اکسیژن سنج یا پالس اکسیمتر بیورر مدل پی او ۸۰

دستگاه اکسیژن سنج خون اندازه کوچک

کد محصول x319

تومان 400.000

راهنما 09129474073

قیمت 400.000

تومان 400.000

 

 یکی از سنجش های خاص این اکسیژن سنج این است که متوجه می شود میزان اکسیژن محلول در خون شما در هر دقیقه چه مقدار است . خیلی ها فکر می کنند استفاده از این دستگاه سخت و پیچیده و همچنین همراه با درد است ، اما اصلا اینطور نیست . شما به راحتی میتوانید با زدن یک دکمه با این دستگاه کار کنید و اصلا درد ندارد . این دستگاه یک وسیله ای برای تحلیل و بررسی ضربان قلب شماست که این فرایند را از یک دستگاه فشارسنج بسیار دقیق تر و با نکات بیشتری بررسی می کند .

 

این پالس اکسیمتر بیورر به دلیل اندازه کوچک بسیار راحت برای حمل و حتی استفاده در حرکت است . شما میتوانید آن را همراه داشته باشید و در زمان هایی که پزشکتان به شما توصیه کرده ، اکسیژن داخل خون خود را بسنجید و همچنین از ریز ضربان قلب خودتان باخبر بشوید . معمولا ورزش کاران حرفه ای نیز از این دستگاه در هنگام ورزش خود مانند کوهنوردی ، اسکی و ورزش های هوایی استفاده می کنند تا از خطرات احتمالی جلوگیری کنند .

این دستگاه دارای کیف مخصوص جهت نگه داری و مراقبت از آسیب های احتمالی می باشد و همچنین یک بند اختصاصی برای استفاده در گردن در جعبه آن گذاشته شده است که موجب آسودگی و اطمینان در حفاظت از آن می شود . این دستگاه به صورت اتوماتیک اسلیپ می شود ، به این معنی که شما زمانی که چند دقیقه از آن استفاده نکنید برای حفظ انرژی و باتری آن به طور خودکار خاموش می گردد .

 

این دستگاه دارای حافظه بسیار قدرتمندی است که میتواند این امکان را به شما دهد که در طول ۲۴ ساعت تمام سنجش های خود را ذخیره کنید و در روزهای بعد مورد ارزیابی خود و پزشکتان قرار دهید . به این دلیل که بعضی اشخاص نوسان ضربان قلب و یا بی نظمی ضربان قلب دارند این امکان بسیار کاربردی است . چرا که میتوانید میانگین سنجش های گذشته را نیز پس از محاسبه دستگاه ،‌ متوجه بشوید .

باتری این دستگاه بسیار قوی و ماندگار است و از سیستم بهینه سازی انرژی نیز بهره مند است که باعث می شود تا مدت ها شما بتوانید از آن استفاده کنید . توسط پورت یو اس بی نیز میتوانید به راحتی آن را شارژ نمایید و مانند دستگاه های فشارخون نیازی به تعویض باتری نیست و باتری خود این دستگاه قابل شارژ می باشد ، لوازم طبی ماداران مانند  شکمبند دوتکه ، پکیج توانمند سازی بانوان ، سیستمهای بخار ساز را نیز از ما بخواهید .

روشنایی ال سی دی رنگی دستگاه قابل کنترل است و به راحتی شما میتوانید آن را تنظیم نمایید و همچنین علاوه بر بند گردن کیف همراه آن به کمربند شما نیز متصل می شود و امکان استفاده آن در هر جایی را به دلیل وزن کم میسر می سازد . امیدواریم ما ایرانیان با پیشگیری های ساده بتوانیم این سلامتی ارزنده ی خود و خانواده مان را حفظ کنیم و همچنین در صورت وجود بیماری بهبود ببخشیم .

 

برای سفارش این محصول و  تشک برقی فیزیوتراپی با گارانتی طلایی دو ساله و همچنین خدمات پس از فروش ۱۵ ساله میتوانید به سادگی تنها با شماره مندرج در همین صفحه تماس گرفته و آن را درب منزل یا محل کار خود در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید . در تهران کمتر از ۲ ساعت و در شهرستان کمتر از ۱۲ ساعت این محصول به شما تحویل داده خواهد شد .