پشتی صندلی طبی آرگونومی جانبازان عزیز راننده ها خستگی طولانی

پشتی صندلی طبی جانبازان رانندگان خستگی بالش طبی نشیمنگاه

کد محصول x798

تومان 105.000

راهنما 09129474073

قیمت 105.000

تومان 105.000

 

پشتی صندلی طبی و بالش طبی نشیمنگاه برای مراقبت از کمر و ستون فقرات و عدم احساس خستگی در زمان های طولانی در محیط ها و شرایط گوناگون مثل رانندگی مخصوصا برای رانندگان تاکسی و یا جانبازان که روی ویلچر می نشینند و همچنین سالمندانی که برای نماز و سخنرانی بر روی صندلی به مدت زیاد می نشینند و حتی کسانی که عمل جراحی کمر داشتند و یا درد کمر دارند بسیار مناسب است .

 ستون فقرات از مراقبت های خاص و ویژه باید بهره مند گردد و قطعا در صورت عدم مراعات مشکلات ناگواری برایش به وجود می آید . طبق آمار عمل های جراحی  به کمک بالش طبی نشیمنگاه ، ستون فقرات و کمر باید متوجه بشویم این معضل بسیار شایع بسیار گران برایمان تمام خواهد شد و اگر از همین حالا مراعات و پیشگیری های لازم را انجام ندهیم عاقبت خوشی در انتظار ما نخواهد بود .

در این مطلب به معرفی اجمالی محصولی فوق العاده برای حفاظت از آسیب های کمر می پردازیم . این محصول یا سایر محصولات نظیر صندلی توالت فرنگی دیواری را با سفارش تلفنی می توانید در هر جای ایران تحویل بگیرید . لازم به ذکر است کسانی که تا امروز تجربه عمل کمر و ستون فقرات داشته اند باید حتما از این پشتی صندلی طبی مدل ذیفن ماریو استفاده کنند .

مراعات افراد عمل کرده بسیار مهم تر از اشخاص سالم است ، البته اشخاصی که از سلامتی کامل ستون فقرات بهره مند هستند نیز باید در نشستن و برخواستن و همچنین دولا شدن و بلند کردن اجسام دقت کنند و این حالات خطرناک ترین حالات برای افراد سالم می باشد و در هنگام نشستن بر روی انواع صندلی از این محصول استفاده کنند. .

موارد استفاده پشتی طبی ذیفن ماریو

  •  صندلی ثابت
  •  صندلی چرخدار و اداری
  • صندلی اتومبیل
  •  صندلی ویلچری
  • صندلی نماز دارای تکیه گاه

این محصول در نشستن های طولانی بر روی انواع صندلی بسیار به شما کمک می کند تا در مدت زمان طولانی احساس خستگی نکنید و به فعالیت خود ادامه دهید . به دلیل ضخامت و فرم طبی آن دارای استاندارد های ارگونومی بوده و همچنین قابلیت ضد تعریق آن به دلیل محفظه های گردش هوای این محصول نشستن را بسیار کاربردی می سازد .

این محصول در ابعاد گوتاگون و همچنین رنگ بندی متنوع می باشد که دارای روکش اختصاصی قابل شستشو است . همچنین نمونه آمریکایی این محصول نیز موجود است که به دلیل مقرون به صرفه بودن مدل ایران یعنی ذیفن ماریو بیشتر مورد استقبال مردم عزیز در سراسر ایران پهناورمان قرار گرفته است .

 

رنگ های مختلف پشتی صندلی ذیفن ماریو

  • مشکی
  • بژ
  • قهوه ای
  • طوسی
 

این محصول دارای یک سال ضمانت نامه تعویض و تاییدیه از داننشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی در تهران می باشد که شما با تماس تلفنی به شماره تلفن نوشته شده در بالای این صفحه می توانید در هر جای ایران آن را تحویل بگیرید . همچنین پیشنهاد ما برای هدیه به سالمندان و هدایای سالمندان این محصول کاربردی می باشد .