مراقبت ویژه از سالمندان عزیز در منزل راحت و تخصصی

نگهداری سالمندان منزل روزانه پاره وقت مراقبت

کد محصول x631

تومان 8.000.000

راهنما 09129474073

قیمت 8.000.000

تومان 8.000.000

 

تیم مراقبت از سالمندان ما بسیار تخصصی در این حوزه عمل می کند و با قیمت ارزان و مقرون بصرفه خدمات خود را در سراسر ایران پهناورمان ارائه می دهد بسیار گسترده و پر انشعاب می باشد . انواع فعالیت های مراقبتی ، نگهداری ، پرستاری و پزشکی بیمار در منزل و حتی مشاوره به صورت ماهیانه یا فصلی از جمله فعالیت های گروه های مراقبت ویژه می باشد . چکاپ کامل هر از چند ماهی برای سنین سالمندی بسیار واجب و ضروریست .

 

نگهداری و مراقبت سالمند در منزل به سه دسته کلی تقسیم می شود :

 • مراقبت و نگهداری سالمند به صورت شبانه روزی
 • نگهداری و مراقبت سالمند به صورت ساعتی و موردی
 • بررسی و چکاپ تخصصی توسط پزشک متخصص به صورتی موردی یا دوره ای

در هر یک از شاخه های بالا فعالیت های مختلفی برای تامین آسایش و بهتر کردن احوال سالمندان صورت می گیر. انواع وسایل برطرف کننده نیازهای جنسی آقایان موجود است. توالت فرنگی تاشو پلاستیکی موجود است. پرسنل متخصص ما از لحاظ علم و تحصیل و همچنین تجربه و روحیه متفاوت بوده و ما آنها را پس از انجام بررسی های جدی و مفصل انتخاب کرده ایم و نسبت به مشخصات مختلف و پارامتر های گوناگون آن ها را ارزیابی می کنیم ، فعالیت های آموزش داده شده در شاخه های ذکر شده ، شامل موارد ذیل می باشند :

 • شبانه روزی

  • تهیه مواد مصرفی مورد نیاز منزل
  • تهیه غذا و انواع دارو ها در زمان مقرر
  • کمک به شستشو و سرویس بهداشتی سالمند
  • نظافت منزل و محیط خانه سالمند
  • اعلام انواع ارزیابی به پزشک سالمند
  • گپ و گفتگوی شاداب و روحیه بخش با سالمند
  • سنجش فشار خون سالمند به صورت منظم
  • تست قند خون سالمند به صورت منظم
 • ساعتی و موردی

  • تعویض سوند سالمند
  • کاردرمانی تخصصی
  • تعویض سرم
  • تعویض انواع پانسمان
  • رسیدگی به زخم بستر
  • تزریق انواع آمپول های تجویز شده توسط پزشک سالمند
  • خونگیری برای انواع آزمایشات
 

در صورتی که از خدمات تیم تخصصی مراقبت ویژه ما استفاده کنید ، می توانید در خواست پزشک متخصص در زمینه بیماری یا توانبخشی بیشتر سالمندتان را به صورت تلفنی بدهید و ما در اسرع وقت از بهترین پزشکان ماهر منطقه شما درخواست می کنیم تا با حضور در منزل شما به بررسی شرایط و اوضاع شما بپردازیند ، پزشکان متخصص در حوزه های ذیل به صورت حضوری در منزل سالمند ارائه خدمات می دهند :

 • پزشک متخصص اورولوژی
 • دندان پزشک متخصص جراحی
 • متخصص پوست و زیبایی
 • پزشک قلب و عروق
 • متخصص مغز و اعصاب
 • پزشک اورتوپد
 • متخصص بینایی و چشم
 • پزشک عمومی

امیدورایم با این خدمات و فروش   توالت کنار تخت بتوانید باری از دوش سالمندان عزیز و خانواده های محترم شان برداریم و در ارائه خدمات مانند تور مسافرتی و کمک در یافتن دوستان جدید و توسعه ویژگی های مثبت شما با درخواست به صورت تلفنی در هر نقطه از ایران می توانید از خدمات تیم های حرفه ای مراقبت و نگهداری ویژه از سالمندتان در منزل بهره مند شوید و حتی در صورت تمایل از دورهمی های سالمندان تحت مراقبت ما مطلع شوید و در جلسات شاد و مفرح هم سن و سالانتان شرکت کنید ، به امید روزگاری بدون افسردگی و کاستی ها  .

نیت خیر در هر کاری عاقبت آن کار را خیر می کند . نیتمان خیر است !پرستار آقا مرد در منزل نگهداری خرید تهران

پرستار آقا برای نگهداری سالمندان و حتی بیماران در منزل .. نسبت به نیاز شما فرد مورد نظر با ضمانت اعزام میگردد .. ممکن است فردی با جثه قوی نیاز باشد و یا پرستاری که انگلیسی بداند و .. ..    پرستار آقا برای نگهداری و مراقبت سالمندان عزیز و حتی بیماران در منزل یکی از نایاب ترین نوع افراد ...ادامه مطلب

افراد مراقبتی می باشد . بسیاری از خانواده ها به دلیل محدودیت ها و شرایط نیازمند پرستار مرد هستند و یا در صورت وجود یک پرستار خانم اما حضور پرستار مرد نیز برای سایر کارهایی که ممکن است از دست یک خانم برنیاید ، الزامی می شود . ما در تیم پشتیبانی و پردیس سالمندان این سایت ، مجموعه های بسیاری را فراهم آوردیم تا در اقسا نقاط ایران پهناورمان خدمتگذار شما باشند . شما در صورت نیاز به یک پرستار آقا میتوانید از طریق تماس با شماره مندرج در صفحه با کارشناسان ما صحبت کنید و از خدمات ارائه شده توسط ما بهره مند شوید.در ادامه به فعالیت های پرستاران آقای مجموعه میپردازیم. انواع فعالیت های پرستار آقا در منزل مراقبت شبانه روزی از فرد مورد علاقه شما هم صحبتی و گپ دوستانه در جهت ایجاد روحیه و انگیزه سالمند کمک در شستشو و سرویس بهداشتی سالمند گرفتن فشار خون سنجش قند خون یادآوری و فراهم کردن دارو ها در زمان مقرر ارتباط مداوم با پزشک متخصص گردش کردن به همراه سالمند در محله و پارک ها تمیز کردن خانه خرید وسایل و مایحتاج خانه ماساژ تخصصی سالمند   هر یک از پرستار های خانم یا آقا توانایی های منحصر به فردی در خود دارند که دیگری ممکن است نداشته باشد . ویدیوی بدون واترمارک دیابیس. ما بر روی توانایی تیم های زیر مجموعه خود بسیار کار کرده ایم و نسبت به تجربه ، مجوز ، ضمانت و مسائل امنیتی به شما اطمینان کامل می دهیم و قطعا زیر نظر وزارت بهداشت و همچنین سازمان بهزیستی فعالیت هایمان کنترل می شود .از آنجایی که جابجایی و حمل سالمندان برای خانم ها ممکن است سخت باشد،پرستاران آقای ما که افرادی ورزیده هستند در این امر هم میتوانند کمک کنند.  . همچنین یک پرستار خانم می تواند در پخت و پز غذاهای توصیه شده توسط پزشک بسیار حرفه ای عمل نماید و حتی بسیاری از مردم به دلیل داشتن خط قرمز های مذهبی و اعتقاداتشان بسیار از وظایف را به پرستار هم جنس سالمند محول می نمایند . امیدواریم در این مجموعه یاری رسان سالمندان عزیز کشورمان باشیم و قوت قلبی استوار در این راه و کاردرمانی سالمندان کنارشان باشیم . انواع برندها و مارک دستگاه بخور ایرانی باکیفیت را از ما بخواهید. تا این لحظه مدیون لطف و انرژی خود شما هستیم چرا که نظرات و پیام های شما و تماس های شما انرژی بخش ما بوده و باعث شده تا تک تک افراد این مجموعه در هر وظیفه ای که خدمتگذاری می کنند با انرژی بیشتری و عشق واقعی به کارشان ادامه دهند . با ما در ارتباط باشید . نظراتتان گرما دهنده راه ماست !

نگهداری مراقبت سالمندان در منزل تهران

نگهداری و مراقبت سالمندان گرامی در منزل .. عزیزانی که بدلیل مشغله فرصت مراقبت از بزرگان فامیل را ندارند میتوانند این وظیفه را به ما و تیم مهربان و با تجربه بسپارند .. دقت در استفاده داروها خرید روزانه منزل و البته هم صحبتی با پرستارانی که قاعده دوستی را میدانند .. .. ..   بیماران و سالمندانی که به ...ادامه مطلب

مختلفی در منزل مراقبت می شوند ، نیاز به رسیدگی مداوم دارند . سالمندان اکثرا به دلیل پرورش عاشقانه فرزندانشان همین عشق را از طرف آنها دریافت می کنند . خانواده هایی هستند که با وجود مشغله های بسیار زیاد اما عاشقانه به پدران و مادران و حتی پدربرزگ ها و مادربزرگ ها کمک می کنند و علاوه بر اینکه برایشان پرستار استخدام کردند خودشان نیز نوبت به نوبت آنها را تنها نمی گذراند . نسبت به نوع بیماری و میزان سلامتی سالمند خدمات و تجهیزاتی توسط متخصصین این حوزه ارائه می گردد که می تواند زندگی را هم برای شخص بیمار و سالمند راحت تر کند و هم برای عزیزانشان که کمک کننده آنها هستند . در این مطلب می خواهیم توضیح اجمالی نسبت به این شاخه از خدمات و محصولات بدهیم . شما میتوانید از تیم ها و گروه های مراقبت سالمندان در منزل و همچنین گروه های همیاری آنها کمک گرفته و به جای اینکه تمامی کارها را خود به تنهایی انجام دهید ، این بار را بر دوش گروه های تخصصی این رشته بگذارید و انرژی خود را برای محبت کردن به بیمار و سالمند خود صرف کنید . انواع اکسیژن ساز همچنین تجهیزاتی هستند که این مراقبت را برای شما در منزلتان آسان تر و دلچسب تر می نماید ، از روزانه منزل گرفته تا اموری که شما تاکید نمایید براحتی اجرا میگردند .   نگهداری و مراقبت از سالمندان در منزل با اینکه نسبت به بیمارستان هزینه کمتری دارد اما باید توجه داشته باشید که نیازمند حضور افراد باحوصله و در عین حال متخصص میباشد و مجموعه ما میتواند به راحتی این کار را برایتان انجام دهد. در این حوزه علم مهندسی پزشکی نیز وارد شده و شرایط خوبی را توسط محصولات برایمان مهیا ساخته است . شاید برای شما جالب باشد که بدانید برای جلوگیری از به وجود آمدن زخم بستر حتما نیاز به حرکت شخص سالمند نیست و تشک های مواج تنها برای همین منظور تولید و ساخته شده اند. محصولات و تجهیزات مراقبت بیمار و سالمند در منزل تشک مواج یا ضد زخم بستر پوشینه های بی اختیاری تخت بیمار لوازم مصرفی هر کدام از شاخه های ذکر شده محصولات بسیار متنوع و گوناگون حتی در زمینه برند آنها وجود دارد که ما با تلاش تیم متخصص توانستیم معتبر ترین برند ها هم از لحاظ کیفیت و هم گارانتی را گردهم آوریم و شما میتوانید با خیال راحت از کارشناسان وب سایت آی طب کمک بگیرید و انتخاب صحیحی نسبت به بودجه خود و نوع کالا انجام دهید که به صورت تلفنی  امکان پذیر است .   ما این امکان خرید کپسول اکسیژن مایع و  لوازم مصرفی بیماران منزل را در تهران به وجود آوردیم تا برای مشتریانی که ارسال محصول را بسیار سریع نیاز دارند و احتمالا به تازگی از بیمارستان مرخص شده اند ، محصولات را ظرف مدت دو الی سه ساعت در محل تحویل می دهیم . حتی اگر حجم و وزن بالایی مانند تخت بیمار داشته باشند . همچنین در شهرستان ها امکان ارسال بسیار سریع در حدود ۱۲ ساعت نیز میسر شده است که به صورت عادی ۴۸ ساعته بوده است . مشاوران سات آی طب منتظر تماس شما و شنیدن صدای گرم شما هستند ..

پرستار خانم زن اعزام مراقبت در منزل تهران

پرستار خانم با تجربه و مطمئن برای مراقبت و نگهداری از سالمندان گرامی شما .. اعزام پرستار آقا یا پرستار خانم جهت مراقبت بصورت تمام وقت و یا پاره وقت در تهران و شهرستانها .. ..   تیم ما و گروه های حرفه ای ما در تمام مناطق تهران و اکثر شهر های ایران جهت پشتیبانی و ارائه خدمات به ...ادامه مطلب

و سالمندان آمادگی دارند تا در صورت نیاز شما هم به صورت شبانه روزی و هم به صورت روزانه یا ساعتی می توانیم خدمات خاصی را ارائه نماییم. در این میان مراقبت و نگهداری از سالمندان در منزل به صورت ویژه نیازمند افرادیست که جنسیت یکسان با بیمار داشته باشند یعنی برای بیمار خانم، پرستار خانم و برای سالمند آقا پرستار آقا ارسال کنیم تا سالمند احساس راحتی کند .   برای مادران سرزمینمان که نیاز به مراقبت شبانه روزی دارند پرستار خانم بسیار کارامد خواهد بود و بسیاری از خانواده ها به دنبال یک پرستار خانم برای مراقبت و نگهداری از سالمندان شان هستند که بسیار در این دوران سخت پیدا می شود . ما این افتخار را داریم تا با تماس تلفنی شما بتوانیم تیم مراقبت های ویژه و همچنین پرستار خانم را برای شما در سراسر ایران اعزام نماییم . این تیم در حوزه های مختلف سالمند را تحت ارزیابی قرار می دهد و پس از آن یک پرستار خانم یا آقا که مورد نیاز شما باشد با وسایل کامل مراقبت در محل حاضر می شود . هر روز یا هر هفته نسبت به نیاز و شرایط سالمند مواردی مثل میزان قند خون و همچنین میزان فشار خون را به پزشک تیم یا پزشک سالمند اعلام می کند .   در صورت نیاز به دادن ورزش و نرمش به سالمند ، تعویض سوند ، شستشو و حمام ، تعویض انواع پانسمان و همچنین پخت و پز مواد غذایی و ختی خرید خانه و یاداوری دارو ها تمامی این فرایند را به صورت کامل بر عهده می گیریم و شخص مراقب به تمامی این فعالیت ها می رسد . البته طبق قوانین مراقب نباید از منزل خارج شود که برای خرید خانه از تلفن های سوپر مارکت های محل برای ارسال محصولات استفاده می شود . بسیاری از سالمندان عزیز به دلیل مشغله های فرزندانشان در خانه تنها می شوند که این امر موجب اهمیت حضور یک مراقب شبانه روزی برای سالمندان می شود . حتی تمیز ماندن خانه از گردگیری تا نظافت فرش ها و غیره نیازمند فردی است که در کنار کارگر نظافتی باشد و قسمت به قسمت بررسی نماید که این اتفاق با حضور پرستار امکان پذیر می شود .   در صورتی که مراقبت ویژه توسط تیم سالمندان نیاز باشد، می توانید تماس تلفنی گرفته و درخواست اعزام نیرو یا هر گونه سوال در این زمینه داشته باشید . حتی تمامی تجهیزات پزشکی مورد نیاز شما به سرعت فراهم گشته و در محل شما در سراسر ایران پهناورمان تحویل خواهد شد . تنظیم ارتفاع ویلچر را از ما بخواهید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت محصولات به صرفه ما می توانید تماس برقرار نمائید . مراقبت از سالمند شما وظیفه ماست !