نیم فرنگی محصولی نو در توالت جهت حفاظت از سلامتی زانو

محصول زانونشین نیم فرنگی تولید سلامت 2

کد محصول x2210

تومان 85.000

تومان 85.000

راهنما 09100049363

شما میتوانید با استفاده از محصول نیم فرنگی به راحتی از آسیب به زانوها و کمر خود پیشگیری کنید . این محصول زانونشین نیز خطاب می شود . و از مزیت جلوباز بودن آن می توانید به سادگی برای شستشو و پاکیزگی بهره مند شوید . این یک محصول کاملا ایرانی است که با خلاقیت مهندسان ایرانی به ثبت اختراع رسمی رسیده است در ارتفاع 12 سانتی متر ، در عرض 32 سانت و در طول 42 سانت می باشد .

جهت استفاده از این محصول در توالت ، یکی از آن را به صورت تلفنی از همین سایت تهیه نمایید . کافیست با شماره تلفن راهنما در بالای سایت ارتباط گرفته و درخواست ارسال محصول به آدرس خویش را داشته باشید تا کارشناسان دلیوری ما به سرعت محصول را به شما تحویل دهند . هزینه این محصول در صورت سفارش تعداد 2 عدد به بالا شامل تخفیف شده و در تعداد بسیار بالا یعنی 15 عدد به بالا شامل تخفیفات ویژه می گردد .

 

ویژگی های نیم فرنگی محصولی نو در توالت جهت حفاظت از سلامتی زانو

  • محافظت از کمر و زانو شما
  • قابل استفاده برای آقایان و بانوان
  • قابلیت جلوباز بودن برای طهارت و شستشوی بهداشتی
  • روکش محکم واتر پروف ( ضد آب )
  • تنوع رنگی سفید ، آبی استخری و سورمه ای
  • وزن سبک و اندازه کوچک
  • ارتفاع 12 سانت ، عرض 32 سانت و طول 42 سانت
  • امکان حمل و نقل آسان به واسطه گیره فلزی
  • حفظ حالت چمباتمه در هنگام تخلیه روده
  • تکیه گاه ساده برای جلوگیری از فشار روی زانو ، کمر و مچ پا

شما به سادگی این محصول را روی سنگ توالت قرار میدهید و نسبت به سایز اندام لگن خود میتوانید آن را عقب تر یا جلوتر بگذارید چرا که دهنه هفت شکل آن برای افراد ریز اندام یا درشت اندام طراحی گشته است . درصورتی که کودک دلبندتان میخواهد از این محصول بهره مند شود بهتر است در قسمت باریک تر و عقب تر آن بنشیند . سپس ابتدا فرض کنید این محصول وجود ندارد و مثل همیشه به حالت طبیعی روی زانوی خود چمباتمه بزنید .

 

در مرحله آخر به آرامی وزن خود را از ناحیه زانو به لگن ، روی این محصول انتقال دهید و فشار را از روی زانو ها ، کمر و مچ پا بردارید . توصیه بسیاری از پزشکان استفاده از این محصول است چرا که توالت فرنگی فقط برای افرادی که زانوهایشان عمل نمی کند مفید است و در غیر این صورت پیشنهاد نمی شود که از توالت اروپایی استفاده کنید چرا که به دلیل حالت نشستن بدن ، مواد زائد در روده رسوب نموده و کامل تخلیه نمی گردد و در طولانی مدت موجب آسیب رسیدن و عفونت می گردد ، ضمنا خبر خوب اینکه میتوانید افراد عزیز سالمند خود را برای گشت شهری ، مسافرت های پر آرامش دور و نزدیک ، لوازم اولیه طبی و از این دست را از ما بخواهید .

این محصول به دلیل اینکه حالت چمباتمه زدن را در حین توالت ( تخلیه مزاج ) حفظ می نماید مورد تایید بسیاری از پزشکان قرار گرفته و متخصصین ارتوپدی برای اینکه به کمر و زانو و همچنین مچ پای بیمارشان آسیب جدی نرسد ، این محصول را توصیخ می نمایند . جنس ضد آب آن نیز مورد استقبال مشتریان عزیز بوده و آب گریز بودن آن نشان از بهداشتی بودن محصول می باشد .

 

برای سفارش این محصول همچنین خرید واکر تاشو، دستگاه بخور سرد یونیزاسیون  یا توالت تمام پلاستیکی کافیست با شماره تلفن ما در این صفحه ارتباط گرفته و درخواست ارسال محصول را داشته باشید . بهترین دستگاه تصفیه هوا موجود است. هزینه ارسال بسیار جزئی بوده و برای حفاظت از کمر و زانوهای خود و خانواده ارزش خرید تلفنی و غیر حضوری را دارد .