توالت ویلچر چرخدار، خارجی و ایرانی قابل تبدیل مخزن دار تهران

توالت فرنگي چرخدار ويلچر ارزان قيمت

کد محصول x1371

تومان 2.200.000

راهنما 09129474073

قیمت 2.200.000

تومان 2.200.000

 

انواع متفاوت توالت های چرخدار و همچنین صندلی های چرخدار حمام دارای مخزن و بدون مخزن که بعضی از آنها امکان قرار گیری روی توالت های فرنگی را دارند و همچنین در صورت نیاز به یک ویلچر معمولی تبدیل می شوند را می توانید تنها با خرید تلفنی به سادگی و با کمترین هزینه درب منزل تحویل بگیرید که این اتفاق در سراسر ایران قابل انجام است . همچنین تحمل وزن این صندلی ها تا 130 کیلو نیز میسر است .

در این صفحه از سایت با توالت فرنگی هایی که از انواع مخزن دار تا بدون مخزن آن وجود دارد و همچنین مدل های ساده و یا پیشرفته که دارای دسته و پشتی ، حالت مبله ویلچری هستند را می توانید مشاهده و مطالعه کنید . خرید دستگاه لیزر را با تماس تلفنی به راحتی از ما انجام دهید.  لازم به توضیح است که برای صرفه جویی در زمان و سفارش ساده کالا تنها کافیست با شماره تلفن مندرج در این سایت تماس گرفته و مشاوره رایگان دریافت کنید .

 

ویژگی های توالت ویلچر چرخدار خارجی و ایرانی راهنمای خرید و قیمت

  • انواع گوناگون توالت های چرخدار
  • صندلی های چرخدار حمام دارای مخزن و بدون مخزن
  • ویلچر های ساده با قابلیت قرار گیری روی توالت های فرنگی
  • مدل های ویلچر پیشرفته به همراه مخزن توالت
 

توالت ویلچر چرخدار برای افراد کم توان و یا نا توان که به دلیل عمل جراحی یا بیماری نمیتوانند از سر جای خود بلند شوند بسیار عالی و کاربردی میباشد . زیرا رویه صندلی آن خارج می شود و دریچه سرویس بهداشتی برای فرد باز می گردد و می تواند روی توالت سیستم فرنگی قرار گیرد و یا از مدل های مخزن دار آن بهره مند شد . تجهیزات پزشکی ارتوپدی تهران خرید و فروش میشود. زیرا از هرگونه جابجایی خلاص می شوید و می توانید در کنار تخت و یا در مسافرت از آن بهره مند شوید .

وزن های مختلفی را توانایی تحمل دارند این نوع توالت ویلچر ، چرا که از 90 کیلو تا 130 کیلو و حتی مدل های خاص تا 150 کیلو را نیز تحمل می نماید که از انواع ایرانی تا تجهیزات خارجی نیز وجود دارد . بسیاری از سالمندان و یا بیماران که مشکلات کم توانی و یا ناتوانی دارند ، با این صندلی ها بسیار احساس خوبی خواهند داشت چرا که کمکشان می کند ، برای دریافت راهنمایی کاربرد دستگیره حمام و نیز نصب و تعمیر انواع لوازم مرتبط میتوانید با همکاران ما تماس بگیرید .

کافیست برای ارسال پستی ارتفاع دهنده توالت   رویه بالشتی یا به صورت ارسال با پیک با کمترین هزینه با شماره نارنجی رنگ راهنما تماس گرفته و نسبت به سفارش کالای مورد نیاز خود آسوده خاطر اقدام نمایید . قطعا در کمترین زمان ممکن در حدود 2 ساعت کاری در تهران و همچنین 12 ساعت در شهرستان محصولات نظیر  بخور دوکاره سرد و داغ به دستتان خواهد رسید . اینکه بتوانید انرژی و زمان خود را برای خانواده خود بگذرارید و در این ترافیک و الودگی هزینه برای سفر داخل شهری نکنید از افتخارات ماست .

ویلچر های دارای مخزن مخصوص حمام و دستشویی ضد آب و زنگ زدگی موجود است .براي اكنون مطلبي يافت نشد