واکر ارزان قیمت چهار پایه جنس گالوانیزه پردیس طرح استاندارد

واکر ارزان قیمت چهارپایه گالوانیزه ایرانی

کد محصول x1681

تومان 220.000

راهنما 09129474073

قیمت 220.000

تومان 220.000

قیمت این واکر استاندارد مدل نمونه پردیس نسبت به سایر محصولات موجود در ایران بسیار مقرون به صرفه تر میباشد چرا که هیچ امکانات اضافی روی آن سوار نیست . از جنس گالوانیزه تهیه شده که تولید کشور عزیزمان است و همچنین بسیار مستحکم میباشد . تحمل وزن این محصول در حدود 90 کیلوگرم می باشد . برای سفارش سایر محصولات می توانید به سادگی با شماره راهنمای سایت تماس گرفته و سوالات خود را بفرمایید تا در حین پاسخگویی در صورت نیاز محصولات مورد نیازتان نیز برایتان ارسال گردد .

 

قطعا افرادی که از واکر استفاده می نمایند به دلیل تجویز پرشک است چرا که احتمال بسیار زیاد اکثر این افراد مشکلاتی در ناحیه زانو داشته و نمیتوانند به انواع عصا اکتفا کنند و به همین ترتیب موجب روی آوردنشان به این نوع محصولات می شود . در این قسمت از سایت به معرفی یکی از ارزان ترین واکر های موجود و محصول زانونشین می پردازیم و برایتان امکانات و قیمت آن را شرح میدهیم .

واکر ها دارای چهار پایه هستند که مدل های پیشرفته آن از قابلیت تنظیم ارتفاع و یا تاشو بودن بهره مند می شوند . اما این واکر مدل پردیس بسیار ساده و با حداقل امکانات برای افرادی که مدت کوتاهی به آن نیاز دارند و از خانه یا محل خاصی بیرون نمی روند به کار می آید چرا که با وجود گالوانیزه بودن مقداری نسبت به مدل های آلمینیومی از وزن بالاتری برخوردار است .

 

ویژگی های واکر ارزان قیمت جنس گالوانیزه استاندارد مدل پردیس

  • قیمت مقرون به صرفه
  • استحکام بالا
  • تحمل وزن تا 90 کیلوگرم
  • کاملا ساده و بدون امکانات اضافی
  • تولید داخلی ایرانی
  • دارای نشان معتبر استاندارد
 

این وسیله برای سفر و حمل و نقل درون شهری بسیار سخت است چرا که دارای جثه بزرگی است و امکان جمع شدن ندارد و در صورتی که بخواهید در اتوموبیل یا اتوبوس آن را قرار دهید بسیار فضای زیادی را اشغال می نماید که ممکن است دچار دردسر بشوید . بیشتر مردم این وسیله را برای محیط داخل خانه روی فرش تهیه می کنند و واکر خیابان را به داخل خانه نمی آورند ، عزیزان گرامی برای دریافت  آتل شست پا و یا انواع بخور و توالت فرنگی در قسمت بالای سایت جستجو نمایید و با ما تماس بگیرید .

برای سفارش این محصول یا رول برقی توالت فرنگی فقط کافیست با شماره تماس ما ارتباط برقرار کنید و درخواست ارسال محصول به سراسر ایران را داشته باشید . مشاورین وب سایت آی طب آماده ارائه پاسخگویی تلفنی و ثبت سفارشات شما هستند . این محصولات بسیار سریع در کمتر از 2 ساعت کاری در تهران و حدود 12 ساعت در شهرستان توسط پست ارزان به دست شما خواهد رسید و می توانید از آن استفاده نمایید .