انواع کیت تست کرونا خانگی و اداری قیمت ارسال کل کشور

کیت تست کرونا خانگی اداری قیمت

کد محصول x3319

تومان 69.000

راهنما 09129474073

قیمت 69.000

تومان 69.000

خرید دستگاه کیت تست کرونا پی سی آر PCR خانگی برای عموم مردم ( تشخیص آنتی ژن سارس کووید دو ) تا به امروز جزو آرزو های بسیاری از مردم و متخصصین و همینطور مدیران دولتی بوده است ، خبر خوش این است که محصولی درجه یک در داخل کشور تولید شده است که همچنین مجوز های لازم را نیز گرفته است. این دستگاه میتواند ظرف مدت 15 دقیقه نتیجه کیت تست کرونا در فرد را نمایان سازد .

 

محصول دستگاه کیت تست کرونا برای چه اقشاری کاربردی و مفید می باشد ؟

بسیاری از مراکز و حتی منازل نیاز به آزمایش تست کرونا دارند و باید تا بیمارستان یا خانه بهداشت نزدیک منزلشان بروند ، از طرفی یکی از معضلات آن این است که ترس از گرفتن ویروس در این مکان ها وجود دارد . میگویند اگر به مراکز تست PCR برویم و خودمان در آنجا ویروس را بگیریم چه ؟ و این ترس باعث میشود که اگر احیانا واقعا شخص کرونا داشته باشد متوجه نشود و دچار دردسر شود .

یا مثلا برای شرکت ها ، باشگاه های ورزشی ، کارگاه های آموزشی و غیره نیز امکان این نیست که هر روز یا هر هفته بخواهند کارمندان یا مشتریان خود را به مراکز آزمایش تست کرونا ببرند و بجز هزینه مالی ، هزینه وقتی نیز بایند داشته باشند که در بسیاری موارد شدنی نیست . بنابراین این دستگاه های جدید کیت تست کرونا بسیار کاربردی و دقیق هستند و همچنین میتوانند هر موقعی که بخواهید در کوتاه ترین زمان ممکن نتایج را اعلام نماید .

  • مصارف شخصی منزل
  • بیمارستان ها
  • ادارات و شرکت ها
  • باشگاه های ورزشی
  • کارگاه های آموزشی
  • مدارس
  • فروشگاه های زنجیره ای
   

نحوه استفاده از پی سی آر خانگی چگونه است ؟

شیوه استفاده از این محصول یا شکمبند بارداری نیز بسیار ساده و آسان است . یک وسیله ای شبیه به گوش پاک کن دارد که مقدار طویل تر است و همینطور که میدانید باید داخل بینی کنید به این شیوه که سواب را به صورت کج یا اریب به دیواره پایین بینی بچسبانید . سوراخ چپ یا راست فرقی ندارد و به آرامی داخل ببرید و دقت کنید به سمت پایین و وسط بینی بچسبد تا از حفره مخصوص حلق عبور کند .

زمانی که به دیواره رسید و جلوتر نرفت یعنی به جای صحیح خود رسیده است. همانطور که در تصویر میبیند همانجا چند ثانیه ای نگه دارید و سپس کمی بچرخانید و مجدد چند ثانیه صبر کنید . قبل از چرخاندن سواب دقت کنید که حدود 5 الی 6 سانتی متر باید فرو رفته باشد . سپس سواب را در بیاورید و داخل محیط انتقال که قوطی کوچکی است و حاوی ماده دو الی سه میلیمتری وی تی ام می باشد بگذارید .

سپس پس از چند ثانیه سواب را خارج کرده و درب آن را با دستی که نمونه گیری نکرده اید ببندید. دوست جدید خود را در تورهای مسافری و گردشگری ما پیدا کنید. بسته قرمز رنگ را باز کنید و ماده داخل قوطی را روی آن ریخته و منتظر شوید تا 15 دقیقه بگذرد . همانطور که روی بسته توضیح داده شده است ، اگر چند خط ظاهر شود یعنی تست مثبت است و اگر یک یا دو خط باشد یعنی تست منفی بوده و شخص به کرونا مبتلا نیست .

 

با آرزوی سلامتی همه هم میهنان عزیز این روش بسیار موثر و سریع با قیمتی مقرون به صرفه می باشد . شما میتوانید با شماره گیری تلفن راهنمای سایت که در بالای همین صفحه است به سادگی این محصول یا پشت گردنی طبی، تشک زخم بستر خانگی را سفارش دهید یا قیمت ویلچر برقی ایرانی و خارجی از ما بپرسید. در تهران ظرف یک الی دو ساعت و در شهرستان حدود یک الی دو روز کاری محصول به دستتان خواهد رسید .

 

مراکز واکسن کرونا تهران تزریق

کدام واکسن کرونا عوارض کمتری داشته است ؟ هر یک از واکسن ها مثل سینوفارم چینی ، آسترازانکا انگلیسی و برکت ایرانی در کدام مراکز و آدرسی تزریق میشوند و آیا نیاز به نوبت دارند ؟ مراکز واکسن کرونا تهران تزریق واکسن کرونا .. شماره تلفن راهنما تنها جهت درخواست ارسال دستگاه کیت تشخیص کرونا می باشد . هر مرکز ...ادامه مطلب

دستگاه کیت تست کرونا خانگی

کد-محصول x3322

تومان 99.000

قیمت کیت تست Sars Covid 2 یا همان Corona Virus تشخیص خانگی PCR سریع در کمتر از 20 دقیقه و بسیار ساده از طریق مخاط بینی بدون دردسر حضور در بیمارستان و خطرات احتمالی .. این کیت های تشخیص سریع کرونا مانند روش های تست کرونا در آزمایشگاه ها عمل می کنند که برخلاف تست پی سی آر که به ...ادامه مطلب

دست آوردن نتیجه تا 48 ساعت طول می کشد با این کیت های تشخیص کرونا میتوانید کمتر از 20 دقیقه نتیجه را مشاهده کنید. دقت این تست ها چیزی در حدود 80 درصد است . کار کردن با این کیت های تشخیص کرونا بسیار راحت است به این صورت که کافیست لوله نازکی که در دستگاه قرار دارد را به مخاط آغشته کنید سپس با مایع موجود در کیت مخلوط کنید اکسیژن خون و در آن را ببندید اگر دستگاه یک نوار منفی نشان دهد تست فرد منفی و اگر دو نوار نمایان شود تست مثبت است . با توجه به شیوع ویروس کرونا در جهان و به منظور سرعت بخشیدن در جلوگیری از این ویروس محصولی بسیار پر کاربرد به دست توانمند نیروهای متخصص و جوان ایرانی ساخته شده است . به نام کیت تشخیص کرونا دیاب کیس که این نوع کیت که دربسته های ۲۵ تایی قرار دارد و با قیمتی مقرون به صرفه میباشد و افراد به راحتی در منزل با استفاده از این کیت ها به راحتی می‌توانند بدون نیاز به رفتن به آزمایشگاه بیماری را تشخیص دهند و سریع تر درمان را شروع کنند . محلول کنترل قابل توجه است که این کیت بر اساس ازمایش های صورت گرفته تا 95 درصد هم مثبت ارزیابی شده .   لزوم سنجش ویروس کرونا CoronaVirus برای افراد گوناگون اثبات شده است . مثلا کسانی که سن بالایی دارند و میخواهند بروند واکسن کرونا را تزریق کنند ، اگر خدایی نکرده کرونا داشته باشند در سوابق قبلی دیده شده که دچار مشکلات جدی و خطر ساز میشوند و ممکن است جانشان به خطر بیافتد . بنابراین برای اطمینان از عدم ابتلا به کرونا برای افراد سنین بالا بهتر است قبل از انجام دوز اول یا دوز دوم واکسن این اطمینان حاصل گردد . نحوه استفاده از دستگاه ماساژ اتوماتیک و اکسیژن پلاس بسیار ساده است به نحوی که شما در منزل نیز میتوانید این تست را در کمتر از 20 دقیقه انجام دهید . درواقع نازال سنجش را که شبیه به گوش پاک کن بلند میباشد داخل بینی کرده و از محل انتهای حلق که از مجرای بینی وارد شده موادی را جمع آوری میکند و به داخل قوطی کوچکی که حاوی ماده تشخیص سارس کووید دو است قرار میدهیم و تا 15 دقیقه روی کاغذ تشخیص که در بسته قرمز رنگ است میگذاریم بماند تا نتیجه حاصل گردد .   آموزش دقیق آن همراه با کاتالوگ محصول ارسال میشود . برای سفارش این کالا از یک عدد تا بسته های 25 تایی به هر تعداد که لازم دارید ، میتوانید با شماره تلفن راهنمای سایت تماس گرفته و درخواست کنید تا محصول به دستتان برسد . سپاس از اطلاعات فنی همکاران محترم سرکار خانم طباطبایی و سرکار خانم  میراحمدی جهت گردآوری اطلاعات مذبور که در این مطلب ارائه شد .