پد الکلی کیفیت مناسب برای ضدعفونی مصرف خانگی بیمارستانی

پد الکلی ضد عفونی کننده دست

کد محصول x2738

تومان 25.000

راهنما 09129474073

قیمت 25.000

تومان 25.000

پد های الکلی از پنبه تولید میشوند که محصولاتی بسیار با کیفیت و بدون پرز میباشند، این نوع پد ها از منسوجات بی بافت به شمار می آیند . سایز هر یک از پدهای الکلی 6 در 8 سانت است که به صورت تاشده و با جذب بالای الکل در بسته های کوچک وکیوم شده است . این پد الکلی حاوی الکل اتانول 70 درصد است و با مدل های آبکی بسیار متفاوت می باشد .

بسته های این پد الکلی صد تایی و حتی 200 تایی دارد که به هر یک عدد پد الکلی ساشه گفته میشود ، این پد ها را معمولا به صورت یکبار مصرف برای مصارف مختلفی مورد استفاده قرار میدهند ، مثلا در مصرف خانگی بیمارستانی ها مخصوصا بخش تزریقات بسیار مورد استفاده قرار گرفته و آروماتراپی یوگا ضروری است ، حتی آزمایشگاه ها برای استریل سازی برخی تجیزات و لوازم به آن نیاز دارند .

 

مشخصات و ویژگی های پد الکلی 70 درصد

  • حاوی و آغشته به الکل اتانول بیش از 70 درصد
  • جنس پنبه ای بدون پرز از منسوجات بیبافت
  • سایز 6 در 8 سانت
  • هر بسته صد عدد ساشه
  • مدل های بسته ای 200 عدد نیز موجود میباشد
  • مناسب ضدعفونی نمودن پوست ، اجسام ، لوازم و غیره
  • مصرف خانگی بیمارستانی
  • به صورت تک و عمده با تخفیفات ویژه
 

زمانی که یک بیماری خاص در جامعه اپیدمی شود این پد ها میتوانند به راحتی نوک انگشتان، دور بینی و دهان را تمیز کنند . این پد ها مناسب افراد جوان و جویای زیبایی است چرا که میتوانند روی جوش های بلوغ جوانی بزنند تا به زودی کمتر از نصف روز جوش ها از بین برود ، همچنین برای جلوگیری از خطراتی مانند نیش حشرات میتوانید از آن استفاده نمایید و موارد بسیار دیگر مانند آرایشگاه ها و غیره نیاز به پد الکلی دارند .

این محصول دارای پروانه ساخت در مراجع معتبر مانند وزارت بهداشت و درمان نیز میباشد تا مراکز درمانی در صورت نیاز بتوانند انواع اسپری دهان را به صورت کارتنی و عمده خریداری نموده و از لحاظ قیمت بسیار مقرون به صرفه درآید . حتما دقت داشته باشید که محصول مذکور صرفا جهت استعمال خارجی کاربرد دارد و باید از دسترس کودکان دور نگهداشته شود زیرا قابلیت اشتعال دارد.

شما میتوانید برای سفارش صندلی تاشو و خرید پد الکلی از یک عدد تا یک بسته صدتایی یا دویصت تایی و حتی کارتن های بزرگ که به صورت عمده با تخفیفات بسیار ویژه به شما تقدیم میشود ، سفارش دهید . برای این منظور با شماره تلفن راهنمای سایت تماس گرفته و درخواست کنید تا محصول را در تهران کمتر از 3 ساعت کاری و در شهرستان حدود یک روز کاری برایتان تحویل نمایند .

 

براي اكنون مطلبي يافت نشد