no_cache دستگاه بخور سرد ایرانی اپتیما OPTIMA مدل میترا | تجهیزات پزشکی

دستگاه بخور سرد ایرانی اپتیما OPTIMA مدل میترا

دستگاه بخور سرد ایرانی خواص بخورسرد تهران

کد محصول 283 RD

تومان 660.000

راهنما 09129474073

قیمت 660.000

تومان 660.000

دستگاه بخور سرد ایرانی میترا دارای یک سال گارانتی معاوضه و همچنین سیستم خاموشی خودکار در هنگام اتمام آب را داراست و از مصرف برق بسیار ناچیز بهره می برد . این محصول توسط مهندسان و متخصصان ایرانی تولید شده است و از کیفیت بالایی برخوردار است . انقلابی در بین دستگاه های بخور داخل بازار با وجود این دستگاه به وجود آمده حتی رقابای چینی نمی توانند از نظر کیفی و قیمتی با این محصول رقابت کنند .

در این مطلب به معرفی یکی از دستگاه های برتر بخور سرد ایرانی می پردازیم . این دستگاه زیر مجموعه برند معتبر ایرانی به نام اپتیما می باشد که مدل آن به نام میترا معروف است . این طرح ایرانی از دستگاه بخور سرد بسیار زیباست و در رنگ های مختلف ارائه می گردد . از امکانات این دستگاه در پاراگراف های بعدی مفصل شرح می دهم .

من در زمان های قدیم بسیار سرما می خوردم مخصوصا در فصل زمستان و بعضا حتی در پاییز ولی دلیل آن را نمی دانستم . سایز کوچک روکش توالت فرنگی را به اسانی از سایت با تماس خریداری کنید. از زمانی که پزشکم به من خواص دستگاه بخور سرد  را معرفی کرد چند سال می گذرد و خدا رو شکر می کنم در این مدت به واسطه مرطوب سازی هوای محیط کار و همچنین منزلم بیشترین زمان تنفس من طی می شود ، دیگر سرما نخوردم .

از این رو با وجود این دستگاه پرورش قارچ ها و باکتری ها در فضا امکان پذیر نمی شود و همچنین از خشکی هوای پاییز و زمستان کاسته شده و باعث جلوگیری از انتقال بیماری های واگیر دار نیز می شود بین غذا. امیدوارم همینطور مستمر علم مهندسی پزشکی بروز شود و مهندسین ایرانی و خارجی به احتراع تکنولوژی های دیگر به همین صورت بپردازند ، قیمت دستگاه بخور سرد و گرم را در کنار سایر اقلام بسادگی از ما بپرسید و از بخور سرد میگل گرفته تا سیستم بخار گرم آلمانی قیمت و موجودی روز را خدمت شما اعلام میکنیم .

 

این دستگاه بخور سرد ایرانی دارای امکانات ذیل می باشد :

  • خروجی بخار چند طرفه اختصاصی چپ و راست برای فضاهای بزرگ
  • فعال شدن بخور در ۱ ثانیه
  • بسیار کم مصرف در حد ۳۰ وات
  • قیمت بسیار ارزان در مقابل نمونه های خارجی
  • ضمانت نامه اختصاصی تعویض یک ساله
  • خدمات پس از فروش به مدت 10 سال
  • سیستم خاموش خودکار در هنگام تمام شدن آب مخزن
  • طراحی میترا ایرانی بسیار زیبا و مجلل
 

شما با تهیه خواص دستگاه بخور سرد این دستگاه میتوانید تا حد زیادی انجام فعالیت های روزانه خود را تسهیل ببخشید چرا که کیفیت هوا و رطوبت آن نقش بسزایی بر مغز شما دارد . حتی اگر در مناطقی از ایران زندگی می کنید که هوای بیش از اندازه مرطوب دارد ، میتوانید دستگاه رطوبت گیر هوا از ما خریداری کنید که علاوه بر تصفیه هوا و پاکسازی از ذرات معلق در هوا که چشمان ما قادر به دیدن آن ها نیستند ، باعث کنترل رطوبت اتاق شما می شود و به دستور شما رطوبت را کاهش می دهد  ، اگر هنوز پاسخ دستگاه بخور سرد چیست را نگرفته اید لطفا تماس بگیرید تا در واتزاپ یا تلفن بیشتر راهنمایی شوید .

برای سفارش این محصول و یا دستگاه لیزر زیبائی و سایر تجهیزات تنفسی و پزشکی حتی ارتوپدی می توانید با شماره مندرج در این صفحه تماس گرفته و با کارشناسان آی طب گفتگو کنید . ما منتظر صدای گرم شما هستیم تا در انتخابتان نقشی داشته باشیم و در صورت تایید محصول را ظرف کمتر از ۳ ساعت کاری در تهران و ۱۲ ساعت در شهرستان به دستتان برسانیم . به مدت محدود ارسال این محصول ارزان است .