خرید دستمال توالت فرنگی و رول روکش توالت فرنگی اتوماتیک

خرید دستمال توالت فرنگی و رول روکش توالت فرنگی اتوماتیک

کد محصول x3145

تومان 23.000

راهنما 09129474073

قیمت 23.000

تومان 23.000

در این قسمت از سایت جهت خرید دستمال توالت فرنگی به معرفی رول های مختلف برای نشیمن توالت فرنگی که مناسب انواع رول روکش توالت فرنگی اتوماتیک و دستگاه های اتوماتیک هستند میپردازیم و تنوع آن را برایتان شرح میدهیم که بتوانید بین مدل های موجود در بازار تفاوت را درک نموده و خرید متناسب با نیازت و بودجه خود داشته باشید که در نهایت موجب مقرون بصرفه شدن برایتان میگردد .

نیاز های بهداشتی بشر روز به روز بیشتر میشود ، نه اینکه قبل تر ها به این موارد نیازی نبوده باشد ، اتفاقا همیشه این نیاز ها وجود داشتند اما امروزه شناسایی و  تشخیص آنها راحت تر شده و میتوانند با تکنولوژی های نوین ابتکارات جالبی برای حفظ بهداشت فردی و اجتماعی داشته باشند . لازم به ذکر است که رعایت بهداشت  همواره تاثیر چشمگیری در طول عمر انسان ها و بوجود نیامدن ویروس های جدید و ناشناخته دارد

 

رول روکش توالت فرنگی اتوماتیک در هر برندی باید مخصوص خودش را استفاده نمود و اگر برای برخی مدل های دیگر را روی دستگاهتان نصب کنید با در جا موجب عدم استفاده میشود و یا در طول زمان قدرت آرمیچر موتور دستگاه را گرفته و نیم سوز یا کامل میسوزد . قرص شیرین کننده دیابتی برای بیماران قند خونی موجود است. بخور برای ارایشگاه با چرخش ۳۶۰ درجه موجود است. برخی مدل های رول ها که اصلا برخی دستگاه ها جا نمی افتد و قابل نصب روی دستگاه نیست اما برخی همکاران به ندرت دستگاه شما را بدون اینکه به شما اطلاع دهند تغییراتی میدهند که فقط بتوانید از این به بعد از رول های مخصوص خودشان خرید دستمال توالت فرنگی نیز کنید و هیچ رول دیگری به دستگاهتان قابل انطباق نشود که این از اخلاق کاری دور است ، قابل توجه دوست گرامی اجناسب زیبایی لیفت صورت و تجهیزات دقیق زیباسازی چهره را از مشاورین روی سایت سوال نمایید .

ما در این مجموعه متعهد به استفاده رول روکش توالت فرنگی اتوماتیک مخصوص دستگاهتان که اورجینال باشد و تولیدات تقلبی ارزان قیمت بازار نباشد را به شما میدهیم . این  تعهد برای مشتریان چندین ساله ما اثبات شده است و خوشحال میشویم تا به شما نیز اثبات کنیم و شما را به زمره مشتریان وفادار همیشگیمان دعوت کنیم . ارسال تمامی کالا های مورد نیاز شما به سراسر ایران عزیزمان امکان پذیر است.

روکش پلاستیکی توالت فرنگی که کاملا مانع نفوذ رطوبت به میهمان گرامی شما میشود بسیار کاربردی تر از روکش چرمی توالت فرنگی که بیشتر جنبه های کلاس را القا مینماید ، تعویض اتوماتیک روکش توالت فرنگی توسط خود سیستم توسط چشم الکترونیکی و نیز بصورت دستی فشردن تنها یک دکمه انجام میشود ، فقط چند ثانیه قرقره رول پلاستیکی میگردد و تمام ، انواع  رول توالت فرنگی بومرنگ و توتیلت و سایر برند های معتبر براحتی برای شما ارسال میگردد .

برای سفارش محصولات نظیر دستشویی فرنگی دیواری ثابت میتوانید با شماره تلفن راهنما که در بالای همین مقاله با رنگ نارنجی درج شده است ، تماس گرفته و درخواست کنید تا محصولات مورد نظرتان برایتان به آدرسی که میخواهید تحویل گردد . ما در تهران کمتر از 2 ساعت و در شهرستان حدود دو روزه محصولات را به دستتان میرسانیم . البته لازم به ذکر است که مراکز استان ها معمولا یک روزه تحویل میشود که مثلا امروز سفارشتان ثبت شود فردا به دستتان خواهد رسید .