بخور ایرانی خارجی نکاتی مهم قبل از انتخاب دستگاه

راهنما 09129474073

 

معرفی دستگاه بخور ایرانی اپتیما OPTIMA

در این مطلب به معرفی انواع دستگاه های بخور موجود در بازار ایران می پردازیم و مشتریان عزیز را با انواع دستگاه های بخور ایرانی آشنا می سازیم . تشریح این مطالب توسط مدیر فروش وب سایت آی طب جناب آقای عبداله زاده انجام می شود . شما می توانید با تماس تلفنی و ثبت سفارش غیر حضوری و یا مراجعه حضوری به فروشگاه شهر تهران سفارشات خود را ثبت کنید و آن را در محل مورد نظر خود در تهران و تمام شهرستان های کشور تحویل بگیرید .

 

انواع بخور به چهار دسته کلی تقسیم می شوند :

  1. دستگاه بخور سرد
  2. دستگاه بخور گرم
  3. قیمت دستگاه بخور سرد و گرم دو حالته
  4. دستگاه بخور صورت

برای مثال محصولات کمپانی معتبر آلمانی به نام امسیگ که با مبلغ بسیار بالایی هم در بازار به فروش می رسند، دارای اعتبار جهانی می باشند. بخور سرد و همچنین دستگاه بخور گرم توسط شرکت امسیگ تولید می شوند. در کنار همین محصولات به تازگی جوانان و مهندسان کشورمان همت به طراحی و تولید دستگاه بخور ایرانی مطابق با استاندارد های جهانی کرده اند .

این دستگاه بخور شامل ۶ مدل مختلف است که در ویدئوی بالا ۴ مدل از آن را برای شما معرفی می کنیم و تا هفته آینده بقیه مدل های این بخور را شرح می دهیم . دستگاه بخور آلمانی گران قیمت هستند اما تا دو سال گارانتی دارند و برای عزیزانی که به تولید ایرانی احترام می گذراند می توان دستگاه بخور ایرانی با کیفیت بالا و با قیمت بسیار ارزان ارائه کنیم .

امکانات هر دستگاه به صورت مجزا در مطالب قبلی سایت شرح داده شده و می توانید با سرچ در باکس بالای سایت آن ها را مطالعه کنید . کافیست کلمه امسیگ و یا اپتیما را تایپ نمایید . تمامی محصولات برند امسیگ برای شما در لیستی نمایش داده خواهد شد . همچنین در مورد فواید استفاده از دستگاه بخور گرم و یا سرد نیز می توانید از توصیه های سلامتی این سایت استفاده کنید علاوه بر آن توصیه پزشکتان ارجحیت دارد .

 

تفاوت دستگاه بخور سرد و گرم چیست ؟

بسیاری از مشتریان درباره تفاوت قیمت دستگاه بخور سرد و گرم را از ما جویا می شوند پس باید یاداور شوم که تفاوت اصلی بین آن ها در رطوبت رسانی نیست بلکه در مصرف برق آن ها می باشد . تفاوت مصرف برق این دو دستگاه می تواند حدود ۲۷۰ وات باشد و این رقم بسیار بالایی برای استفاده مداوم از این دستگاه است و باید برای ما صرفه داشته باشد که بخواهیم آن را شبانه روز در محل کار و منزلمان روشن بگذاریم .

دستگاه های بخور گرم تا ۳۰۰ وات خروجی برق دارند ، این درصورتی است که دستگاه بخور سرد حدود ۳۰ وات مصرف برق انجام می دهد و تناسب یک به ده آن در مصرف طولانی مدت بسیار تاثیر گذار است . بخور گرم چون المنت دارد باید آب را به نقطه جوش برساند و این خطر سوختگی برای یچه ها و حتی بزرگسالان دارد . بخور های گرم بعد از اتمام آب احتمال سوختن آن را بسیار بالا دارند اما دستگاه های بخور سرد این اتفاق هیچ گاه برایشان رخ نمی دهد .

 

استفاده از خوشبو کننده و اسانس در کدام دستگاه بخور امکان پذیر است ؟

بعضی از دوستان به دنبال ایجاد فضای دلنشین توسط روغن های مفید و یا اسانس اوکالیپتوس و سایر خوشبو کننده های محیط هستند که از ما می پرسند کدام دستگاه برای این فرایند بهتر است ؟ در بخور گرم یک محفظه ای مخصوص این کار به شما داده می شود که شما می توانید از آن برای افزودن اسانس به خروجی بخار تولید شده بپردازید . اما در بخور سرد در چند دستگاه به صورت محدود و با قیمت های بالا این امکان فراهم گشته است .

دقت کنید به هیچ عنوان اسانس و مواد خوشبوکننده را داخل محفظه آب دستگاه بخور نریزید . چه دستگاه بخور گرم و چه دستگاه بخور سرد باشد زیرا این کار باعث خرابی دستگاه و خارج شدن آن از سیستم گارانتی و ضمانت نامه می شود . با کمی دقت محفظه مخصوص اسانس و دارو را در دستگاه هایی که این محفظه  را داشته باشند پیدا می کنید . همچنین دستگاه های بخور گرم و سردی که محفظه اسانس و دارو دارند، این امکان را به شما می دهند تا همراه با استفاده از هوای مطبوع، بوی خوش و داروهای مورد نظر خود را مصرف کنید.

اگر از نظر مالی برای خرید بخور محدودیتی ندارید پیشنهاد ما استفاده از دستگاه بخور دوکاره است که هم محفظه بزرگتری برای ذخیره آب دارد و همچنین هر دو امکان را در یک دستگاه زیبا در کنار هم تجربه خواهید کرد. یکی از امکانات این دستگاه بخور نیز داشتن محفظه مخصوص اسانس و خوشبو کننده می باشد .

بسیار مهم است که از چه مارک دستگاهی و از کجا تهیه می کنید مخصوصا برای نمونه های خارجی. ، به این دلیل که بسیاری از محصولات به صورت تقلبی و با کیفیت بسیار پایین با قیمت های بالا فروخته می شود . پس در خرید خود و اصالت کالا و اعتبار ضمانت نامه آن دقت کنید که هزینه شما باعث سرمایه گذاری بر روی سلامتیان شود .

مشاوران آی طب مشتاق صحبت با شما هستند .