انواع کیف امداد و نجات برای بلایای طبیعی مانند زلزله حوادث

کیف حوادث زلزله مدارس نجات ارزان قیمت

راهنما 09129474073

 

خرید اینترنتی سیسموپک sysmopack یا کیف امداد و نجات برای زلزله ، سیل ، طوفان و غیره برای هم وطنان عزیزمان به دلیل زلزله خیز بودن کشور ایران و قرار گیری بر روی چند گسل طراحی و تولید شده است که انواع لوازم مهم و ضروری برای استفاده تا یک هفته پس از حادثه امکان پذیر است و مدت زمان انقضای آن به جز موارد خوراکی تا 5 سال می باشد که برای استفاده هر یک از افراد خانواده در مواقع ضروری کاربردی می باشد . یعنی در زمان هایی که زلزله می آید فقط فرد به سرعت کیف امداد را در کنارخود به هر کجا که ایمن تر از بقیه جاها است برمی دارد و می برد و در جایی پناه میگیرد تا در صورت واژگونی محل ، از خوردو خوراک و لوازم کمک های اولیه برای زنده ماندن تا حداقل 1 هفته آسایش روان و امنیت جانی داشته باشد .

مردم باید برای ایمن بودن از خطرات و بلایای طبیعی در کنار حفظ آرامش و خونسردی از لوازم و تجهیزات امداد و نجات نظیر کمک های اولیه و کیف امدادو نجات بهره ببرند ، زمانی که در کنار محیط خواب اعضای خانواده کیف امداد و نجات قرار گرفته باشد ، تک تک اعضای خانواده از جمله فرزندان نسبت به این وقایع با اطمینان بیشتری به خواب عمیق می روند . ما در تلاشیم این محصولات چه ایرانی و چه خارجی را در این صفحه از سایت به شما معرفی کنیم و در صورتی که این محصولات را ازما خریداری کنید، آنها را در درب منزل در سراسر ایران از ما تحویل خواهید گرفت .

 

سیسمو پک ها در همه کشور هایی که روی گسل هستند جزو ضروریات هر شخص عادی می باشد و مانند کپسول آتش نشانی که به تازگی در تمام واحد های ساختمان های کشور ما اجباری و ضروری گشته است ، باید مورد تاکید سازمان ها ، ادارات ، مدارس ، دانشگاه ها و اصناف گوناگون قرار گیرد تا همه مردم از یک کیف زلزله داشته باشند . در ادامه نسبت به مواد داخل آن توضیحات مختصر و مفید ارائه می کنم .

 

انواع سیسموپک ، کیف امداد و نجات برای بلایای طبیعی مانند زلزله راهنما و قیمت

  • سیسمو پک خانم ها و آقایان به صورت مجزا
  • کوله امداد و نجات مخصوص زلزله ( سیسموپک زلزله)
  • کیف احیا مخصوص سیل
 

برای خرید انواع رمپ معلولین و هر گونه کیف امداد و نجات مخصوصا برای زلزله دقت کنید که از اصالت موثقی برخوردار باشند . انواع شکم بند بارداری با قیمت مناسب بفروش میرسد. به دلیل اینکه هر چند سال کشور ما زلزله می آید ، تعداد زیادی از وارد کنندگان و تولید کنندگان به انبار کردن این محصول می پردازند ولی مجدد تا 5 سال بیشتر خبری از زلزله نمی شود و این ها فاسد می شوند . از تاریخ انقضای خریدتان به صورت جدی مطمئن شوید تا سلامتی افراد مورد تضمین قرار بگیرد .

 

در این نوع کیف امداد علاوه بر لوازم کمک های اولیه مانند دارو های عمومی ، لوازم پانسمان و لوازم بهداشتی ، اقلام دیگری نیز دیده می شود که عبارتند از : کارت شناسایی ، چاقوی چند کاره ، قرص تصویه آب ، آب معدنی چند بطری بزرگ ، کنسرو ها با ماندگاری بالا ، آجیل ، بیل و کلنگ تاشو ، قرص های ویتامین ، طناب های بلند سخره نوردی ، پتو ، زیرانداز ، چراغ قوه ، پول نقد ، لباس گرم ، قطب نما ، کیسه خواب ، رادیو و پرونده پزشکی فرد  که همه این اقلام بدون استثنا جزو ضروریات است .

با همراه داشتن این اقلام در کیف امداد هنگام زلزله چه در زیر آوار چه بیرون حداقل تا یک هفته و حتی با صرفه جویی تا ده روز می توان زنده ماند و در بیشتر مواقع راه حل های فرار از شرایط ویران را به سهولت یافت . ما در تلاشیم که انقدر تدابیر بیاندیشیم که عصا صندلی باعث هرچه بیشتر آرام گرفتن ذهن و روح مردم عزیزمان از خطر زلزله باشد . چرا که اساتید بزرگی تاکید داشتند که با آرام گرفتن مردم ، زمین هم آرام می گیرد .

 

ان شاالله که هیچ وقت در هیچ کجای دنیا مردم کشورمان و کل جهان به دلیل سوانح و حوادث ناخوشایند نظیر بلایای طبیعی سرگردان و بی خانمان نشوند و مورد آزار و بحران قرار نگیرند و همیشه خوش و خرم در سلامتی کامل و با خونسردی بحران ها را پشت سر بگذارند. شب ها قبل از خواب آیه الکرسی را تلاوت کنیم تا خیالمان از هرگونه خطر ایمن بماند . خرید ژل تزریقی صورت تنها با یک تماس قابل انجام است. خود من همیشه با خدا صحبت می کنم و می گویم اگر هم زلزله بیاید به خواست تو بوده و مطمئنم که خدا کار بیهوده ای نمی کند و ما باید برای درامان بودن خودمان به فکر باشیم و خانه های محکم دور از رودخانه و مسیر آب بسازیم ، اگر بعد پیشگیری های ما اتفاقی بیفتد حتما حکمتی در آن بوده است ، پس اگر هم از این دنیا بروم خیالم راحت است که بالاخره او را ملاقات می کنم .

یاد خدا آرام بخش قلب هاست ..

به گفته اساتید بزرگی آرامش ما روی زمین نیز تاثیر می گذارد !کیف زلزله سیسموپک کوله حوادث مدارس

کد-محصول 1758

تومان 730.000

کیف زلزله سیسموپک مخصوص یک تا چهار نفره برای آرامش خاطر جهت استفاده هنگام زلزله - جادار برای کمکهای اولیه و لوازم ضروری گرمائی بهداشتی غذائی .. سفارش بطور عمده از سازمانها شرکتها مدارس .. تخفیف خاص و ویژه برای آنها - کاملا ایرانی و مقرون بصرفه و ارزان ..   کوله مخصوص یا کیف زلزله به نام سیسموپک جهت ...ادامه مطلب

جهت آسودگی خاطر در هنگام وقوع زلزله طراحی شده است . علاوه بر اقلام ضروری مانند کمک های اولیه و یا غذا و آب آشامیدنی ، اقلامی مانند پتو ، کیسه خواب و حتی چتر نجات برای پریدن از ارتفاع در آن تعبیه می شود . انعطاف پذیری در لوازم داخل ساک به دلیل اینکه تولید ایران است بسیار بالا می باشد و چون یک وسیله شخصی یا نهایتا خانوادگی است می تواند به سفارش ارگان ها ، مدارس و سایر سازمان ها به صورت اختصاصی برای مخاطبینشان قرار گیرد که در صورت سفارش عمده و تعداد بالا از تخفیف بسیار ویژه نیز برخوردار خواهند شد . تنها کافیست با ما تماس بگیرید .   در این مطلب قصد داریم به معرفی یکی از محصولات امداد و نجات فردی برای احتمال وقوع زلزله بپردازیم . این کیف زلزله به دلیل پر کابرد بودن و همچنین طراحی و جمع آوری آن به صورت فردی ، بسیار مقرون به صرفه می باشد . در ادامه می توانید اطلاعات این محصول عصای سالمندی را مطالعه کنید و یا در صورتی که فرصت ندارید با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست مشاوره رایگان داشته باشید . این سیسموپک یا کیف زلزله برای هر فرد به صورت انحصاری طراحی گشته و در صورتی که اتفاقی برای یک نفر بیافتد و این کیف را همراه داشته باشد می تواند تا یک هفته زنده بماند و حتی اگر در زیر آوار نباشد و کمی صرفه جویی کند تا ده روز امکان زنده ماندنش باقیست . این نوع کیف ها برای افراد 12 سال به بالا نیز قابل استفاده است و می توانند با داشتن همچین وسیله ای با آرامش بیشتری به خواب بروند .   اقلام موجود در کیف زلزله یا سیسموپک عبارت است از : لوازم کمک های اولیه انواع پانسمان  بتادین و انواع ضد عفونی کننده ها دارو های عمومی و مسکن آتل های منعطف و چند کاره تجهیزات و لوازم اضطراری چراغ قوه خورشیدی همراه با باتری شمع و کبریت ضد آب بیل و کلنگ تاشو کم حجم اجاق گاز بسیار کوچک ضد حریق محصولات ایجاد کننده گرما پتو دستکش بادگیر کیسه خواب لباس گرم نمدی لوازم بهداشتی مسواک خمیردندان دستمال کاغذی نوار بهداشتی شامپو صابون لوازم اغذیه و خوراک فضای کافی کیف برای این نوع محصولات که به صورت شش ماه به یک بار باید تعویض شود کنسرو های گوناگون آب آشامیدنی قرص تصفیه کننده آب بیسکویت   پکیج بالا هم به صورت یک نفره و هم به صورت دو ، سه و چهار نفره قابل ارائه است . برای مثال یک سری از وسایل رو در پک های چهار نفره همان یک قلم گذاشتیم که فضای زیادی نگیرد . مثلا بیل و کلنگ نیازی نیست که چهار عدد باشد اما مسواک ضروریست که 4 عدد وجود داشته باشد . در صورتی که به صورت اختصاصی نیاز به تهیه و تولید این کیف ها و کوله های زلزله داشتید ، برای مثال سازمانی ، اورگانی ، مدارس و غیره می توانید با شماره راهنما تماس بگیرید . برای سفارش این محصول یا محصولات دیگر نظیر بخور سالنی دیجیتالی و خرید توالت مسافرتی شما می توانید به آسانی با شماره تلفن نارنجی رنگ که در همین صفحه نوشته شده تماس گرفته و درخواست ارسال محصول نمایید . خرید هایی که ابتدا مبلغ آن پرداخت شود از سرعت بالایی در ارسال آن بهره مند می شوند . در تهران حدود 2 ساعت کاری و در شهرستان حدود 12 ساعت تحویلتان می گردد . سایر تجهیزات و لوازم پزشکی مانند انواع عصا ، دستگاه فشار خون و همچنین دستگیره های کمکی نیز موجود است .