توالت پرتابل قابل حمل با مخزن شسشتو ایرانی خارجی

توالت پرتابل قابل حمل با مخزن شستشو

کد محصول x2952

تومان 750.000

راهنما 09129474073

قیمت 750.000

تومان 750.000

توالت پرتابل یا قابل حمل که بتواند مخزن داشته باشد را توالت پرتابل گویند ، این نوع توالت ها به دلیل داشتن امکاناتی همچون تاشو بودن ، مخزن مخصوص آب برای شستشو ، همچنین حجم قابل قبول برای انتقال توسط اتومبیل و برخی وزن بسیار پایین به دلیل داشتن بدنه آلومینیومی ، میتواند بسیار کاربردی باشد . همچنین باید توجه داشت که قیمت محصول نسبت به نیاز مشتری یکی از نکاتی است که در انتخاب کالا تاثیر چشمگیری میگذارد .

مشتریان زیادی در روز برای توالت پرتابل یا همان سرویس قابل حمل با ما تماس میگیرند که برای استفاده در سفر مانند کویر نوردی ، صحرا یا حتی در اتومبیل های بزرگ نیاز دارند . توجه کنید برخی از مشتریان به دلیل داشتن بیمار در منزل نیاز به تبدیل توالت ایرانی به فرنگی دارند که آن مدل ها را توالت پرتابل یا توالت بیمار میگوییم و با توالت پرتابل متفاوت هستند .

یکی از کانون های توجه افراد برای حفظ سلامتی استفاده از توالت فرنگی است و بیشتر این توالت های سیار به دلیل داشتن حالت صندلی میتوانند مخزن دار و سرویس قابل حمل نیز باشند . حفظ سلامتی کمر و زانوها با استفاده از توالت های حالت صندلی بسیار ساده می باشد به ویژه اگر امکان تنظیم ارتفاع هم داشته باشند و بتوان آن را نسبت به قد شخص مورد نظر تنظیم نمود تا زانوهای او کمتر تا شوند .

در این قسمت از سایت شما محصولات صندلی پرتابل تایوانی که قابلیت تاشو بودن و مخزن دار بودن را میبینید و تنها با یک تماس ساده میتوانید آن را به ما سفارش دهید . این محصول میتواند به سادگی در خدمت شما قرار گیرد و در گوشه ای از صندوق عقب ماشین فضای کمی را اشغال نماید ، همچنین به سادگی میتوانید آن را از حالت تا شده خارج کنید و به شکل صندلی درآورید .

این محصول امکان تنظیم ارتفاع نیز دارد که با پین های محکم هر چهار پایه را میتوانید تنظیم کنید ، نسبت به قد افرادی که میخواهند از این محصول استفاده کنند طوری تنظیم میکنیم که زانوی آنها زیاد خم نشود و بتوانند بدون درد به تخلیه مزاج بپردازند . برای سفارش این محصول فقط کافیست با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست کنید تا کارشناسان ما آدرس شما را بگیرند و این محصول را برایتان در کمترین زمان ممکن ارسال نمایند .

ارسال کالا در تهران  حدود دو الی سه ساعت زمان میبرد و معمولا تا ۷ و نیم عصر امکان ارسال وجود دارد . همچنین در شهرهای دیگر یک الی دو روز کاری محصول در محل به شما تحویل داده میشود . لطفا از طریق شماره تلفن راهنما سوالات خود را بپرسید و به راحتی سفارش محصول کاربردی نسبت به نیاز خودتان را بدهید . مشتاقانه منتظر صدای گرم شما هستیم .