مراقبت سالمندان و یا بیمار در منزل توسط تیم مهربان و با تجربه

نگهداری مراقبت سالمندان در منزل تهران

راهنما 09129474073

 

بیماران و سالمندانی که به دلایل مختلفی در منزل مراقبت می شوند ، نیاز به رسیدگی مداوم دارند . سالمندان اکثرا به دلیل پرورش عاشقانه فرزندانشان همین عشق را از طرف آنها دریافت می کنند . خانواده هایی هستند که با وجود مشغله های بسیار زیاد اما عاشقانه به پدران و مادران و حتی پدربرزگ ها و مادربزرگ ها کمک می کنند و علاوه بر اینکه برایشان پرستار استخدام کردند خودشان نیز نوبت به نوبت آنها را تنها نمی گذراند .

نسبت به نوع بیماری و میزان سلامتی سالمند خدمات و تجهیزاتی توسط متخصصین این حوزه ارائه می گردد که می تواند زندگی را هم برای شخص بیمار و سالمند راحت تر کند و هم برای عزیزانشان که کمک کننده آنها هستند . در این مطلب می خواهیم توضیح اجمالی نسبت به این شاخه از خدمات و محصولات بدهیم .

شما میتوانید از تیم ها و گروه های مراقبت سالمندان در منزل و همچنین گروه های همیاری آنها کمک گرفته و به جای اینکه تمامی کارها را خود به تنهایی انجام دهید ، این بار را بر دوش گروه های تخصصی این رشته بگذارید و انرژی خود را برای محبت کردن به بیمار و سالمند خود صرف کنید . انواع اکسیژن ساز همچنین تجهیزاتی هستند که این مراقبت را برای شما در منزلتان آسان تر و دلچسب تر می نماید ، از روزانه منزل گرفته تا اموری که شما تاکید نمایید براحتی اجرا میگردند .

 

نگهداری و مراقبت از سالمندان در منزل با اینکه نسبت به بیمارستان هزینه کمتری دارد اما باید توجه داشته باشید که نیازمند حضور افراد باحوصله و در عین حال متخصص میباشد و مجموعه ما میتواند به راحتی این کار را برایتان انجام دهد. در این حوزه علم مهندسی پزشکی نیز وارد شده و شرایط خوبی را توسط محصولات برایمان مهیا ساخته است . شاید برای شما جالب باشد که بدانید برای جلوگیری از به وجود آمدن زخم بستر حتما نیاز به حرکت شخص سالمند نیست و تشک های مواج تنها برای همین منظور تولید و ساخته شده اند.

محصولات و تجهیزات مراقبت بیمار و سالمند در منزل

  • تشک مواج یا ضد زخم بستر
  • پوشینه های بی اختیاری
  • تخت بیمار
  • لوازم مصرفی

هر کدام از شاخه های ذکر شده محصولات بسیار متنوع و گوناگون حتی در زمینه برند آنها وجود دارد که ما با تلاش تیم متخصص توانستیم معتبر ترین برند ها هم از لحاظ کیفیت و هم گارانتی را گردهم آوریم و شما میتوانید با خیال راحت از کارشناسان وب سایت آی طب کمک بگیرید و انتخاب صحیحی نسبت به بودجه خود و نوع کالا انجام دهید که به صورت تلفنی  امکان پذیر است .

 

ما این امکان خرید کپسول اکسیژن مایع و   لوازم مصرفی بیماران منزل را در تهران به وجود آوردیم تا برای مشتریانی که ارسال محصول را بسیار سریع نیاز دارند و احتمالا به تازگی از بیمارستان مرخص شده اند ، محصولات را ظرف مدت دو الی سه ساعت در محل تحویل می دهیم . حتی اگر حجم و وزن بالایی مانند تخت بیمار داشته باشند . همچنین در شهرستان ها امکان ارسال بسیار سریع در حدود ۱۲ ساعت نیز میسر شده است که به صورت عادی ۴۸ ساعته بوده است .

مشاوران سات آی طب منتظر تماس شما و شنیدن صدای گرم شما هستند ..