ماسک فیلتردار تنفسی تاشو ۳ M بسته ۲۰۰۰ تایی

ماسک فیلتر دار صورت یکبار مصرف

کد محصول x2697

تومان 1.200

راهنما 09129474073

قیمت 1.200

تومان 1.200

ماسک فیلتردار به نام 3M معروف است که نسبت به سه لایه کشدار ضخامت بیشتری دارد و محافظت بالاتری را از شخص انجام میدهد . این نوع ماسک هم مدل معمولی دارد و هم مدل ان 95 که تا 95 درصد ذرات را با اطمینان فیلتر مینماید . برتی ماسک های فیلتردار هم مدل فیک وجود دارد و هم مدل اصل که تشخیص آن به ظاهر ممکن نیست .

برای تشخیص اصل یا قلابی بودن ماسک فیلتر دار افراد خبره هم با تردید میتوانند نظر بدهند اما یکی از راهکار ها این است که قسمت گرد روی فیلتر را بشکافید و داخل فیلتر را ببینید ، اگر از ذغال سیاه رنگ استفاده میشود در اکثر مواقع اصلی بوده و میتوان به آن ماسک صورت اطمینان حاصل نمود . جالب است بدانید که برخی آزمایشگاه ها هستند که میتوانند به راحتی تشخیص دهند که این ماسک چند درصد ذرات را عبور مدهد .

 

ویژگی های ماسک فیلتردار تاشو

  • استفاده از مواد نانو برای بهبود عملکرد فیلتر
  • استفاده از رنگ پارچه سفید
  • دارای ذغال سیاه رنگ ( فیلتر کربن )
  • تاشو و کمجا
  • یکبارمصرف
  • کش نرم برای دور سر
  • امکان ارائه تک و تعداد
 

یکی از موارد بسیار مهم که پزشکان در زمان خرید ماسک و مایع ضد عفونی کننده از ما میخواهند این است که ماسکی باشد با پارچه نانو که ضد حساسیت باشد و افرادی که حساس و دارای آلرژی هستند با مشکل مواجه نشوند . برای ورود آلاینده ها ، مواد شیمیایی و برخی ذرات دیگر در کارخانه ها و مراکز مختلف نیز از این ماسک ها بسیار استفاده میشود . طریقه مصرف این ماسک به این صورت است که پس از استفاده باید حتما در فضایی مناسب که قابلیت انتقال آلودگی وجود ندارد قرار دهید برخی دیده میشود کنار خیابان یا فضاهای عمومی مانند رستوران ها یا فست فود ها ماسک را می اندازند و آن ماسک صورت که مرطوب شده خودش بسیار آلوده تر از صاحبش می باشد و یا دیده میشود از یک ماسک در دو مرتبه مختلف استفاده میشود که این نیز میتواند به شخص استفاده کننده آسیب مجزا وارد کند . مخصوصا در زمان هایی که یک بیماری در جامعه اپیدمی شده و زیاد دیده میشود که واگیر دار هم هست ، باید بیشتر دقت شود .

ماسک های 3M انواع مختلفی دارند که در این مطلب قصد داریم مدل فیلتردار پزشکی که همچنین تاشو است را به شما معرفی میکنیم . معمولا این ماسک ها به صورت یکبار مصرف در محافل عمومی و بیمارستان ها توسط افراد متخصص یا حتی بیماران و افراد سالم عادی در جامعه مورد استفاده قرار میگیرد . امیدواریم که شما در مقابل ویروس های آنفولانزا ، سرماخوردگی ، کورونا ، هپاتیت ، کزاز و سایر قرار نگیرید .

برای سفارش یک عدد ماسک ، تا بسته بندی 3 عددی و یا بسته های 50 یا 100 عددی و حتی کارتن های 2000 تایی یا 6000 تایی ، کافیست با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و درخواست خود را بفرمایید . به سرعت برای شما محصول اصل کره مورد نظرتان نظیر انواع ماسک، دستگیره دیواری راه پله و مایع ضدعفونی کننده و توالت فرنگی ناصر ارسال میگردد حتی اگر تعداد بسیار بالاتری را سفارش داده باشید . ما در عمل ثابت کرده ایم که در این 4 سال اخیر توانسته ایم بهترین کیفیت را با قیمت مناسب به شما ارائه کنیم .