افزایش دهنده ارتفاع توالت های فرنگی صندلی دیجیتالی با تنظیم ارتفاع

راهنما 09129474073

قیمت 14.000.000

تومان 14.000.000

 

ارتفاع آسان توالت سیستم فرنگی برای آسیب دیدگی زانو

بالابر های ارتفاع تنوع بسیار زیادی دارند که مدل دیجیتالی ضد برق گرفتگی را برای استفاده روی توالت فرنگی و یا به صورت تنها در کنار تخت توسط مخزن انتهای قیف به شما پیشنهاد می کنیم . افزایش ارتفاع همانند چهار چوب می باشد و به صورت برقی با زدن دکمه بسیار ساده بالا و پایین می رود . شما احساس استقلال برای تخلیه مزاج خواهید داشت چون دیگر به کسی برای کمک نیاز پیدا نخواهید کرد. دستگیره ها به شما کمک می کنند تا راحت تر بنشینید و بلند شوید . عدم تعادل سالمند مشکلی است که به کمک تجهیزات پزشکی نظیر واکر و دستگیره کمکی قابل حل است. این دستگاه دارای دو سال گارانتی معتبر است . لوازم ارتفاع دهنده توالت ارزان قیمت دستی نیز موجود داریم که می توانید با پیک در جلوی منزل خود انتخاب کنید و سپس خرید کنید .

محصولات پزشکی روز به روز پیشرفته تر میشوند که این مهم مزید بر علت برای تحقق آسایش ما است . مردم عزیز کشورمان که زانوی خود را عمل نمودند و یا آسیب دیدگی در این منطقه دارند ، علاوه بر اینکه از توالت های ایرانی به هیچ وجه نمیتوانند استفاده نمایند ، توالت های فرنگی نیز موجب آزار و اذیتشان می گردد . امروز راه کاری برایتان داریم که شگفت انگیز است .

خرید صندلی ارتفاع دهنده و صندلی حمامی چرخدار مخصوصا برای افراد کم توان و سالمند بسیار مناسب است چرا که برای نشستن و بلند شدن نیز از آن کمک گرفته و دیگر به کمک کسی نیاز ندارند . علاوه بر کمک فیزیکی برای برخاستن و نشستن ، این دستگاه امکان شستشوی خودکار توسط آب را نیز برایتان مهیا می نماید که همین اتفاق موجب سهولت تخلیه مزاج خواهد شد . در ادامه پس از بازبینی ویدئو با ما باشید .

 

ویژگی های صندلی افزایش ارتفاع

  • قابلیت تنظیم چرخش دسته ها به هر طرف و محکم شدن آنها با یک دکمه
  • امکان بسته شدن انتهای قیف به صورت مخزن برای استفاده در کنار تخت
  • قابلیت قرار گیری بر روی هر نوع توالتهای فرنگی
  • تنظیم ارتفاع توالت فرنگی دلخواه به صورت دیجیتالی
  • استفاده از کنترل بسیار ساده و آسان برای بالا یا پایین رفتن صندلی
  • کمک گرفتن از دسته ها برای فشار نیامدن به کمر و زانو
  • دارای تکنولوژی خودشور با اتصال توسط شلنگ آب و فشار دادن دکمه
  • بهره مندی از سیستم ضد برق گرفتگی در هنگام پاشش آب
 

صندلی های افزایش دهنده ارتفاع توالت دارای مجوز های لازم از مراجع معتبر ایرانی و خارجی است و دارای دو سال ضمانت نامه است که با تکنولوژی استفاده شده در این دستگاه احتمال گرفتن برق به صفر رسیده است زیرا پوشش الکترواستاتیک به رنگ سفید باعث این اتفاق می شود . پس می توانید با خیال راحت از امکانات برقی و اتوماتیک این دستگاه بهره مند شوید . همچنین یکی دیگر از ویژگی های این دستگاه داشتن دستگیره فلزی محکم برای حفظ تعادل می باشد .

 

از دیگر محصولات ارزان قیمت در زمینه بالابر ارتفاع در صورتی که این محصول برایتان مقرون به صرفه نیست می توانیم مدل های فومی که حالت نرم بالشتی دارند برای حدود 10 سانت افزایش ارتفاع ایجاد می کنند را به شما پیشنهاد کنیم،همچنین مدل های پلاستیکی و در نهایت مدل های فایبرگلاس یا صندلی ثابت که امکان تنظیم ارتفاع توالت فرنگی دستی نیز در آن ها میسر میشود، را خرید کنید .

برای سفارش بیشتر مردم ایران در این سالها درخواست ارسال پیک یا پست سفارشی را دارند که بسیار برایشان راحت تر و مقرون به صرفه تر خواهد بود . در این ترافیک و آلودگی چرا هزینه کنیم و تا فروشگاه مرکز شهر برویم ؟وقت و انرژیمان را برای خانواده نگه داریم و این وظیفه را به عهده فروشنده بگذرایم که برای محیط زیست نیز مفید خواهد بود . ارسال محصولات با حداقل هزینه در سراسر ایران میسر می شود .