ماسک یکبار مصرف ایزی ماسک بسیار سبک و راحت

ماسک یکبار مصرف ایزی ماسک

کد محصول x2747

تومان 1.000

راهنما 09129474073

قیمت 1.000

تومان 1.000

یکی از نیاز های بشر به محض مواجه با میکروب ها و ذرات ریز آلوده مانند ویروس ها که در گروه موجودات زنده به شمار می آیند، ماسک است . اگر مشکل انسان دود یا گازهای سمی باشد نیاز به ماسک های نسبتا گران قیمت مانند مدل ماسک فیلتر دار دارد ، اما درصورتی که برای مقابله با میکروب و ویروس ها لزوم استفاده از ماسک است بهتر است از مدل ماسک های ماسک یکبار مصرف ارزان یا ایزیماسک استفاده نماید .

بسیاری از ماسک ها به دلیل داشتن فیلتر برای ویروس کارایی ندارند چرا که هم گران قیمت هستند و نمیشود به محض مرطوب شدن آن ها را دور ریخت و همچنین تک لایه و سنگین هستند و موجب میشود که کاربر مدام به آن دست بزند و ویروس های جمع شده روی لایه بیرونی ماسک را انتشار دهد .

 

این قسمت در تاریخ 25 فروردین 1399 بروزرسانی شده است

 • در جلسه عمومی روز دوشنبه 1399/01/25 سازمان بهداشت جهانی ذکر شده است که به دلیل کمیاب و گران بودن ماسک های طبی و ماسک فیلتردار ، مردم اجازه دهند که این نوع ماسک ها در بیمارستان ها و مراکز درمانی مورد استفاده قرار بگیرد .
 • مورد تاکیدقرار گرفت که ماسک های خانگی برای عموم جامعه کاربرد دارد و حتی اگر از شال یا روسری یا هر نوع پارچه نخی مانند جوراب نازک و غیره برای حضور در جامعه استفاده شود میتواند مفید قرار بگیرد .
 • همچنین از لحاظ علمی آقای تدروس اعلام کردند که ماسک ها اگر زیر بینی یا زیر چانه قرار بگیرند اصلا هیچ فایده ای نداشته و حتی خطر آفرین هستند . ماسک باید از بالای دماغه ی بینی تا زیر چانه برسد . در ادامه گفتند دست زدن به ماسک کاری بسیار خطرناک است و میتواند موجب انتشار بیشتر ویروس کرونا شود .
 • در نهایت با اعلام اینکه بسیاری از کشور ها برای حضور در جامعه ماسک را اجباری کرده اند ، باید دانست که ماسک از مبتلا شدن ما به اینصورت میتواند جلوگیری کند که شاید افرادی باشند که مبتلا به کوید 19 یا همان SARS-COV-2 باشند و خودشان مطلع نباشند و با زدن ماسک احتمال انتقال به دیگران را بسیار کاهش میدهند . ( و نه برعکس )
 • برای تماشای کلیپ این جلسه میتوانید روی واتساپ پیام داده تا برای شما ارسال شود . به شماره راهنما در بالای همین صفحه
 • این صفحه را هر هفته چند بار پیگیری نمایید و در صورت اخبار صحیح و مهم در همین قسمت بروزرسانی خواهد شد .
 

ویژگی های ماسک یکبار مصرف جدید ایزی ماسک یا همان ezmask

 •  قیمت بسیار ارزان
 • تولید کارگاه های محلی ( بدون استفاده از چرخ خیاطی که موجب آلودگی نشود )
 • چینهای پارچه توسط دستگاه منگنه ( ضدعفونی شده ) انجام شده
 • فیری سایز مناسب تمام اندازه صورت ها
 • سبک وزن که موجب میشود در حین صحبت پایین نمی آید و کاربر نیاز نیست مدام با دست خود ماسک را مکررا جابجا نماید
 • عدم انتشار ویروس ها به دلیل اینکه نیاز نیست کاربر به ماسک دست بزند
 • یکبار مصرف بودن و امکان دور انداختن ماسک
 • معمولی ( تک لایه ) و اختصاصی ( دولایه )
 • لایه دوم از دستمال کلنکس استفاده میشود .
 • امکان ارسال به تمام نقاط ایران و جهان

ماسک یک بار مصرف کمک ضد ویروس کرونا

یکی از مشکلات جدی که درمورد ماسک های فیلتر دار برای جلوگیری از ویروس وجود دارد هزینه بالای آن است و نمیشود به عنوان یکبارمصرف از آن ها استفاده نمود . لذا در اپیدمی های جهانی که ویروسی مانند کرونا یا همان COVID-19 شیوع پیدا می کند موجب شده تا ابده ماسک های جدید مورد استفاده و استقبال مردم عام و حتی پزشکان برای استفاده در بیمارستان ها قرار گیرد .

این محصول به دلیل امکان ارزان بودن و همچنین سبک بودن ، به راحتی این امکان را به کاربر میدهد که پس از چند ساعت استفاده و مرطوب شدن ، با خیال راحت آن را از بند گرفته و به سطل زباله انداخته و ماسک جدید استفاده کند . چرا که بسیار ارزان و مقرون به صرفه است و موجب اصراف نمیشود .

 

حتی در شرایط عادی و غیر بحرانی نیز در اقسا نقاط دنیا از easy mask استفاده میکنند و موجب شده تا از مدل دو لایه که لایه داخلی آن دستمال کلنکس است استفاده گردد . easymask که با مخفف ezmask روانه بازار گشته با طراحی بسیار جالبی روبرو است چرا که موجب شده تا کاربر به هیچ در حین استفاده به آن دست نزند و ویروس را منتشر نسازد . چگونه ؟

به این صورت که به دلیل طراحی خاصی که دارد و استفاده نکردن از کش ، وزن آن بسیار سبک شده و دیگر در هنگام صحبت کردن ماسک به پایین حرکت نمکند و در نتیجه دیگر کاربر دست خود را نیاز نیست مدام به ماسک بزند و روی بینی را محکم کند تا ماسک سر جایش بایستد . بنابراین انتشار ویروس ها و میکروب ها در جامعه و حتی محیط های آزمایشگاهی به صفر رسیده است .

 

برای سفارش ez mask یا همان ایزی ماسک یکبار مصرف کافیست با شماره تلفن راهنما جهت خرید محافظ کرونا ژله ای متماس بگیرید از ده عدد تا هر چند تا که بخواهید برایتان به تهران و سایر شهرها ارسال میشود .

با آرزوی سلامتی برای شما هممیهنان عزیزبراي اكنون مطلبي يافت نشد