نکات آموزشی دستگاه تست قند خون گلوکو داکتر مدل سوپر سنسور

راهنما 09129474073

 

کنترل قند خون به صورت شخصی  یک روش موثر برای سنجش میزان قند خون شماست.  برای کنترل دیابت سنجش میزان قند موجود در خون نقش مهمی را ایفا  میکند . شما و پزشک مراقبتان ممکن است که در مورد سلامتی تان دغدغه هایی داشته باشید و دستگاه تست قند خون Gluco Dr مدل SuperSensor برای رفع این دغدها به شما کمک می کند. همچنین عادتهای رفتاری شما را با کنترل دیابت سازگار کند . این دستگاه میزان قند خون شما را به صورت منظم و پیوسته نشان می دهد .

دستگاه تست قند خون Gloco Dr مدل SuperSensor با بهره گیری از یک نمونه خون بسیار کوچک، نتایجی دقیق در مدت زمان کوتاهی به اندازه ده ثانیه دریافت می کنید. در نهایت اینکه دستگاه تست قند خون Gluco Dr مدل SuperSensor به شما تنظیم آسان و مفید قندخون را برای مراقبت از سلامتی خود و خانواده تان ارائه می دهد . این دستگاه برای استفاده آسان و مفید است و میزان معتبری از قند خون شما را نشان می دهد .

 

از دستگاه تست قند خون Gluco Dr مدل SuperSensor :

  • تنها برای استعمال خارجی استفاده کنید ( تشخیص آزمایشگاهی یا invitro )
  • تنها به همراه نوار تست دستگاه و محلول کنترل آن استفاده کنید
  •  فقط برای اندازه گیری قند خون استفاده کنید
  • برای کلیه خون سرخرگی ، سیاهرگی و مویرگی سالم بهره ببرید

اقدامات احتیاطی برای استفاده

دستگاه تست قند خون گلوکو داکتر مدل سوپر سنسور در اثر تغییرات دمایی سریع ممکن است باعث ایجاد نتایج نادرستی بشود. موسیقی سالمندان دستگاه را قبل از شروع تست به مدت ۳۰ دقیقه رها کرده تا با دمای محیط به تعادل برسد. منظورمان این نیست که دستگاه را بندازید و یا رها کنید  محلول کنترل زیرا ممکن است آسیب های جبران ناپذیری با ضربه خوردن به دستگاه به آن وارد شود .

همچنین دستگاه را باز نکنید زیرا بخش های حسی ممکن است صدمه ببیند و ضمانت آن بی اعتبار خواهد شد . قوطی های نوار تست را در مکان خشک بین ۱-۳۰ درجه سانتی گراد نگهداری کنید و آنها را از نور مستقیم خورشید و گرما دور نگهدارید . نوار های تست قند خون را تنها در قوطی های اولیه شان نگهداری کرده اکسیژن خون و آنها را به مکان دیگری منتقل نسازید .

پس از خارج کردن یک نوار تست از قوطی به سرعت درب آن را ببندید و آن را به روشی که توصیه می شود، نگهداری کنید . از لمس کردن نوار تست با دستان مرطوب  پرهیز کنید. نوار های تست را بعد از تاریخ انقضا ی درج شده بر روی قوطی استفاده نکنید .  به هیچ وجه نوارهای تست را خم نکنید ، نبرید و تغییر ندهید . محلول کنترل زیرا باعث اشتباه در عملیات و آسیب رساندن به دستگاه می شود .

 

نگهداری ایمن

دستگاه سوپر سنسور را بین صفر تا چهل درجه سانتی گراد و در کمتر از رطوبت نسبی ۸۵٪ نگهداری کنید مصرف نوشیدنی . از تمیز بودن وسایل دستگاه تست قند خون Gluco Dr مدل Super Sensor اطمینان حاصل کنید . زمانی که استفاده نمی شود آنها را در مکانی مطمئن نگهداری کنید . دریچه تست را دور از کثیفی، خون یا آب نگهدارید .

دستگاه و یا نوار تست را در حمام و یا یخچال قرار ندهید. دستگاه ، قوطی های نوار تست و وسایل سوراخ کن را از قرار دادن در جاهایی که اطفال امکان دسترسی به آنها را دارند، دور نگهدارید . از الکل ( ایزوپذوپیل (و یا پاک کننده ملایم و آب برای پاک کردن دستگاه استفاده کنید . دستمال کاغذی خیلی مرطوب به کار نبرید چرا که رطوبت زیاد ممکن است به دستگاه های الکترونیکی دوکاره آسیب بزند .

 

 شما برای خرید دستگاه آزمایش قند خون و خرید سرنگ انسولین یا کیت تست کرونا می توانید با شماره های مندرج در صفحه تماس گرفته و حتی درباره سایر دستگاه های موجود در بازار هر سوالی دارید بپرسید ، کارشناسان آی طب تمامی محصولات با اصالت موجود در بازار را برایتان شرح می دهند و کمکتان می کنند نسبت به نیاز و درخواستتان انتخاب ساده تری در بین دستگاه های تست قند خون داشته باشید .