تعمیرات دستگاههای بخور، گرم و سرد ، حل مشکلات فنی

بخور تعمیرات عیب یابی رسوب اینترنتی

راهنما 09129474073

 

نیرو های متخصص ما در سراسر ایران عزیزمان به خدمات رسانی در رابطه با تعمیرات دستگاههای بخور ، خرید قطعات بخور و سایر تجهیزات پزشکی می پردازند . تنها کافیست با شماره تلفن درج شده در همین صفحه تماس بگیرید و از خدمات ما بهره مند شوید . مهندسین جوان و با تجربه پزشکی سال ها تلاش کرده اند تا بتوانند محصولاتی که حتی دوران خدمات پس از فروششان به اتمام  رسیده است را تعمیر نمایند . کارشناسان ما مقرون به صرفه ترین راه را به شما نشان می دهند .

با هزینه های بالایی که سیستم بخور نو در بازار دارد که اغلب بالای ۲۵۰ هزار تومان است و حتی مدل های خوب آن به ۵۰۰ هزار تومان می رسد ، تعمیرات دستگاههای بخور از جمله فعالیت هایی است که می توان برای آن اقدام نمود . در صورتی که گارانتی دستگاه شما به اتمام رسیده باشد ، متخصصان و کارشناسان مهندسی پزشکی به کمکتان می آیند و دستگاه بخور شما را تعمیر می نمایند .

 

در صورتی که بخور بسیار قدیمی باشد و دیگر شرکت ارائه کننده آن خدمات پس از فروش برایش ارائه نکند ما با بررسی و تشخیص مشکل از لوازم مورد نیاز موجد در بازار الکترونیک استفاده می کنیم . یعنی برای مثال اگر خازنی لازم باشد خودمان تهیه می کنیم و با خازن کیت الکترونیکی سیستم بخور شما تعویض می نماییم .

 

دلایل خراب شدن دستگاه های بخور چیست ؟

معمولا با کار کردن مداوم دستگاه و اتمام آب مخصوصا در بخور های گرم دستگاه دچار سوختگی می شود که در این شرایط با تعویض سیم های سوخته و خراب و همچنین اصلاح مشکلات پیش آمده در مدار و کیت برقی دستگاهتان را صحیح و سالم تحویل می دهیم . از خدمات ما تضمین تعمیرات تا سه ماه می باشد که در این مدت اگر مشکل مجدد تکرار شود بدون هزینه دوباره تعمیر می نماییم .

یکی دیگر از مشکلات دستگاه بخور وجود رسوب و جرم درون مجاری آن می باشد که به دلیل وجود املاح در آب مصرفی این اتفاق می افتد . برای پیشگیری از خرابی توسط جرم و املاح که باعث رسوبات در بخور می شود بهتر است از آب تصفیه شده در دستگاه های شش فیلتره استفاده کنید . برای این اشکال پس از ارائه راهکار های شستشوی دستگاه و حل نشدن مشکل ، دستگاه را با خود به کارگاه برده و به بررسی آن می پردازیم .

 

مشکل رسوب زدایی و پس دادن آب از سیستم بخور چگونه حل می شود ؟

شما به سادگی در فیلد جستجوی بالای سایت می توانید کلمه جرم گیری را تایپ کنید و ویدیو تصویری و عملی نحوه تمیز کردن و رسوب زدایی بخور را مشاهده نمایید که جناب آقای عبدالله پور مدیریت فروش وب سایت آی طب به این مهم می پردازند . همچنین اشکالات جزئی در مورد پس دادن آب از دستگاهتان را با یک تماس ساده می توانید جویا شوید و راه حل مشکل را عمل نمائید .

 

در صورتی که اصلاح یا تعمیر دستگاه شما مقرون به صرفه نباشد و یا امکان پذیر نباشد قبل از اقدامات هزینه بر به شما اطلاع می دهیم و در صورت وجود دستگاه با کیفیت و با گارانتی معتبر که قیمتی به صرفه تر از تعمیر دستگاه شما را داتشه باشد ، اطلاع رسانی می کنیم تا از بودجه ای که برای این قسمت در نظر گرفته اید ، نهایت بهره را ببرید .

فقط کافیست با یک تماس ساده با شماره تلفن مندرج در همین صفحه در صورت بروز مشکلی برای بخورتان ، از کمک های مردمی کارشناسان متخصص سایت آی طب بی دریغ نمانید . خدمات تخصصی ما در سراسر ایران ارائه می گردد و در صورت بروز هرگونه ایراد در سرویس توالت فرنگی نیز می توانید از تعمیر کاران ما استفاده نمایید . با یک تماس هر محصول پزشکی و طبی با قیمت بسیار رقابتی درب منزلتان تحویل داده می شود .

هیچ چیز اتفاقی نیست ! هر اتفاقی شاید نشانه ای باشد ..