تور یک روزه طبیعت گردی ویژه سالمندان جنگل سوادکوه

تور یک روزه طبیعت گردی ویژه سالمندان

کد محصول x2297

تومان 160.000

تومان 160.000

راهنما 09100049363

تور طبیعت گردی جنگل بکر سوادکوه ویژه سالمندان در تاریخ 10 مهر به مدت یک روز و بدون اقامت است که برای راحتی شما عزیزان اتوبوس vip ، پرستار حرفه ای ، بیمه مسافرتی و لیدر همراه ، صبحانه ، نهار و عصرانه سالم فقط با 160 هزار تومان برای شما فراهم شده است . لذا جهت رزرو و ثبت نام تا تکمیل ظرفیت با ما تماس بگیرید .

 

تاریخ حرکت از 10 مهر 97

بمدت یک روز

خدمات تور :

 بوم گردی

  ♦  جنگل سوادکوه ، ایران  Savad Kooh Jungle - Iran

ƒ r ē ē  گردش در دل جنگل و طبیعت ، استفاده از آلاچیق و زیرانداز در میان راه برای افرادی که ویلچری یا واکری هستند ، آب جوش برای نسکافه و قهوه و چای ،بین غذا، چادر مسافرتی و ..

شرکت اتوبوس رانی سیر و سفر .

 نرخ سفر :

هر نفر  190/000 تومان 160/000 تومان

: سایر توضیحات

 اتوبوس VIP تخت شو فوق العاده راحت

∞ لیدر همراه

 پرستار حرفه ای

 لباس گرم به مقدار کافی همراه داشته باشید

 بیمه مسافرتی

  دارای صبحانه ، نهار و میان وعده سالم

 

 درمورد سواد کوه بیشتر بدانید :

جنگل های سواد کوه از جنگل های فوق العاده زیبای مازندران است که درختان بلند و فضایی مه آلود و آب و هوایی مطلوب کاری می کند تا بهترین و خوشایندترین لحظات سالمندی را در کنار دوستان جدید در آنجا بگذرانید . از این جهت ما تصمیم گفیتم کاری کنیم تا حس جدید و زیبای سالمندی را در کنار دوستان جدید تجربه کنید .

برای این منظور اتوبوسی راحت ، مکانی زیبا و امن ، صبحانه و غذای سالم خوشمزه را با عطر خوش طبیعت و یک پرستار مجرب و حرفه ای و لیدری که از بودن با او خوشحال باشید را برای شما تدارک دیده ایم تا سالمندی را در بهترین حالت و شرایط تجربه کنید . همچنین از بیمه مسافرتی مخصوص سالمندان برخوردار هستید . لطفا جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید .

 برای رسیدن به جنگل های سواد کوه از مسیر دماوند خواهیم رفت که فقط 3 ساعت تا سواد کوه است در بین راه برای صبحانه نگه خواهیم داشت تا حال و هوایی عوض کنید و صبحانه ای تازه و سالم میل کنید و دوباره به مسیر ادامه می دهیم . نوع دستی در آنجا آتش را بر پا می کنیم چایی آتیشی در دل جنگل دور همی خوبی داشته باشید .

همینطور بیشتر با هم آشنا شوید در جنگل گشت می زنیم و از طبیعت بکر و درختان بلند لذت می بریم و خاطرات خوبی را در کنار دوستان جدید تجربه می کنید . در آنجا سرگرمی های شاد خواهید داشت که موجب سورپرایز شدن شما میشود . سایر تورها در شهر های دیگر داخلی و خارجی تور جزیره کیش برای سالمندان عزیز امکان پذیر است که با تماس تلفنی شما میتوانیم برای رزرو تور و خرید لوازم پزشکی و کمکی سالمندان نظیر  توالت کنار تخت و خرید دستگاه فیس براش در خدمتتان باشیم .