روکش توالت فرنگی تسکین مدل رد شونده قابل حل در آب جعبه دار

روکش توالت فرنگی جعبه دار رد شونده قابل حل در آب

کد محصول x3134

تومان 11.500

راهنما 09129474073

قیمت 11.500

تومان 11.500

روکش توالت فرنگی مدل تسکین یکی از معروف ترین مدل ها به شمار می آید ، این محصول جز انواع حل شونده در آب می باشد و میتواند برای فضاهایی نظیر سرویس منزل شخصی تان یا سرویس بهداشتی فضاهای کم تردد که به دنبال روکش حل شونده در آب باشند ، مناسب باشد. شما میتوانید جالباسی توالت را برای آویز کردن این محصول استفاده کنید و شخص استفاده کننده اگر کارمند شما می باشد آموزش دهید که یک برگ از آن را بردارد و روی نشیمن توالت مدل فرنگی پهن کند .

به این شیوه خیلی ساده میتوانید از هر برگ روکش به راحتی بهره مند شوید و کمترین پرت و تلفات را در مصرف روکش بهداشتی داشته باشید ، این محصول به دلیل اینکه در یک طرف آن روکش بسیار نازکی از یو وی کشیده شده است ، زمان نیاز دارد تا آب را به خودش بکشد ، لذا به این راحتی ها در همان لحظات اول خیس نمیشود و زمان میبرد تا آرام آرام رطوبت بگیرد . قرص شیرین کننده دیابتی اصل را از ما بخرید. فروش دستگاه لیزر با قیمت مناسب انجام می شود. لذا برای چند دقیقه نشستن روی توالت نیازی نیست نگران باشید .

کاور توالت فرنگی ضد آب در واقع پلاستیک یا هما نایلون میباشد که رطوربت را جذب و منتقل نمیکند و روکش اتوماتیک توالت فرنگی دیجی کالا یا سایت ترب و نیز آی طب بسادگی در دسترس میباشد و خرید روکش توالت فرنگی امروزه کاریست ساده تنها با تماس با همکاران فروش درب منزل تحویل میگردد روکش توالت فرنگی یکبار مصرف جزو ضروریات شرکت ها و بیساری منازل میباشد که بطور مرتب خرید میکنند ..

روکش توالت تسکین مدل رد شونده قابل حل در آب جعبه دار

  • خرید اینترنتی بدون نیاز به حضور شما
  • تحویل سریع
  • دارای یک لایه یو وی در جهت دیر جذب کردن آب و رطوبت
  • امکان نصب روی جالباسی توالت و استفاده برگ به برگ
   

همچنین بعد از استفاده روکش توالت فرنگی جعبه دار به راحتی میتوانید آن را داخل توالت سیستم فرنگی بیاندازید ، روکش توالت فرنگی تسکین به دلیل اینکه رد شونده روکش توالت فرنگی قابل حل در آب است ، پس از اینکه شما فلاش تانک توالت را فعال کنید به داخل کشیده میشود و اصلا گیر نمیکند ، البته در مناطق شلوغ که مرتبا از سرویس بهداشتی استفاده میشود ما توصیه نمیکنیم که از مدل حل شونده  استفاده کنید و بهتر است که روکش غیر حل شونده که ارزانتر است را خریداری کرده و داخل زباله بیاندازید  یا مدل حل شونده را داخل سطل اشغال بعد از مصرف بیندازید.

برای سفارش پنبه دستکش سرنگ این محصول میتوانید با شماره تلفن راهنمای سایت تماس گرفته و نشانی مقصد را بدهید تا برایتان در عرض چند ساعت داخل تهران به دستتان برسانیم و برای یک الی دو روز در شهرستان برایتان ارسال گردد و تحویل بگیرید . LED facial mask این روکش توالت فرنگی بسیار کابردی در جهت حفظ سلامت و بهداشت ناحیه تناسلی انسان میتواند عمل نماید که بسیار مهم می باشد .