بالش بارداری یا بالشت بدن طبی smart مدل نی نی سان

بالش طبی باشت بارداری بدن گردن ستون فقرات

کد محصول x1838

تومان 320.000

راهنما 09129474073

قیمت 320.000

تومان 320.000

بالشت طبی نی نی سان برای زنان باردار و شیرده بسیار کاربردی است و همچنین به بالشت بدن نیز معروف است. این محصول دو سال گارانتی معتبر دارا می باشد و در 4 رنگ مختلف کرم ، آبی ، صورتی و سبز تولید می شود و این محصول در سایز بزرگ تولید میشود و هر فرد از آقا تا خانم که از آن استفاده میکنند را در فرم خوابیدن صحیح حفظ می کند و خوابی لطیف و آرام را رقم می زند . این بالش از گردن ، سر ، ستون فقرات ، پهلو ، کمر و زانو به صورت مهندسی شده و طبی محافظت می نماید .

 

بالشت طبی بدن به صورت اورگونومیک و هوشمند طراحی شده است تا از اسیب دیدن نقاط مختلف بدن و گردن جلوگیری شود. این رنجیدگی ها به خاطر بد خوابیدن ، نداشتن بالش پزشکی و غیره به گونه ای است که نمی توان به راحتی از دستشان خلاص شد . پس بهتر است بدانیم که این محصول چه ویژگی هایی دارد تا در انتخابمان قدرت تصمیم گیری بیشتری داشته باشیم پس این متن را تا انتها مطالعه نمایید .

ما قدر انرژی شما را می دانیم و برای همین تیم دلیوری قوی و ارزان قیمت در سراسر ایران راه اندازی کردیم تا شما برای آمدن به بازار و سطح شهر انرژی مصرف نکنید و فقط با یک تماس این مهم را در دست داشته باشید . به قدری بالش طبی مهم است که نباید بیشتر از حتی یک شب بدون آن سر کرد ، از همین رو کافیست به جای صرف انرژی و مطالعه کامل این پست با ما تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان بهره مند گردید .

 

قابلیت های بالش بارداری طبی smart مدل نی نی سان

  • مناسب برای بانوان باردار جهت حفظ حالت صحیح بدن در خواب
  • محافظ کمر ، ستون فقرات ، گردن ، شانه و زانو در خواب
  • انعطاف در همسان سازی فرم بالش با بدن
  • مموری فوم از جنس درجه یک خارجی
  • طراحی اورگونومیک
  • دارای روکش قابل تعویض از جنس کتان لطیف
  • روکش بالش امکان شستشوی دارد
  • دارای دو سال گارانتی معتبر
 

برای خرید حضوری بالشت بدن طبی در بازار باید به چند نکته توجه ویژه و بیشتری داشته باشیم تا دچار مشکلات احتمالی مصرف بالشت تقلبی فیک نشویم ، یکی از آنها اصالت کالاست که ممکن است جنس قدیمی و پوسیده باشد و یا حتی دارای ایرادات نهفته ای باشد ، اصلا ممکن است طبی نباشد و با قیمت های بالایی به فروش برسانند . اطلاع از اصیکل بودن کالا توسط فردی که سابقه کار خرید و فروش بالش بارداری طبی دارد و پرس و جو از فروشنده کالا پزشکی به همراه تحقیقات فراوان قابل انجام  است و می توان از آن مطلع شد .

منظور از هوشمند بودن این بالشت طبی به اینگونه است که زمانی که شما سر خود را روی آن قرار می دهید نسبت به حالت بدنتان تغییر فرم می دهد ولی ناحیه های مهم مقداری محکم تر از بقیه قسمت ها هستند . بعد از خواب چند ساعته که بالش را رها می کنید ، کافیست چند دقیقه بگذرد و می بینید که حالت بالش از حالت خواب شما خارج شده و به حالت اولیه خود باز می گردد ، این فرایند طی سالها نیز ادامه خواهد داشت و بالش فرم خود را از دست نمی دهد .

بالشت بدن طبی بالش خوشخواب راحت

 نحوه بسته بندی و ارسال محصولات به ادرس مشتریان عزیزمان به قدری برای ما اهمیت دارد که ما زمان هایی که با پست تیپیکس ارسال می نماییم ، آن را بیمه می کنیم تا از خطرات احتمالی مصون باشد . در تهران توسط ارزان ترین و با کیفیت ترین پیک ها در حدود 2 ساعت کاری محصول تحویل حضور مشتری خواهد شد.  سوزن دستگاه تست قند خون موجود است. در شهرستان نیز کمتر از 3 روز محصول به دستتان خواهد رسید . برای سفارش کافیست با ما تماس بگیرید .