محافظ توالت فرنگی فریم دسته مدل چارچوب کمک نشست برخاستن

محافظ توالت فرنگی راحت نشستن برخاستن کمک دسته فریم

کد محصول x592

تومان 520.000

راهنما 09129474073

قیمت 520.000

تومان 520.000

 

 فواید استفاده از توالت فرنگی بیشتر از توالت و سرویس ایرانی است و اگر به استفاده از توالت فرنگی عادت ندارید، بعد از مدت عادت خواهید کرد. برای همین شاهد استفاده رو به افزون آن در ایران و مخصوصا خانه های لوکس و زندگی شهر نشینی شده ایم . دسته برای توالت فرنگی به دلیل فرهنگ ما ایرانیان نیاز به یک سری لوازم کمکی دارد که حتی در خارج از کشور هم باب شده تا تمامی اعضای خانواده بتوانند ساده تر و کاربردی تر از آن بهره مند شوند .

 

ویژگی های محافظ توالت فرنگی مدل چارچوب

  • جنس فلزی محکم و خمیدگی لوله با تکنولوژی روز بدون آسیب پذیری
  • رنگ سفید
  • ضد زنگ زدگی و ضد آب
  • تنظیم سایز عرض از ۵۰ سانتی متر تا ۱۲۰ سانتی متر
  • تنظیم سایز ارتفاع از ۱۰۰ سانتی متر تا ۱۸۰ سانتی متر
 

پیشنهاد و توصیه ما از میان تمامی وسایل مکمل توالت فرنگی، محصولی به نام چهارچوب دسته برای توالت فرنگی فریم دسته که محافظی از جنس فلز می باشد . این محصول برای کمک به سالمندان، معلولین، زنان باردار یا تازه زایمان یا عمل کرده بسیار مناسب می باشد تا ما به سادگی برای نشستن و بلند شدن از آن استفاده کنیم و تکیه گاهی مناسب برای کاربران آن باشد. این چارچوب کمکی فلزی نیز می تواند برای آویزان کردن لباس و یا حوله نیز کاربردی باشد . این محصول به چهارچوب فلزی توالت سیستم فرنگی نیز معروف شده است .

عرض و ارتفاع این محصول کاملا اختیاری است و قابلیت تنظیم آن نسبت به سایز توالت و یا نیاز شما را دارد . پایه های این محافظ ساخت فلزی فرنگی نیز قابل تحرک بوده و حتی شما نسبت به شیب کف حمام و یا توالت خود می توانید آن را تنظیم نمایید تا از تکان خوردن آن جلوگیری کنید . در هر سمت این محصول دو دستگیره طراحی گشته که به راحتی در هنگام برخواستن شما بتوانید از آن استفاده کنید .

این چارچوب توالت از فلز بسیار محکم و ضدزنگ زدگ ساخته شده است که تحمل وزن بالایی تا ۱۲۰ کیلوگرم را دارا می باشد . روکشی از جدید ترین تکنولوژی روز دنیا بر روی این فلز قرار گرفته است که باعث جلوگیری از برخورد آب می شود و از زنگ ضدگی پیشگیری می نماید . این روکش به رنگ سفید است و مناسب استفاده در حمام و دستشویی می باشد .

 

شما می توانید با تماس به تیم مشاوره آی طب از کارشناسان ما سوالات تکمیلی خود را پرسیده و در صورت نیاز درخواست ارسال این محصول در سراسر ایران پهناور را بدهید . همچنین در صورتی که شما احتیاج به سایر لوازم پزشکی اکسیژن رسان و درمانی و ملزومات آنها داشته باشید ، با ما تماس بگیرید. شما همچنین می توانید نسبت به انتخاب یک برند اصیل نسبت به بودجه مورد نظر خود برای خرید چارچوب سرویس بهداشتی از راهنمایی کارشناسان ما استفاده کنید .