جوراب واریس بازار تهران سیگواریس و آنتی آمبولی ..

مرکز جوراب واریس فروش اینترنتی تهران

کد محصول x1426

تومان 170.000

راهنما 09129474073

قیمت 170.000

تومان 170.000

 

حدود قیمت انواع جوراب واریس مدل سیگواریس و آنتی آمبولی در رنج قیمتی مختلف از 50 هزار تومان تا 270 هزار تومان نسبت به سایز و مارک تولید کننده آن متفاوت است که با پیک ارزان قیمت روکش توالت فرنگی به تهران و سایر شهرستان ها در سراسر ایران ارسال می گردد . جورابهای واریس برای درمان بیماری واریس یا پیشگیری از این بیماری طراحی و تولید شده اند . متخصصان علم مهندسی پزشکی با اختراع جورابهای واریس توانستند به سادگی این بیماری را به بهبود کامل سوق دهند . حتی در حدی پیشرفته است که بسیاری از پزشکان برای جلوگیری از بروز این بیماری به همه توصیه می نمایند . جالب توجه است که این نوع جورابها تنوع بالایی پیدا کرده و در طرح ها ، مدل ها و رنگ های مختلف در بازار به فروش می رسند .

برای اینکه خدایی نکرده لخته خونی در رگ های پای افراد بوجود نیاید، توصیه پزشکان و متخصصین استفاده از جوراب های طبی واریس می باشد . این مدل جورابها به سادگی همانند سایر جوراب ها قابل پوشیدن است و از ظاهر زیبایی نیز بهره مند می باشد مانند جوراب شلواری ، که با تولید مدل های مختلف جوراب شلواری برای خانمها باعث شده تا بسیاری از افراد آن را به جای ساپورت استفاده نمایند چرا که از ظاهری زیبا با مدل های مختلف بهره می برد  .

 

انواع جوراب واریس موجود در بازار راهنمای خرید و قیمت

  • جوراب واریس مدل بالای زانو
  • جوراب های آنتی آمبولی
  • جوراب های کامفتبل سیگواریس
  • مدل های تا زیر زانو
  • مدلهای زیبا و شیک جوراب شلواری
 

این نوع جوراب ها به دلیل روش ساخت و پارچه های خاص و فشار محسابه شده ای که به سطح پای افراد وارد می نماید باعث افزایش گردش خون می گردد . این جوراب ها انواع گوناگونی دارد که در لیست بالا مشاهده می نمایید و حتی برای اینکه بیماران واریس درمان کامل شوند ، پس از تجویز پزشک متخصص می توانند از این جوراب ها استفاده نمایند تا به بهبودی دست یابند . این محصولات باعث از بین رفتن گرفتگی و لخته شدن خون در رگها می شود ، گفتنی است با جستجو در بالای سایت میتوانید از انواع محصولات مخصوص صورت ، متناسب با بالاتنه و همینطور پایین تنه و پاها آگاهی یابید .

لازم به ذکر است که پس از ایجاد بیماری واریس به دلیل وجود لخته خون در رگ ، به صورت موضعی درد و ناراحتی را احساس خواهید کرد که با پوشیدن جورابهای واریس این درد ها بهبود می یابند . همیشه بازدید و تشخیص یک پزشک متخصص جزو ضروریات است چرا که اگر زیر نظر نباشد ممکن است مشکلاتی ایجاد شود .  بعد از زایمان نیز بانوان ممکن است به واریس مبتلا شوند که با جوراب واریس بهبود می یابند.سایر محصولات پزشکی مانند دستگاه فشار خون و نوار تست قند خون نیز در انبار با تاریخ انقضا یک ماهه موجود می باشد .

 

خرید انواع محصولات نظیر خرید سطل زباله پدال فلزی توسط تماس تلفنی شما با پشتیبان سایت ما بهترین روش می باشد چرا که علاوه به راهنمایی کارشناسان ما و دریافت مشاوره رایگان می توانید آدرس خود را بفرمایید تا در هر جای ایران پهناورمان برای شما جوراب واریس قیمت مناسب مورد نظرتان را ارسال نماییم . حتی هموطنانی که در کشور های مجاور و همسایه ایران زندگی می کنند می توانند از مزایای ارسال محصولات در خارج از ایران نیز بهره مند شوند .

خرید حضوری مایه شلوغی و آلودگی بیشتر شهر و هوا می شود .

بروز شویم !