پوشینه بی اختیاری ادرار ، سبک نامشخص مدل کارولی پلاس

پوشینه ادرار بی اختیاری سبک کم حجم نامشخص

کد محصول x813

تومان 250.000

راهنما 09129474073

قیمت 250.000

تومان 250.000

 

پوشینه ادرار کارولی پلاس دارا جنسی نرم و لطیف از ابریشم است که به دلیل کم حجم بودن آن هیچ کس از وجود آن در  بیمار مطلع نخواهد شد و برای بی اختیاری قطره ای مداوم مورد استفاده بزرگسالان قرار می گیرد . دارای قدرت جذب فوق العاده بالا است و به دلیل منفذ های ریز گردش هوای خوبی دارد و از بروز حساسیت پوستی و تعریق جلوگیری می نماید .

 

پوشینه ادرار هم برای خانم ها و هم برای آقایان انواع و اقسام مختلفی دارد . تفاوت میان مدل های زنانه و مردانه در بیشتر مدل ها این است که برای آقایان حجم پوشینه بزرگ است و کاملا مشخص می شود که چیز زیر لباس بسته شده است اما برای خانم ها مدل هایی است که اصلا کسی متوجه وجود پوشینه نمی شود .

اما این مدل از پوشینه ادرار مردانه طوری ساخته شده که هیچ کس از وجود آن در زیر لباس شما مطلع نخواهد شد و برای جلوگیری از بی اختیاری ادرار قطره ای طراحی شده است . نصب آن بر روی بدن بسیار ساده است و با وجود چسب آن از تکان خوردن و جابجا شدنش جلوگیری می کند .

اما بیماری هایی هستند که برای مدتی بی اختیاری ادرار را موجب می شوند و فرد بدون اطلاع قبلی و ناخواسته به دفع ادرار مشغول می شود . این نوع بیماری به دو گونه مختلف که مقدار زیادی ادرار سرازیر می شود و یا به صورت قطره ای و مداوم این اتفاق می افتد . برای حلوگیزی از خیس شدن لباس ها و همچنین پیشگیری از بروز عفونت در مجاری ادراری و حتی بوی بد ادرار و یا جلوگیری از نجاست ما محصولی با کیفیت و با جذب بسیار بالا را به شما معرفی می کنیم .

 

ویژگی های پوشینه ادرار کارولی پلاس

  • بسته ۱۰ تایی
  • توان گردش هوا و ضد تعریق
  • تکنولوژی پیشگیری از خارج شدن ادرار
  • تولید شده در آلمان
  • پوشک بزرگسال فلکس پرمیوم Flex Premium S3 Abri
 

این پوشینه ادرار یا پوشک بزرگسالان به دلیل بروز ترین تکنولوژی و علم دنیا می تواند علاوه بر جذب بالا به نحوی حرفه ای به گردش هوا و خشک شدن سریع پوشینه کمک کند . این امر باعث می شود هیچگونه حساسیت پوستی یا عفونتی به وجود نیاید و بیمار به دلیل جنس نرم ابریشمی آن احساس راحتی کند ، ضمنا برای اطلاع از سرویس فرنگی ، خودشوراتوماتیک توالت ، صندلی مبله و تاشوی توالت و امثال آن لطفا در منو و جستجوی سایت امتحان کنید .

 

نحوه سفارش این محصول

 شما با تماس تلفنی می توانید هر نوع ملزومات طبی، داروی گیاهی لاغری و  کمک درمانی و حتی خدمات پرستاری و مراقبت بیمار در منزل را از ما بخواهید تا در اسرع وقت در هر جای ایران پهناور به شما خدمت رسانی کنیم . تنها کافیست مشاوران وب سایت آی طب را امین خود بدانید و با تماس تلفنی کارشناسان ما را برای یاری رسانی بخواهید .