اطلاع از جامعه سالمندان محله ها و شهر ها دوستان جدید

جامعه سالمندان محله شهرها دوستان جدید

راهنما 09100049363

 

 در محله ای آرام و خوش آب و هوا در تهران به نام ازگل پارک معروفی از قدیم وجود دارد که من از مجموعه ۳۰ نفری سالمندان و بازنشستگان آن خبر دارم . شما نیز اگر در آن محل و یا نزدیک آنجا هستید می توانید با لباس ورزشی هر روز صبح ساعت ۶ به آنجا بروید و با دوستان جدید هم سن و سال خود آشنا شوید .

جمعی که حتی بعضا جوان ها نیز در آن حضور پیدا می کنند محلول کنترل چرا که دل تمامی افراد مسن آن جامعه بسیار جوان است و اگر شما هم چند ماه در آن جمع باشید دلتان جوان تر از قبل نیز خواهد شد . برخی از سالمندان محله ها بسیار جمع خندان چابک و دوست داشتنی هستند . ورزش روزانه آن هم صبح زود بسیار برای سلامتی مفید است .

 

چرا بیداری صبح زود برای سلامتی سالمندان خوب است ؟

دو روز دیگر در مورد ساعات بیداری و ساعات خواب سالمندان یک مطلب مفید میگذارم که شما می توانید از آن استفاده کنید و دلایل علمی آن را متوجه شوید . این مطلب را در حال مطالعه از چند کتاب و مقاله معتبر در این زمینه هستم . تا اینجا متوجه شدم بهترین تایم بیدار شدن ساعت اذان صبح است و بهتر است حداقل تا دو ساعت بعد از آن نیز بیدار باشید و از انرژی صبحگاهی کائنات بهره مند شوید .

به همین دلیل است که گروه ورزش منطقه ازگل تهران در سنین بالای ۴۰ سال و همچنین سنین سالمندی در این ساعت دور هم جمع می شوند تا با یک ساعت ورزش روز خود را با انرژی و سلامتی آغاز کنند . من بسیاری از افراد را دیده ام که به دلیل شغل ۳۰ ساله خود در نظام کشور عادت به بیدار شدن صبح زود دارند وجالب است بدانید که این کار اثر چشمگیری در جوان ماندن پوست و حفظ سلامتی آن ها دارد

چطور می توانم جامعه سالمندان محله و شهر خود را بیابم ؟

بهتر است اگر شما جزو خانواده نظامی کشور نبوده اید و عادت صبحگاهی و زود بیدار شدن را ندارید با پیوستن به این جمع این عادت را خیلی راحت در خود ایجاد کنید . در صورتی که در محله های دیگر هستید و یا شهر و روستای دیگری زندگی می کنید ، شما با برقرای ارتباط با ما میتوانید از احوال هم سن و سال های خود در محله تان آگاه شوید .

حتی بسیاری از سالمندان محله و شهرها با ما تماس گرفته اند و درخواست اعزام پرستار حرفه ای برای مراقبت و نگهداری ویژه از آن ها را داشته اند و آنها هر روز صبح همراهشان هستند تا یک ورزش دلچسب را به سادگی تجربه کنند . آسیب دیدگی بینی را با محافظ بینی به تعویق بیندازید. گذشته از ورزش سالمندان و رفتن به تور سالمندان از سایر خدمات ما مثل انواع ملزومات پزشکی و تجهیزات طبی نیز می توانید بهره مند شوید . گستره فعالیت ما به لطف خدا ، کل ایران پهناورمان است .

دست به دست هم دهیم ، میهن خویش را کنیم آباد ..