خوشبو کننده دهان ورقه ای دهان fresh اسپری

خوشبو کننده دهان اسپری قرص آدامس

کد محصول x2795

تومان 12.000

راهنما 09129474073

قیمت 12.000

تومان 12.000

بوی بد دهان یکی از مواردی است که بسیاری از افراد به آن دچار هستند و با آن درگیر هستند . خیلی از افراد مشکلات معده و دندان و ... دارند که باعث میشود دهانشان بوی نامطیوعی دهد که هم باعث خجالت خود میشوند و هم باعث نا خشنودی اطرافیان میشوند. حتی به خصوص در ماه مبارک رمضان که خیلی ها روزه میگیرند خالی بودن معده باعث این بوی نا مطبوع میشود.

امروزه راه حل هایی برای این موضوع وجود دارد که یکی از آن ها استفاده از خوشبو کننده دهان است. بهترین مدل خوش بو کننده دهان مدل ورقه ای است . این خوشبو کننده دهان از مدل های کاغذی یا ورقه ای است که علاوه بر استفاده راحت ،از مواد درجه 1 و کاملا طبیعی سطل زباله پدال فلزی ساخته شده است.

در هر بسته 24 ورقه کوچک خوش بو کننده وجود دارد که از بین برنده بوی نا مطبوع دهان است. همچنین با تازه کردن تنفس ،حس شادابی و خوبی نیز القا میکند.  لازم به ذکر است که شما میتوانید در هر زمان و یا مکانی که بخواهید به سادگی از آن استفاده کنید.  میله کمکی موجود است. این خوشبو کننده دارای کالری بسیار پایین میباشد و دستگیره کمکی سالمندان با قیمت مناسب به فروش میرسد و  همچنین انواع اسپری دهان و قرص خوشبو کننده دهان در چندین طعم مختلف مانند یخی، نعناع، اکالیپتوس، توت فرنگی و ... در دسترس میباشد.

برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد خوشبو کننده ها، انواع اسپری دهان، قیمت دستگاه تصفیه هوا، کفش طبی، لوازم بهداشتی جنسی و همچنین انجام ثبت سفارش و ارسال ،فقط کافیست با شماره های کارشناسان ما تماس حاص نمایید.براي اكنون مطلبي يافت نشد