنند .براي اكنون مطلبي يافت نشد