ویلچر ارزان قیمت معمولی استاندارد جنس استیل مدل راناتیک

ویلچر ارزان استیل چرخدار اینترنتی

کد محصول x1690

تومان 2.000.000

راهنما 09129474073

قیمت 2.000.000

تومان 2.000.000

 

ویلچر استیل راناتیک به راحتی در صندوق خودرو و اتوبوس جا می شود و قابل حمل میباشد زیرا قابلیت تاشو بودن دارد و در صورتی که تا بشود عرض آن از 60 سانتی متر به 23 سانت می رسد . این ویلچر استاندارد از لاستیک های توپر یا به اصلاح تیوب لس بهره می برد که به عنوان مزایای ویلچر راناتیک به حساب می آید زیرا در سفر های درون شهری یا خارج از کشور خیالتان از پنچر شدن آن آسوده خواهد بود چرا که لاستیک های این ویلچر تو پر هستند و نمی توانند پنچر شوند . تحمل وزن این مدل یعنی راناتیک تا 100 کیلوگرم است که مدل بزرگتر آن به نام اوراتیک تا 130 کیلوگرم را تحمل می نماید.

در واقع ویلچر ها برای انتقال و حتی گشت و گذار سالمندان افراد کم توان یا ناتوان و به خصوق بیماران یا افرادی که پا یا زانو خود را عمل کرده اند، وسیله بسیار مناسبی میباشد . این وسیله برای خانواده های افراد کم توان یا بدون حرکت بسیار مفید می باشد . بسیاری از سالمندان نیز از نشستن بر روی ویلچر و گشت زدن در سطح شهر بسیار لذت می برند . علاوه بر آن در محیط های وسیع مذهبی مانند حرم امام رضا (ع) و همچنین حرم حضرت معصومه (ع) به امانت ولیچر به سالمندان داده می شود تا بتوانند در صحن و سرای بارگاه ملکوتی طواف کنند  و از سفر زیارتی شان نهایت لذت را ببرند.

این ویلچر که از جنس استیل مقاوم ساخته شده است، به مدل راناتیک بین خریداران تجهیزات پزشکی معروف می باشد ، به دلیل استحکام بالای آن تحمل وزن بالایی تا حدود بیش از 100 کیلوگرم را دارا است . نوع دستی کاور توالت فرنگی را با تماس تلفنی از ما خریداری کنید. همچنین این ویلچر در دو سایز گوناگون ارائه می شود چرا که اگر سایز لگن و ران پای بیمار بزرگ است و بر روی این ویلچر نمیتواند بنشینید و یا از وزن بالاتری برخوردار است می تواند درخواست دهد که مدل اوراتیک برایش ارسال گردد .

مدل اوراتیک از لحاظ ظاهری بسیار شبیه همین مدل است و فقط در اندازه نشیمنگاه بزرگتر است . البته قسمت زیر نشیمنگاه از لحاظ آهن دوبل می باشد که به همین دلیل منجر به تحمل وزن تا 130 کیلوگرم می شود . این ویلچر قابلیت تاشو بودن نیز دارد که شما به سادگی می توانید آن را در صندوق ماشین و یا اتوبوس قرار دهید . در ادامه با سایر امکانات این ویلچر ارزان قیمت بیشتر آشنا خواهید شد .

 

خصوصیات ویلچر ارزان قیمت معمولی استاندارد جنس استیل مدل راناتیک

 • از جنس استیل با روکش آب کروم
 • وزن قابل تحمل حدود 100 کیلوگرم
 • قابلیت تاشوندگی
 • وزن کم
 • جنس قسمت نشیمنگاه از فوم
 • دارای امکان تکیه دادن از جنس فوم
 • مزیت دسته دار بودن
 • مجهز به زیرپایی های آلومنیومی
 • دارای کمربند مخصوص استراحت در ساق پا
 • مجهز به تیوب لس یا همان لاستیک تو پر
 • دارای نشان استاندارد
 

از آنجا که لاسیتکها برای ویلچر مهم هستند آنها را توپر ساخته اند که در واقع هیچگاه پنجر نمیشوند و نیز این وسیله دارای امکانات ضروری و مناسب دیگری نیز میباشد . به این نوع لاستیک ها برای چرخ ها تیوب لس گویند . این امکان بسیار کاربردی در استفاده های درون شهری و همچنین مسافرت ها می باشد که در زمینه جابجایی و حملو نقل با پنچری مواجه نشوید .

ابعاد این ویلچر در صورتی که بسته نشده باشد در عرض 60 سانتی متر و در طول 106 سانتی متر می باشد ، همچنین ارتفاع آن 87 سانت می شود که قسمت تکیه گاه 41 سانتی متر است . لازم به توضیح است که در زمان های تا شدن این محصول که به صورت جمع شده قرار می گیرد ، فقط از عرض کوچک شده و به حدود 23 سانت می رسد که بسیار کم حجم و کاربردی می باشد .

 

برای سفارش ویلچر ارزان قیمت راناتیک و  اسپلین دور با امکانات کاربردی و ممتازش و همچنین مدل های بزرگتر یعنی ویلچر اورسایز اوراتیک یا ویلچر برقی می توانید به سادگی با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست ارسال محصول را داشته باشید . در کمترین زمان ممکن محصولات مختلف نظیر دستگیره کمکی سالمند در سراسر ایران ارسال شده و مبلغ آن به صورت حضوری در محل به هنگام تحویل تسویه می گردد چرا که شما پس از بررسی محصول و صحت بسته بندی آن می توانید کاملا نو و آکبند آن را تحویل بگیرید .