پارچه ماسک بیمارستانی اسپان باند به صورت طاقه متری

پارچه ماسک اسپان باند بیمارستانی

کد محصول x2891

تومان 1.400

راهنما 09129474073

قیمت 1.400

تومان 1.400

ماسک های صورت پزشکی برای جلوگیری از گاز های سمی مانند دود هوا یا مواد بخار شده در آزمایشگاه ها ، همچنین پیشگیری از انواع ابتلا به بیماری از طریق ویروس های مسری و حتی در اپیدمی های معروف در جهان مانند سارس ، ابولا و کرونا دیدیم که ماسک اولین و آخرین راه پیشگیری از این نوع ذرات واگیر دار میباشد .

بسیاری از پارچه های خارجی مخصوص ماسک وجود دارد اما به دلیل اینکه قیمت دلار بسیار بالا رفته است دیگر به صرفه نیست که پارچه مرک بلون برای تولید ماسک در ایران استفاده شود ، البته برخی کارخانه ها از این پارچه های خارجی استفاده میکنند اما خب بالطبع قیمت هر ماسک بسیار بالا در تهران و شهرستانها میرود . نکته مهم در این باره چند لایه بودن ماسک است .

 

مشخصات و ویژگی های پارچه ماسک بیمارستانی اسپان باند

  • میتوانید لایه های گرماژ بالا مانند ۴۰ گرم یا ۶۰ گرم خریداری کنید
  • یا مدل های ۱۷ گرم را در چند لایه و همینطور ۳۰ گرم را در دو لایه تولید کنید
  • عرض ۱۶۰ سانت
  • طول نسبت متناسب با سلیقه مشتری
  • طول ۳۰۰ متری ، ۱۵۰۰ متری ، ۱۷۰۰ متری و ۳۰۰۰ متری
  • امکان ارسال به سراسر ایران
  • به قیمت کارخانه
 

معمولا در بیماری هایی که شیوع بین المللی پیدا میکند مانند کرونا مصرف ماسک همه گیر میشود و این مصرف جزو واجبات است اما کارخانه ها معمولا آمادگی پشتیبانی از این مقدار تقاضا را ندارند که موجب میشود هم ماسک بسیار کم یاب میشود و هم گران قیمت اما امروزه ماسک های ایزی ماسک به دلیل سادگی توانسته است در تیراژ بسیار بالا ، میزان مصرف جهانی را تحت حمایت خود قرار دهد .

پارچه های spanband به منسوجات بی بافت نیز معروف است که توسط چندین کارخانه عظیم در ایران تولید میشود و دیگر در آن تارو پود نخ دیده نمیشود که باهم تابیده باشد ، بلکه با پرس سوزنی الیاف در کنار یکدیگر قرار گرفته اند و از یک طرف به راحتی با کمی کشش پاره میشود و از طرف دیگر بسیار محکم تر است .

 

البته span band فقط برای ماسک استفاده نمیشود بلکه برای چای کیسه ای ، پد الکلی ، پد لاک پاک کن خانم ها ، تولیدات گوناگون نظامی ، اجزای برخی لباس ها و غیره مورد استفاده قرار میگیرد . در این قسمت به توصیف و توضیح پارچه مناسب برای ماسک میپردازیم و شما برای سفارش فقط کافیست با ما تماس بگیرید و در هر کجای ایران عزیزمان که هستید در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.براي اكنون مطلبي يافت نشد