دستگاه توانمند سازی زنان برند گولدن و نیز رفع بی اختیاری ادرار بانوان

توانبخشی بانوان جنسی ادرار خانمها زنان

کد محصول x1577

تومان 120.000

تومان 120.000

راهنما 09339100544 - 09100049363

در مطالب قبلی محصولات متعددی را برای توانمند سازی آقایان معرفی کردیم اما اکنون دستگاه توانمند سازی رحم بانوان و رفع بی اختیاری ادرار را برای شما مشتریان عزیز معرفی می کنیم. دستگاه توانمند سازی بانوان برند گلدن محصولی ایرانی از شرکت روناس طب ( اولین تولید کننده رسمی محصولات توانبخشی جنسی در ایران ) می باشد که می توانید به سادگی پس از دو هفته تمرین ، مشکلاتی از قبیل عدم توانایی جنسی ، بی اختیاری خفیف ادرار ، ایجاد درد های گوناگون و سایر معضلات خانم ها را به کلی مرتفع سازد . این مشکلات و اختلالات دلایل گوناگونی دارد که در این مطلب به دلایل آن می پردازیم و از لحاظ تجربی و علمی شما را آگاه می سازیم . این محصول با ارائه تمرینات واژینال عضلات داخلی معروف به لگنی را قویتر می کنند. برای سفارش کافیست با ما تماس گرفته و درخواست ارسال آن را به سراسر ایران داشته باشید .

 

بی اختیاری تنشی بانوان چیست و چه علائمی دارد ؟

ابتدا باید بدانیم که زمان هایی که یک خانم به بیماری بی اختیاری ادرار حتی به صورت خفیف دچار می شود چه علائم و نشانه هایی دارد . معمولا در هنگام خندیدن ، سرفه کردن ، همچنین عطسه و فعالیت های فیزیکی ممکن است مقدار کمی ادرار نشتی داشته باشد که به آن بی اختیاری تنشی گفته می شود . ما در این مقاله به معرفی محصولی می پردازیم که مشکل تمام بانوانی ه به بی اختیاری ادرار مبتلا هستند، برطرف می نماید .

در دنیا میلیارد ها دلار هزینه جراحی و داروهای با عوارض شدید خرج درمان این معضل می شود چرا که برای بانوان بسیار آزار دهنده و رنج اور می باشد . مهمترین نکته درباره محصولی که می خواهم به شما معرفی کنم باید بدانید این است که پس از استفاده این کالا و انجام تمرینات طی دو هفته ، آرام آرام عضلات شما تقویت می گردد و می توانید در روابط جنسی طبیعی نیز از توانایی بالاتری بهره مند شوید .

ویژگی های دستگاه توانمند سازی زنان برند گولدن ، رفع بی اختیاری ادرار بانوان

  • درمان بی اختیاری تنشی بانوان
  • بسیار مقرون به صرفه نسبت به سایر روش ها
  • درمان کاملا طبیعی توسط تمرین ورزشی
  • دستگاه طبی اختراع ایرانی تولید دانش بنیان
  • پس از دو الی 4 هفته استفاده بالا رفتن توان کنترل مثانه
 

محصول توانمند سازی زنان برند گولدن این امکان را به بانوان می دهد که تمرینات واژینال را شروع کنند و پس از چند هفته استفاده عضلات داخلی که به لگنی یا pelvic floor  معروف است ، کاملا قدرت یافته و توانایی کنترل مثانه را به خانم ها می دهد . در این تمرین کلیه عضلات واژن درگیر شده و موجب قعال شدن آنها می گردد . استحکام و تقویت عضلات ناحیه واژینال که به pabocco ccygeal معروف هستند درمان بی اختیاری تنشی ادرار بانوان و همچنین در ارتباط زناشویی نیز بسیار مفید خواهد بود .

انجام تمیرنات این دستگاه ناحیه عضلات hammock یا sling شکل و فرم گرفته و با استحکام می شوند . این عضلات داخلی که زیر کلیه اندام های لگنی قرار گرفته اند ، دو وظیفه مهم دارند ، اولین وظیفه هدایت جریان ادرار و دومین وظیفه حمایت از مثانه ، ناحیه مقعد و رحم را دارا هستند . آلت تناسلی خانم ها پس از استفاده از این محصول هیچ آسیبی ندیده و نگران مسائل فیزیکی آن نباشند .

اصول تمرینات مقاومتی زیاد شونده چیست و در چه مواردی استفاده می شود ؟

این محصول ژل تزریقی طبق اصول تمرینات مقاومتی زیاد شونده طراحی و تولید گشته است که ما در بسیاری از مراکز توانبخشی و فیزیوتراپی شاهد آن هستیم . این نوع تمرینات باشگاه های بدن سازی و ورزشی ، همچنین مراکز سلامتی نیز شایع است . قیمت کوتل های ام سی کازمتیک را از کارشناسان فروش ما بپرسید. توضیح دقیق این نوع تمرینات این است که برای بهبود یافتن و ترمیم شدن عضلات بدن مثلا بازو یا هر کجای دیگر باید به صورت مداوم با تغییر حالت عضله و ایجاد فشار بر آن و یا تحمل وزن به شکل گرفتن آن کمک کنیم .

تقویت عضلات واژینال توسط این محصول ایرانی و دانش بنیان بر طبق اصول تمرینی مقاومتی زیاد شونده طراحی گشته و باعث انجام فرایندی طبیعی می گردد . دلیل بروز مشکلاتی مانند بی اختیاری ادرار تنشی و یا مشکلات جنسی و ایجاد درد های گوناگون از بین رفتن توان حرکتی و استقامتی این عضلات و یا شل شدن آنها است که بر اثر زایمان های متعدد، نداشتن رابطه زناشویی صحیح و مناسب، برخی زایمان های خاص ، بالا رفتن سن ، اختلالات و مشکلات عصبی و همچنین تغییرات هورمونی است ، و گفتنی است برای استفاده از لوازم مانند روکش یکبار مصرف توالت و سایر موارد میتوانید از منو سایت یا تماس با شماره سایت جهت گرفتن مشاوره کمک بگیرید .

 

برای ارسال این محصول، صندلی حمام سالمند و لوازم درمانی مراقبتی مانند گاز استریل، خرید فیلرهای پوستی، نوار تست قند خون ایرانی کافیست با شماره تماس مندرج در همین صفحه تماس گرفته و آدرس خود را بفرمایید . لازم به ذکر است در صورت خجالت زدگی در هنگام تحویل کالا می توانید درخواست کنید تا در جعبه های ناشناس ارسال شود و نام کالا بر روی آن نوشته نشود . محصول در تهران طی 2 ساعت کاری و در شهرستان حدود 19 ساعت به دستتان خواهد رسید . نیازی به حضور شما در بازار نیست .