افزایش ارتفاع توالت فرنگی مدل رویه بالشتی

ارتفاع توالت فرنگی افزایش رویه چرمی

کد محصول x811

تومان 235.000

راهنما 09129474073

قیمت 235.000

تومان 235.000

وسیله ای ارزان و مقرون به صرفه با قابلیت حمل آسان به دلیل کم بودن وزن آن برای سالمند و یا افرادی که نمی توانند مفصل زانوهای خود را تکان دهند و باید همیشه پاهایشان کاملا صاف باشد کاربردیست . جدا از اینکه به طور کل دستشویی کردن با توالت چه ثابت و چه متحرک آن هم با رویه از نوع بالشتی بسیار آسان و راحت خواهد بود .

فشار هایی که طی استفاده طولانی مدت از توالت ایرانی به کمر و زانو ها وارد میشود میتواند موجب بروز بیماری های ارتوپدی برای افراد مسن و یا حتی جوان شود. پیشنهاد پزشکان متخصص استفاده از فرنگی و ملزومات جانبی آن است .

 

سایر ملزومات جانبی و طبی توالت مانند دستگیره محافظ سیستم فرنگی و یا چارچوب نگهدارنده توالت و انواع بالابر های ارتفاع دهنده توالت فرنگی می باشد که در همین سایت به معرفی آنها پرداختیم و شما با تماس تلفنی می توانید این محصولات را خریداری کرده و از آنها در هر جای ایران پهناورمان استفاده نمایید .

 

ویژگی های افزایش ارتفاع توالت فرنگی مدل رویه بالشتی

  • جنس فوم محکم و لطیف
  • با روکش مخصوص چرمی
  • اندازه ضخامت و افزایش ده سانتی متر
  • وزن سبک و قابل حمل آسان
 

بعضی سرویسهای فرنگی ها به دلیل محکم بودن سطحشان و صفت بودنشان برای کسانی که لاغر هستند و یا مسن هستند ممکن است درد آور و سخت باشد . این محصول به دلیل جنس فومی آن  و حالت بالشتی بودنش نرم است و قطعا شما با استفاده از آن از دست شویی کردن لذت می برید .

 

شما میتوانید برای انواع توالت های فرنگی اعم از سیار و ثابت،صندلی ای و تاشو از این ارتفاع دهنده فومی و افزایش ارتفاع توالت رویه بالشتی و  توالت فرنگی تاشو خارجی استفاده کنید . فقط کافیست برای سفارش این محصول یا توالت فرنگی تاشو پلاستیکی با ما تماس بگیرید . هر نوع ملزومات طبی و تجهیزات پزشکی مورد نیازتان را به کل ایران ارسال می کنیم .