میله دستگیره کمکی مستقیم ۷۵ سانت استیل مخصوص معلولین مدل زمرد

دستگيره كمكي مستقيم مخصوص معلولين

کد محصول x1814

تومان 330.000

راهنما 09129474073

قیمت 330.000

تومان 330.000

 

این میله دستگیره که بیشتر در منازل بسیار لوکس و هتل ها دیده شده است ، امروز به صورت داخلی تولید می گردد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است . مهمترین نکته آن است که برای تغییر فرم یا شکستگی تا 120 کیلوگرم هیچ خطری سالمند یا فرد معلول را تهدید نمی کند . پس از خرید می توانید با پیچ و رولپلاک داخل جعبه آن را نصب کنید و همچنین آموزش نحوه نصب آن را از مشاورین تلفنی ما بپرسید یا درخواست کنید که نیروی نصاب برایتان اعزام شود . این محصول در 4 سایز متفاوت ارائه می گردد .

این مقاله برای فروش یک نوع میله دستگیره متفاوت که می تواند به دیوار نصب شود و بسیار مستحکم است را توضیح می دهیم . چراکه محصولی ساده اما جدید است با قیمتی بسیار کمتر نسبت به نمونه های خارجی آن ارائه می شود که تفاوت کیفی نیز ندارد . در پایین همین پاراگراف به توضیحی مختصر و مفید از قابلیت ها و نکات قابل توجه این میله دستگیره های استیل و سفید می پردازیم .

دستگیره استیل به زیبایی سرویس بهداشتی شما بسیار کمک می کند ، علاوه بر آن در مراکز درمانی و همچنین استخر ها و سونا نیز به کار می رود ، زیرا در برابر آب مستقیم بسیار مقاوم بوده و آسیبی نمی بیند . همچنین خمیدگی میله این محصول طوری طراحی شده که تا وزن بسیار بالا را کاملا پوشش می دهد . البته رنگ سفید همین محصول نیز موجود است که به آن استاتیک می گویند و از قیمت پایین تری برخوردار است چرا که مقاومت استیل در برابر آب را ندارد .

 

ویژگی های میله دستگیره کمکی مستقیم مخصوص معلولین و سالمندان مدل زمرد

  • امکان نصب روی دیوار با پیچ و رولپلاک
  • کاهش ریسک خطرات لیز خوردن و افتادن
  • کمک به نشستن افراد در هنگام تخلیه مزاج
  • تحمل سنگینی افراد یا ضربات تا مرز 120 کیلوگرم
  • امکان نصب چند میله به صورت ادغامی
  • ضد قابل زنگ زدگی
  • مقاوم در شرایط خیسی و رطوبت شدید
  • محصول کاملا ایرانی و به صرفه
  • مناسب برای هتل ها و خانه های لوکس
 

در لیست بالا مشاهده نمودید که چه ویژگی های منحصر به فردی شامل این حال این میله دستگیره است و شما می توانید با نصب آن از درپوش های مخصوص مخفی نمودن پیچ روی دیوار آن استفاده کنید . به دلیل براق بودن و صیقلی بودن سطح این میله دستگیره ، به محیط نصب شده زیبایی خاصی می دهد که با وجود استحکام بالای آن و جنس ضد آب بسیار پر کاربرد برای حمام و سرویس بهداشتی خواهد شد .

پس از سفارش دستگاه تصفیه هوا   توالت فرنگی خارجی ایرانی و کالاهای دیگر توسط شماره ما میتوانید به آسودگی خیال ، کارهای منزل و شغلتان را انجام دهید . چون در توان ماست که با سرعت بالا توسط سفارش تلفنی شما محصولاتتان را در هر جای ایران به دستتان برسانیم . این کار برای خرید بسیار ساده تر از فرایند های پیچیده اینترنتی است . شما زنگ می زنید و ما هم ارسال می کنیم ، به همین سادگی ، مشاوره رایگان نیز توسط تلفن های ما میسر می شود که تیم دلیوری ما با هزینه بسیار کم ظرف کمتر از 15 ساعت محصولات را به دستتان می رساند .