واکر ایرانی بسیار سبک ارزان آلومینیومی ، مدل خرداد

واكر ايراني سبك وزن تغيير ارتفاع جنس آلومنيوم

کد محصول x1849

تومان 420.000

راهنما 09129474073

قیمت 420.000

تومان 420.000

این واکر ایرانی به دلیل قیمت مناسب و امکاناتی نظیر تغییر ارتفاع از 86 تا 94 سانت و همچنین وزن بسیار کم در حدود 2 کیلوگرم و تحمل سنگینی افراد تا 100 کیلو گرم ، جزو پر فروش ترین و پرمتقاضی ترین های بازار به حساب می آید که عرض فاصله دسته های آن باهم 48 سانتی متر است و فاصله پایه های آن با هم 62 سانتی متر و باعث تسلط کامل فرد بر راه رفتن می شود ، این واکر چهار پایه به دلیل داشتن پاشنه های پلاستیکی همچنین ضد لغزش می باشد .

خرید این نوتع لوازم طبی یکی از ضروریات افراد با توانایی کم است که به هر دلیلی نیاز به تقویت نمودن عضلات و عصب مربوط به راه رفتن دارند ، از این رو نوع و اصالت کالای مورد خریدشان بسیار حائز اهمیت می شود که آیا در این تعداد گسترده واکر مدلی هم وجود دارد که به کار من بیاید ؟ ، یا اصلا کدام مورد بیشتر مناسب من است ؟ این سوالات باعث می شود که ما در این مطلب به یکی دیگر از مدلهای واکرهای ایرانی بپردازیم و خدمتتان معرفی کنیم .

ممکن است به دلیل مشاغل کاری و همچنین سردرگمی در سایت های گوناگون ، حوصله مطالعه این مطلب را نیز نداشته باشید . تا وقتی ما برایتان سامانه پاسخگویی تلفنی و مشاوره تعبیه نمودیم ، چرا اصلا سردر گم شوید ؟ فقط کافیست با شماره بالای صفحه  تماس گرفته و به کمک کارشناسان ما از میان این همه مدل واکر ایرانی و کالاهای پزشکی به انتخاب صحیح نسبت به نیاز و شرایط خودتان برسید .

 

ویژگی های واکرهای ایرانی بسیار سبک وزن ، جنس آلمینیوم با قیمت مناسب مدل خرداد

  • امکان تغییر ارتفاع از 86 سانت تا 94 سانتیمتر
  • جنس آلومینیومی
  • سبک وزن در حدود 2 کیلوگرم
  • امکان تحمل وزن افراد تا 100 کیلوگرم
  • دارای عرض استاندارد 48 سانتی
  • عرض واکر در قسمت پایه ها 62 سانت
  • ساخت و تولید کشور خودمان

در بیشتر مواقع افرادی که از واکر استفاده می کنند ، قدرت حرکتی دارند و می توانند با پاهای خود قدم بردارند اما احتمال به دلایلی دچار درد می شوند و یا از قدرت کمی برخوردار هستند و شاید برای زانوهایشان یا سایر مفصل ها ضرر داشته باشد ، برای همین پزشک معالج توصیه می کند تا فشار را از پاها کم کند و قدم ها سبک داشته باشد که این مهم توسط واکر میسر می شود .

 

شما با این واکر ایرانی به دلیل سبک وزن بودنش بسیار راحت می توانید راه بروید . درست است که چرخدار نیست اما قابلیت سبک بودن این اجازه را می دهد که پس از گذاشتن نیم متر جلو تر از خودتان ، دستگیره آن را صفت بگیرید و به آرامی بدن را بلند کرده تا به پاها فشار وارد نشود و مجددا آرام پاها را روی زمین بگذارید ، به همین راحتی یک قدم جلوتر می روید و به همین ترتیب دوباره واکر را بلند کرده و نیم متر دیگر به جلو ببرید ، تنها با تلفن به همکاران ما از قیمت و نحوه ارسال  عصا پیاده روی ، پکیج توانمند سازی آقایان و انواع لوازم و تجهیزات کمک طبی بهره مند گردید .

خرید اینترنتی لزوما نباید پیچیده باشد و یا از رمز دوم شما استفاده شود ، شما می توانید با تماس به شماره تلفن درج شده در این آگهی از خرید این واکر بهره مند شوید ، البته سایر تجهیزات و لوازم پزشکی مانند دستگاه فشار خون ، نوار تست قند خون ، انواع آتل و محافظ گچ پا نیز موجود است ، کافیست محصول مورد نظرتان را از کارشناس ما سوال کنید و از قیمت و موجودی آن مطلع شوید تا در کمتر از 24 ساعت در هر کجا ایران تحویلتان دهیم .