استاندارد نصب تجهیزات بهداشتی لوازم طبی حمام – زیرپایی دستگیره صندلی

استاندارد نصب تجهیزات بهداشتی حمام صندلی حمامی چرخدار زیرپایی کمکی

کد محصول x1387

تومان 1.100.000

راهنما 09129474073

قیمت 1.100.000

تومان 1.100.000

انواع صندلی حمامی چرخدار که قابلیت ضد لغزش دارند و مدل هایی از آن تنظیم ارتفاع می شوند و همچنین برخی دیگر از صندلی حمام که دارای دسته و پشتی محکم هستند و تا 130 کیلوگرم را نیز تحمل می نمایند . استاندارد نصب تجهیزات بهداشتی و  کمکی برای حمام مانند دستگیره های کمکی که به صورت تاشو یا روی دیوار نصب می شوند و همچنین دارای زوایای 90 درجه و 120 درجه هستند . مدل های ساده در رنگ های سفید و سیلور نیز موجود هستند . زیرپایی کودک و یا ویلچر و واکر ضد آب و زنگ زدگی برای سالمندان هم بسیار کاربردی هستند که همگی با پیک ارزان در سراسر ایران ارسال می گردد .

در این صفحه قصد داریم شما را با انواع لوازم و تجهیزات طبی مورد استفاده و کاربردی حمام آشنا کنیم. به صورت اجمالی توضیحی در مورد انواع دسته بندی این محصولات برایتان ارایه می کنیم و شما پس از مطالعه این مطلب متوجه می شوید چه محصولاتی با حدود قیمت آن در بازار موجود هستند . لازم به ذکر است که در زیر این مطلب محصولات مرتبط را می توانید مشاهده کنید و به صورت دقیق از قیمت آنها مطلع شوید . برای دریافت مشاوره رایگان فقط با شماره ما کافیست تماس بگیرید .

 

انواع دسته بندی لوازم و تجهیزات طبی حمام راهنمای خرید و قیمت

  • انواع صندلی حمامی چرخدار
  • مدل های گوناگون دستگیره کمکی
  • نوار ضد لغزش
  • زیرپایی کودک
  • واکر ضد زنگ زدگی
  • ویلچر توالت ضد آب
 

خرید و سفارش هر گونه لوازم جانبی توالت فرنگی و ایرانی شامل ارتفاع دهنده ، روکش و نوار توالت فرنگی ، دستگیره های کمکی و حتی خودشور و بیده دیجیتالی از طریق شماره تلفن ما میسر می باشد و شما با قیمتی رقابتی و تحویل سریع توسط پست و پیک ارزان می توانید آن را تحویل بگیرید . در انتخاب محصول مورد نظر می توانید به پند ویژگی کلی نگاهی داشته باشید و در مورد آن با افراد خانواده مشورت کنید .

تقریبا 50 درصد انتخاب نسبت به نوع و اندازه حمام شما است و 50 درصد دیگر به سلیقه اشخاص بستگی دارد . بهتر است جهت انتخاب محصول ابتدا دقت کنید که مثلا دستگیره کمکی را برای کجا احتیاج دارید و یا از لحاظ تجربی کدام قسمت دیوار حمام شما نصب گردد . این مشاوره را میتوانید از کارشناسان ما توسط تماس تلفنی بگیرید و نسبت به نیاز از مدل های میله ای ساده یا مدل های تاشو و همچنین سری های 90 درجه یا 120 درجه استفاده کنید .

 

کابرد این استاندارد نصب تجهیزات بهداشتی و کمکی حمام بیشتر برای جلوگیری از لیز خوردن افراد مخصوصا سالمندان در حمام است . برای اینکه بتوانید خیال خود و خانوادتان را راحت کنید که در هنگام استفاده از حمام آسیبی به کسی نرسد بهتر است از دستگیره های کمکی در حین استفاده از حمام و حتی دستشویی بهره مند شوید . مهمترین نکته این است که برای استفاده از حمام تمامی تجهیزات را بشناسید تا بتوانید راحت تر انتخاب کنید . برای مثال صندلی های مخصوص حمام بسیار مناسب برای استفاده زیر دوش هستند و باعث جلوگیری از خستگی و همچنین عدم لیز خوردن و افتادن می شود .

برای سفارش بخور دوکاره سرد و داغ و  انواع محصولات مرتبط به حمام که به ما کمک می کند تا راحت تر به شستشوی خود و مخصوصا افراد سالمند بپردازیم و حتی افراد سالمند بتوانند استقلال بیشتری را احساس کنند و تنها به حمام بروند ، فقط کافیست با شماره تلفن مندرج در همین صفحه تماس گرفته و سوالات خود را دریافت کنید . ارسال محصول در این ترافیک و آلودگی هوا بسیار به صرفه است و بهتر است شما زمان خود را برای خانواده تان صرف کنید چرا که قیمت های ما بسیار رقابتیست و تفاوتی با خرید حضوری شما در بازار نخواهد کرد .

ارسال محصولات توسط پست و پیک سریع بسیار ارزان می باشد ..براي اكنون مطلبي يافت نشد