لوازم بهداشتی جنسی کاندوم کاپوت اورجینال و با کیفیت

کاندوم کاپوت لوازم بهداشتی جنسی

کد محصول x2799

تومان 30

راهنما 09129474073

قیمت 30

تومان 30

یکی از ابتکارات بشر که بیش از دها سال گذشته وجود داشته و نسل به نسل پیشرفت نموده و توسعه داده شده ، کاندوم کاپوت یا روکش آلت آقایان برای جلوگیری انتقال بیماری ها در هنگام نزدیکی میباشد ، در گذشته های دور قبل از اینکه این وسیله کاربردی اختراع شود ، انسان کم کم متوجه شد که میتواند به سادگی از ورود منی به داخل رحم بانوان جلوگیری کند و در هنگام ارگاسم مرد آن را به بیرون انتقال میدهند .

امروزه برای تحکیم ارتباط بهداشت جنسی خانواده پزشکان استفاده از کاندوم کاپوت یا همان روکش را توصیه مینمایند ، گذشته از جلوگیری از انتقال بیماری ها و نیز عدم انتقال منی به داخل واژن این وسیله ساده حتی میتواند ناتوانی هایی نظیر زود انزالی را نیز تاخیر بخشد ، چرا که به دلیل کاهش تماس سطح پوست و کاهش حساسیت  انزال در آقایان به تاخیر میافتد. تولیدات با کیفیت مناسب و کارآیی متفاوت کاندوم کاپوت وجود دارند که شما میتوانید بر حسب نیاز خود انتخاب نمایید .

برای سفارش انواع کاندوم کاپوت های بسیار نازک درجه یک و خرید پکیج بهداشتی قیمت مناسب با اطمینان 99 درصد میتوانید با شماره تلفن راهنما تماس بگیرید ، امکان ارسال هر روز به سراسر ایران از یک عدد تا بسته های چندتایی یا حتی قراس که واحد شمارش عمده کاندوم و انواع تجهیزات آمیزشی تحت لیسانس آلمان است وجود دارد . حتی به کشور های همسایه نیز امکان ارسال وجود دارد چرا که کیفیت این کاندوم های ایرانی با مدل های خارجی تطابق دارد و استقبال زیادی در خاورمیانه از آن شده است .

 

براي اكنون مطلبي يافت نشد