آرامش بخشی سالمندان آروماتراپی یوگا و مدیتیشن و امید به خدا

راهنما 09100049363

آروما تراپی یا کنترل افکار برای آرامش بخشی سالمندان

آروما تراپی یکی از زیر شاخه های روحی و روانی برای آرامش بخشی سالمندان می باشد . انتقال آرامش از روش های گوناگون قابل انجام است که یکی از آنها آروماتراپی می باشد .حالتی به نام مدیتیشن برای کسب آرامش و ریلکس کردن از گذشته تا کنون  معروف است . این شیوه در بالابردن تمرکز افراد سالمند بسیار موثر واقع می شود و همچنین در افزایش آرامش درونی و کنترل ذهن و افکار بسیار کاربردیست .

بسیاری از سالمندان عزیز در چند جلسه آروماتراپی یوگا احساس فوق العاده خوبی به دست آوردند که به آنها خیلی عمیق برای بهتر زندگی کردن و رسیدن به اهدافشان کمک کرده تا باز خود و خدای خود را بیابند و بتوانند با آرامش فراوان با خدای خود راز و نیاز  داشته باشند . آرامش ذهن حتی بر سفید شدن رنگ مو ها تاثیر گذار است . من به شخصه پدربزرگان و اقوامی دارم که به دلیل به ارث بردن آرامش فراوان تا سن ۹۹ سالگی موهای مشکی خود را نسل ان در نسل حفظ نمودند .

 

ماهی را هر زمان از آب بگیریم تازه است ، در جهت آرامش بیشتر بهتر است تحت نظر پزشک متخصص در این حوزه قرار بگیریم و خود را برای تمرین های کوتاه روزانه در به دست آوردن آرامش آماده کنیم . رسیدن به آرامش ذهنی هیچ دخلی به عوامل و شرایط خارجی ندارد . اصلا اگر همه چیز در بیرون از وجودمان خوب و خوش باشد دیگر آرامش هست و نیازی به این شیوه ها نداریم . مه ساز صنعتی موجود میباشد. پس هنر اصلی این است که گلخانه قارچ جوجه کشی با وجود شرایط و اوضاع به هم ریخته، آرامش درونی خود را حفظ کنیم و از لحظه لحظه زندگی کردن خود لذت ببریم .

 

فعالیت های آروماتراپی

  • جلسات کوتاه روزانه یا یک روز در میان برای کشیدن نفس عمیق
  • جلسات ارتباط با خداوند
  • گردهمایی آرامش با موسیقی لایت
  • گردهمایی جمعی برای مدیتیشن
  • هم افزایی توسط تمیرنات یوگا
  • و بسیاری از متد های مختلف
 

در این مطلب ویدئویی کوتاه برایتان گذاشتیم از یک جلسه آروماتراپی یوگا با روش هیجان انگیز  مدیتیشن و موضوع روزه افکار منفی و تلاش برای دستیابی به مطلوب زندگی که فرایند مختلفی دارد ، به اینگونه که ابتدا در یک محیط کمی تاریک با وجود چند شمع به مدت ده دقیقه با چشمان بسته افراد به کشیدن نفس عمیق به صورت صحیح و دیافراگمی می پردازند تا به دنیایی به نام خلصه ( یک نوع خواب و بیداری ) ورود کنند

سپس آروماتراپیست با بیان جملات مختلف نسبت به موضوع جلسه شروع به جهت دهی افکار و رسیدن به هدف مورد نظر می نماید . این فرایند حداکثر تا نیم ساعت به طول می انجامد و پس از آن افراد حاضر در جلسه با شادابی مضاعف و احساس آرامش عمیق به حالت کاملا هوشیار باز می گردند . این جلسه حداقل تا ۲۱ بار به صورت روزانه یا یک روز درمیان باید ادامه یابد تا آرامشی عمیق و بدون لرزش در وجودشان رخنه کند .

امیدواریم شما هم با تماس تلفنی به این محموعه از خدمات آرامش بخشی سالمندان و همچنین جلسات ارتباط با خدا که بسیاری از مشکلات سالمندان را حل نموده است ، استفاده نمائید محلول کنترل و همچنین در صورت تمایل از خدمات نگهداری و مراقبت از سالمند ما یا تجهیزات پزشکی نظیر کفش طبی و قیمت دستگاه تصفیه هوا نیز استفاده کنید . سلامتی و سایر موهبت های الهی شکرگزاری می خواهد . در کنار هم بودن در شکر گزاری باعث ایجاد هم افزایی و بیشتر شدن نعماتمان می شود .

یاد و ذکر خدا آرام دهنده قلب هاست !