ترمومتر طبی دیجیتالی تب سنج چند کاره مدل سی تی ۸۵

تب سنج ترمومتر طبی بدون تماس تهران

کد محصول x375

تومان 199.000

راهنما 09129474073

قیمت 199.000

تومان 199.000

در زمان های گذشته روش های سخت و ابتدایی برای اندازه گیری دمای شی، جسم و بدن وجود داشت که این روش ها در بیشتر مواقع غیر بهداشتی بودند. کودکان بسیار حساس تر از بزرگتر ها هستند مثلن کودک به دلیل نداشتن شناختی از نحوه اندازه گیری تب سنج ترمومتر طبی ، دهانش را با ترس باز می کند و ترس بسیاری را به خود وارد می کند تا دستگاه دماسنج را زیر زبانش قرار دهیم و فرایند اندازه گیری دمای بدن کودک سخت و طولانی می شد .شما عزیزان در هر کجای ایران عزیزمان که باشید تنها با یک تماس ساده میتوانید این محصول را در کوتاه ترین زمان ممکن درب منزل دریافت نمایید.

:آنچه درمورد این محصول باید بدانیم Ο

امکان اندازه گیری دما بدون تماس به بدن *

امکان اندازه گیری دمای محیط و سطوح *

دارای 2 سال گارانتی طلایی و 10 سال خدمات پس از فروش *

دارای صفحه نمایش بزرگ و ال سی دی *

 

چرا که تب سنج دیجیتالی چند کاره باید حدود ۱۵ ثانیه زیر زبانش باقی بماند و اگر کودک آرام و قرار نداشت و ترمومتر طبی تب سنج دیجیتالی از زیر زبانش بیرون می امد، عدد درستی نشان نمیداد و عدد اشتباهی نشان داده می شد . جدا از این برای متوجه شدن دمای دستگاه های قدیمی به دلیل جیوه ای بودن آن بسیار سخت دیده می شد و هر کسی نمیتوانست متوجه دمای نمایش داده شده بشود . حتی بعضی مواقع با شکستن یک دماسنج جیوه ای مایع،  جیوه که ماده ای سمی است از آن به بیرون ریخته می شود و ممکن است به دلیل عدم آگاهی توسط کودک یا حیوانات خورده شود و باعث مرگ انها شود . اما این مشکلات همگی یک روز به پایان میرسد.

 

علم مهندسی پزشکی در داخل و خارج از کشور به کمک بشریت آمده تا به سادگی در مدت زمان کوتاهی بدون نیاز به فرد دیگری بتوانیم حرارت بدن خود و سایر اعضای خانواده را اندازه گیری کنیم. میخواهم در این مطلب به معرفی دستگاهی بپردازم که بسیار کاربردی است و داشتن آن در جعبه احتیاجات اولیه در منزل و محل کار بسیار واجب است .

 

امکانات تب سنج دیجیتالی یا ترمومتر طبی چیست ؟

مهمترین امکاناتی که دستگاه تب سنج دیجیتالی به ما می دهد این است که میتوانیم دما را از طریق پیشانی و با فاصله بین ۳ الی ۵ سانتی متر بدون تماس با پوست اندازه گیری کنیم. دماسنج غیرتماسی هم سرعت فرایند تب سنجی را بالا می برد و هم نیازی نیست بیمار حتما بیدار با و بخواهد دهان خود را باز نگه دارد . بدون اذیت و ناراحتی و در کمترین زمان ممکن دستگاه دما را نمایش می دهد .

اشعه مادون قرمز این دستگاه بر روی بدن اثری نمیگذارد و باعث هیچگونه ضرر و عوارضی نمی گردد . این دستگاه فقط برای سنجش دما طراحی نشده است بلکه میتوان  سطوح مختلف ، کالاها و حتی هوا را با آن سنجید . برای مثال میتوانید هوای اتاق کودکتان و یا غذایی که به کودک داده می شود را چک و بررسی کنید تا موجب اتفاق ناگوار یا سوختگی نشود .

در صورتی که دما از ۳۸ درجه بالاتر رود در هنگام سنجش ، دستگاه شروع به آژیر کشیدن می کند و شما را از درجه بالای بدن مطلع می سازد . این امکان برای افراد کم سواد و یا بی سواد بسیار موثر است و میتوانند به سادگی از دستگاه استفاده کنند و در زمان های خطر ، به توصیه های پزشک عمل نمایند .

 

این دستگاه برخلاف برخی از رقبای خود در مدت زمان کوتاه چند ثانیه قابلیت سنجش و تشخیص دمای افراد را دارد . برای صرفه جوی در مصرف باتری این دستگاه سیستم اسلیپ اتوماتیک را داراست که باعث می شود در مواقعی که شما استفاده ای از آن ندارید به صورت خودکار خاموش گردد . از امکانات دیگر این دستگاه حافظه آن است که تا ۳۲ نتیجه ی حاصل شده را میتواند ذخیره کند و شما به راحتی در زمان های دیگر دماهای ذخیره شده را بررسی کنید .

از دیگر امکانات این دستگاه دقت سنجش دما حتی تا ۴۲ درجه سانتی گراد است که در صفحه نمایش بسیار بزرگ و خوانا که با نور آبی ال سی دی آن را روشن می کند ، نمایش داده می شود . دمای این دستگاه را میتوانید به فارنهایت و یا سانتی گراد تغییر دهید . این امکان را نیز دارید که به جز دمای بدن موارد ذیل را نیز بسنجید :

  1. سطوح مختلف
  2. شیشه شیر کودک
  3. وان کودک
  4. هوای منزل
  5. محیط های گوناگون
  6. غذای کودک
 

تب سنج دیجیتال غیرتماسی، فرنگی کودک و تجهیزاتی مانند عصای زیربغلی ترازوی تشخیصی و بسیاری دیگر را میتوانید با دو سال گارانتی طلایی خریداری نمایید و تا ده سال از خدمات پس از فروش آن بهره مند شوید . کافیست با شماره مندرج در این صفحه تماس گرفته و این محصول یا سایر تجهیزات پزشکی و ورزشی مورد نیاز خود را با دریافت مشاوره از کارشناسان ما سفارش داده و در محل مورد نظر خود ایران پهناور دریافت نمایید .