دستگاه بخور سرد دیجیتال ایرانی نور زیبا اتاق خواب مدل لیساموک

دستگاه بخور ایرانی دیجیتال نور رنگی LED

کد محصول T 296

تومان 530.000

راهنما 09129474073

قیمت 530.000

تومان 530.000

دستگاه بخور با ال ای دی دیجیتال که درون آب قرار دارد و در هفت رنگ متفاوت به آرامی تغییر می کند و باعث زیبایی اتاق خواب می شود . چرا که نور این دستگاه در محفظه آب قرار دارد و از فضای شیشه ای آن میتوان تغییر رنگ آب را مشاهده کرد . سایز کوچک این دستگاه موجب مناسب بودن آن برای فضای اتاق خواب میباشدکه با پیچ دیجیتالی امکان تنظیم آب را نیز فراهم میکند .

ارسال مقرون به صرفه محصول در سراسر ایران ، گارانتی معتبر و مصرف برق پایین آن بسیار ارزشمن و قابل توجه است . این دستگاه به سیستم خودکار خاموشی در هنگام اتمام آب مجهز است . مخزن آب دستگاه ۲ لیتر است و برای اتاق های ۴۵ متری بسیار مناسب است که تا حداقل ۸ ساعت با یک با پر نمودن مخزن آب به صورت مداوم کار می نماید .

 

 سیستم بخور دیجیتال در برند های ایرانی و خارجی بسیار جذاب و پرفروش هستند . به دلیل زیبایی ، امکانات و مدرن بودن دستگاه بسیار مورد استقبال مردم قرار می گیرد . برند اپتیمای ایرانی اقدام به تولید دو دستگاه دیجیتال کاملا متفاوت نموده است که یکی از آنها با قیمت ارزان و دیگری با قیمت مقرون به صرفه ارائه می گردد .

تفاوت این دو مدل روی امکانات دیجیتال آن می باشد ، این دستگاهی که در این مطلب به شما معرفی می کنیم یکی از این مدل ها است که با داشتن پیج دیجیتالی تنظیم بخار دستگاه و چراغ ال ای دی داخل آب دستگاه توانسته بسیار قدرتمند به تولید بخور به همراه زیبایی مجذوب کننده بپردازد . این دستگاه به دلیل سایز کوچک و مناسبش مورد استقبال بسیاری از مشتریان قرار گرفته است

 

ویژگی های دستگاه بخور دیجیتال سرد ایرانی مدل لیساموک

  • دارای تانکر آب دو لیتری
  • اندازه کوچک برای اتاق خواب کوچک
  • دیجیتالی با ال ای دی درون آب ( رنگ چراغ به آرامی عوض می شود - هفت رنگ )
  • پیچ دیجیتالی تنظیم شدت خروجی بخور سرد
  • بدون گرم کردن دارای سیستم اولتراسونیک
  • دارای خروجی دو جهته برای تقسیم بخور به دو منطقه متفاوت
  • یک سال گارانتی تعویض معتبر و ۱۰ سال خدمات پس از فروش
  • سیستم خودکار خاموشی در هنگام اتمام آب مخزن
 

این دستگاه به دلیل سایز کوچکش بسیار مورد استقبال برای اتاق خواب ها قرار گرفته است و به دلیل ال ای دی دیجیتال آن رنگ آب مدام به صورت آرام در حال تغییر است و حدود هفت رنگ مختلف را به آب می دهد که به زیبایی اتاق در شب می افزاید . شما میتوانید مقدار آب موجود در دستگاه را از طریق محفظه شیشه ای مشاهده کنید و از زیبایی چراغ رنگی آن لذت ببرد .

این دستگاه نسبت به دستگاه های چینی بسیار مقرون به صرفه تر است و از لحاظ طول عمر نیز تا سال های برایتان کار می کند چرا که علاوه بر گارانتی معتبر یک  ساله که توسط شرکت دانش بنیان ایرانی اعطا می گردد ، از مزیت ده سال خدمات پس از فروش نیز بهره می برد . شما می توانید در این سایت از انواع دیگر دستگاه های دیجیتال نیز دیدن کنید .

 

این دستگاه مناسب برای اتاق های حدود ۴۵ متری می باشد و تا حداقل ۸ ساعت با یک مخزن آب به تولید بخار می پردازد که پس از اتمام به صورت اتوماتیک خاموش می شود و نسبت به تزریق آب به داخل دستگاه به سادگی می توانید اقدام کنید . البته پیشنهاد ما برای جلوگیری از رسوب دستگاه استفاده از آب جوشیده سرد شده یا در بهترین حالت آب تصفیه شده است .

در سایر مطالب سایت می توانید به مطالعه آموزش تعمیرات ساده و نحوه جرم گیری دستگاه های بخور بپردازید ، و یا برای کودک و نوه های دلبندتان توالت کودک تهیه نمایید . برای سفارش این محصول و پرداخت وجه آن در جلوی درب منزل کافیست با شماره تماس ذکر شده در این صفحه جهت خرید دستگاه بخور سرد صنعتی تماس گرفته و با متخصص این بخش صحبت کنید . کارشناسان آی طب در کمترین زمان ممکن محصول  . مورد نظرتان را در سراسر ایران تحویل خواهند داد . ارسال به مدت محدود ارزان خواهد بود .