توالت سفری مناسب جنگل ، صحرا ، کویر و عتبات عالیات

توالت سفری جنگل صحرا کویر زیارت توالت فرنگی سفری

کد محصول x3014

تومان 950.000

راهنما 09129474073

قیمت 950.000

تومان 950.000

سفر یکی از بهترین تفریحات برای هر انسانی در این دنیاست. همیشه حس رهایی و خوبی توأم با آرامش را برایمان به ارمغان می آورد . البته برخی خانواده ها حتما باید در هتل یا سوییت باشند و سفرشان را بخاطر نبود امکانات این چنینی کنسل میکنند ، وقتی از آنها سوال میشود که چرا در چادر کنار طبیعت کمپ نمیزنید ، میگویند سرویس بهداشتی وجود ندارد و خب ما هم چندین نفر هستیم و بهمان فشار می آید .

این استدلال کاملا متین و صحیح است و توالت سیار بیمار ، خب در صورتی که سرویس بهداشتی یا همان توالت وجود نداشته باشد ، سفر به انسان زهرمار میشود . لذا در این مجموعه به تامین انواع توالت های سفری روی آوردیم و شما را با تنوع آن آشنا میسازیم .شما برای دریافت هرکدام از این محصولات که مورد نیازتان میباشد فقط کافیست با یک تماس ساده با کارشناسان ما در هر کجای ایران عزیزمان هستید از خدمات ما بهره مند شوید.

توالت سفری امکان ارسال کل ایران در کمترین زمان با تماس شما به ما

  • مدل توالت فرنگی سفری تاشو از جنس برزنت با ارتفاع کوتاه
  • توالت سفری با امکان تنظیم ارتفاع از جنس آلومینیومی بسیار سبک و تاشو
  • توالت های چمدونی سفری مناسب خانواده به دلیل داشتن مخزن بزرگ ۲۴ لیتری
  • چادر مسافرتی تاشو مخصوص یک نفر که در هنگام دفع مواد زائد در معرض دید نباشیم
  • مدل مبله تاشو دسته دار با پشتی برای راحتی کاربر بسیار سبک وزن با تحمل وزن ۱۲۰ کیلو

توالت همراه سفری مدل باما و مدلهای زیکلاس مد و توالت سفری بانوان دیجی کالا سایت ترب 4030 نیز بخاطر کاربرد بسیار اکثر فروشگاهای آنلاین موجود دارند ، نحوه استفاده از توالت سفری بانوان را بسادگی از راهنمای سایت جویا شوید ، با آرزوی سلامتی برای شما و عزیزانتان ..

این توالت ها هم در فضاهای مذهبی و مقدس مانند کربلا و نجف و مکه و سایر عتبات عالیات میتواند توالت سیار بیمار به کار بیاید و هم در فضاهای سیاحتی و تفریحی مانند طبیعت گردی ، دریا ، جنگل و غیره . برای تورهای مسافرتی زیارتی مخصوصا پیاده روی اربعین توالت سفری بسیار مناسب و کاربردی خواهد بود چرا که میتواند بجز توالت به عنوان یک صندلی برای استراحت نیز بشمار بیاید .

 

ممکن است که شما همین حالا در حین سفر باشید و به توالت فرنگی سفری این محصول نیاز داشته باشید . ما میتوانیم این محصول را در کمتر از ۲۴ ساعت به مرکز استان شما ارسال کنیم و شما خودتان در مرکز پستی آن شهر محصول را دریافت کنید . البته قابل ذکر است که اگر اقامت شما در شهر های شلوغ باشد درب منزل به مدت یک روز تحویلتان خواهد شد و در صورتی که در روستا ها باشید حدود دو الی سه روزه به دستتان خواهد رسید .

ما تمام تلاشمان این است که در پاسخگویی تلفنی با رویی خوش و دیدی مثبت با شما روبرو شویم و این فقط یک شعار نیست ، میتوانید امتحان کنید و همین حالا با شماره تلفن راهنمای سایت ارتباط برقرار نموده و درخواست خود را بدهید . این مجموعه آمادگی ارسال محصولات مختلف نظیر  دستگاه روکش توالت فرنگی را به سادگی دارد و در تهران تا ساعت ۸ و نیم شب همه روزه امکان ارسال وجود دارد و در شهرستان نیز نهایت یک الی دو روز کاری تحویل خواهد شد .