محلول ضدعفونی کننده دست و سطوح نیم لیتری پمپی

محلول ضدعفونی کننده لیتری دست سطوح

کد محصول x2731

تومان 40.000

راهنما 09129474073

قیمت 40.000

تومان 40.000

بهترین محلول ضدعفونی کننده آن مدل هایی هستند که در آن الکل طبی استفاده شده است و به آن پایه الکلی گفته میشود که این نام را اصطلاح تخصصی پزشکان می باشد .پس حتما دقت داشته باشید که اگر حتی ماده منیزیم اویل در آن باشد خوب است اما نکته بسیار مهم تر الکل است . این محلول مناسب ضدعفونی نمودن دست ها ، صورت و سطوح است .

بسیاری از بیمارستان ها با استفاده این محلول مطمئن میشوند که در حال ضدعفونی نمودن خودشان هستند چرا که به این نوع محلول زوداثر میگویند و در سی ثانیه منجر به از بین رفتن تمامی میکروب ها و ویروس ها و باکتری ها و حتی قارچ ها میگردد . این محصول و دستگیره استیل ۹۰ درجه با نام معروف است که بسیاری از مراکز درمانی و حتی برای مصرف منازل مورد استفاده قرار میگیرد .

 

ویژگی های محلول ضدعفونی کننده

  • مناسب برای منازل ، بیمارستان ها ، مراکز درمانی و غیره
  • شامل 500 میل محلول ( نیم لیتر )
  • حاوی گیلیسیرین برای نرم کنندگی پوست و مانع خشکی که موجب جذب میکروب نگردد
  • دارای بوی مطبوع و خوشایند
  • بر پایه الکل
  • و نیز انواع محلول ضد عفونی کننده غیر الکلی - کلر اکسیژن نقره
 

در ضمن جدا از مواد و محلول ضد عفونی کننده ، در این محصول مواد نرم کننده پوست هم وجود دارد . شما اگر محلول هایی که فقط الکل دارند یا مواد محلول ضد عفونی به تنهایی دارند را مداوم استفاده کنید ، پوست دست و صورتتان خشک میشود و خود این موجب جذب باکتری نیز می گردد ، اما با بکار گیری مواد نرم کننده این معضل را حل نموده است .

اثر ضد میکروبی مداوم آن که به آن فلورنرمال شده پوست میگویند ، این محلول حاوی ترکیبات نرمال پروپانل ، ایزو پروپانل ، اتانول ، گیلیسیرین ، بنزال کانیوم کلراید و سایر افزودنی های مجاز که مناسب میکروب زدایی میگردد .LED facial mask لازم به ذکر است که این محلول دارای بوی بسیار مطلوب و ملایم است  که موجب رضایت مشتری و مصرف کننده می گردد .  محصولات مورد استفاده در سایت کلینیک زیبایی را از ما با قیمت مناسب خریداری کنید. تصفیه کننده اب موجود است و با تماس شما برایتان ارسال می شود. شما میتوانید با سفارش کارتنی این محصوص از تخفیفات ویژه برخوردار شوید . خرید انواع اسپری دهان خوشبو کننده از ای طب را فراموش نکنید.

لطفا در جهت سفارش محصولات ضدعفونی کننده و سایر تجهیزات پزشکی و بهداشتی مانند  دستمال مخصوص توالت فرنگی، تب سنج دیجیتالی غیر تماسی یا همان ترمومتر ، همچنین تخت بیمارستانی و غیره با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و راهنمایی لازم برای پرداخت را بخواهید . ما در تهران کمتر از سه ساعت کاری و در شهرستان حدود 24 ساعت محصولات را به دستتان خواهیم رساند .

   

براي اكنون مطلبي يافت نشد