انواع واکر تاشو چرخدار جلو با تغییر ارتفاع مدل دبلیو کا ۳۰

انواع واکر تاشو چرخدار واکر تاشو خارجی

کد محصول x289

تومان 500.000

راهنما 09129474073

قیمت 500.000

تومان 500.000

پرفروش ترین واکر به دلیل استقبال مردم از این نوع واکر قابلیت تا شدن آن  می باشد. واکر تاشو به دلیل گرفتن فضای محدود، قابلیت حمل آسان، وزن بسیار پایین  و بهره مندی از تکنولوژی جدید خمیدگی که باعث می شود آسیب نبیند، مورد استقبال خریداران واکر قرار گرفته است. این واکر تاشو چرخدار در دو پایه جلو چرخ دارد و به سادگی به مدل بدون چرخ نیز تبدیل می شود . تنظیم ارتفاع بین ۷۷ الی ۹۵ سانت نیز از دیگر قابلیت های آن است . تحمل وزن تا  ۱۱۵ کیلو را دارد .اگر شما هم به این واکر احتیاج دارید فقط کافیست با یک تماس ساده در اسرع وقت این محصول را درب منزل با قیمتی مقرون به صرفه دریافت نمایید

 • :آنچه درمورد این واکر باید بدانیم Ο
 • قابلیت تا واکر تاشو خارجی شدن 
 • حمل آسان 
 • وزن بسیار سبک 
 • قابل استفاده در دو حالت چرخدار و بدون چرخ  
 • تحمل وزن تا 115 کیلوگرم 
 • قابلیت تنظیم و تغییر ارتفاع 
 • قیمت بسیار مقرون به صرفه 

واکر تاشو از محصولاتی می باشد که افراد کم توان و معلول را به هنگام راه رفتن و نشستن و برخاستن کمک میکند و حتی در روند بهبود آنها بسیار تاثیرات خوبی می گذارد . در این مطلب می خواهیم به معرفی محصولی از شرکت آلمانی امسیگ بپردازیم . یک مدل واکر جدید که امکانات بسیار جالبی در خود دارد . قیمت این واکر که در وب سایت آی طب ارائه می شود از رقابتی ترین قیمت های این محصول در بازار می باشد .

 

امکانات این واکر تاشو متعدد می باشد . مثلا این واکر دارای ۲ چرخ در دو پایه جلوی آن می باشد و حرکت را به سادگی برای بیمار میسر می سازد ، هر زمان بیمار بخواهد که واکر حرکت نکند می تواند دو پایه عقب آن را بر روی زمین بگذارد تا واکر به کامل متوقف شود . از دیگر امکانات این واکر این است نوع دستی که دو لاستیک یدکی به همراه آن می باشد به این دلیل که اگر شما نیازی به چرخ های آن نداشتید بتوانید به اختیار چرخ ها را باز کنید و به جای آن از پایه ساده استفاده کنید .

عکس واکر چرخدار را در سایت میابید و نیز با تماس روی سایت عکس های متنوع واکر برای تان واتزاپ میشود ، واکر صندلی چرخدار نام دیگر این محصولات است که خود کاربران آن را ابداع کرده اند ، باز هم اگر قیمت خیلی دقیق تر میخواهید بگویید تا لیست قیمت واکر برایتان ارسال گردد ..

تاشو بودن این واکر امکانی به شما می دهد که بتوانید در کمترین جای ممکن آن را قرار دهید . مثلا در حمل نقل شهری زمانی که سوار بر ماشین می شوید به راحتی در کناری یا در صندوق ماشین جای می گیرد . همچنین در سفرهای خارج از شهر مثلا با اتوبوس یا سایر وسایل نقلیه امکان قرار گیری این واکر به صورت خیلی کم جا می باشد . علاوه بر این از وزن بسیار کمی برخوردار است که حتی اگر به باربری هواپیمایی هم بخواهید بسپرید برایتان هزینه بر نخواهد شد .

این مدل واکر تاشو خارجی از مزایای کاربردی متعددی  نظیر تنظیم کردن ارتفاع دارد. ارتفاع این دستگاه بین ۷۷ سانتی متر تا ۹۵ سانتی متر متغیر می باشد و شما میتوانید به سادگی آن را با ارتفاع قد بیمار همگام سازید . جالب است بدانید که این واکر تحمل وزن تا ۱۱۵ Kg را نیز داراست و تا این مقدار بادوام و محکم می باشد . خمیدگی لوله های آن از تکنولوژی جدیدی بهره میبرد که هیچ آسیبی به آن نمی رسد . دو نرده محکم در جلوی واکر تعبیه شده که از وزن های بسیار سنگین محافظت کند و دوام بیشتری داشته باشد . آلمینیوم به کار رفته در واکر از بهترین کیفیت می باشند . لوله این محصول در اصطلاح مهندسین AL می باشد و بسیار قطور و مهندسی شده نیز است .

 

مشخصات انواع واکر تاشو چرخدار جدید مدل دبلیو کا ۳۰

 • امکان تنظیم ارتفاع بین ۷۷ الی ۹۵ سانت
 • امکان تا شدن جهت حمل آسان و کمجا
 • تحمل و گنجایش وزن تا ۱۱۵ کیلوگرم
 • بهره مندی از تکنولوژی جدید خمیدگی لوله
 • دارای دو چرخ برای حرکت راحت تر در جلوی واکر
 

قابل ذکر است که انواع واکر تاشو چرخدار دبلیو دارای ۱۰ سال خدمات پس از فروش نیز می باشد . شما با شماره گیری تلفن سفارشات سایت آی طب می توانید به راحتی درخواست ارسال دستگاه تصفیه هوا و این محصول را بدهید و حتی در مورد سایر تجهیزات و لوازم پزشکی مورد نیازتان مشاوره بگیرید . کارشناسان این سایت می توانند در اسرع وقت محصولات مورد نیاز شما را در محل کار یا منزل شما تحویل دهند .