قیمت روکش توالت فرنگی پرسان مدل رولی بسته ۳۰ عددی

قیمت روکش توالت فرنگی مدل رولی

کد محصول x3133

تومان 16.500

راهنما 09129474073

قیمت 16.500

تومان 16.500

 روکش رولی که از مدل های پر کاربرد و مشتری پسند است تنها به برخی سرویس فرنگی ها میخورد و مدل های دیگر روکش به آن ها نمیخورند و هر روکشی را نمیتوانید برای آن ها استفاده کنید. از ابعاد و سایز  و قیمت روکش توالت فرنگی گرفته تا مدل های بیضی یا دایره ای و حتی مستطیلی که میتواند با هر یک از روکش ها با برند های مختلف بیشتر تطابق داشته باشد ، لذا شما میتوانید به سادگی با شماره تلفن راهنما تماس گرفته و از کارشناسان ما درخواست راهنمایی کنید .

 

کافیست به شماره نارنجی رنگ بالای همین مطلب یک پیام در شبکه اجتماعی بدهید ، پشتیبانی قدرتمند این مجموعه آمادگی دریافت عکس توالت سیستم فرنگی شما را دارند تا هر مدل کاور بهداشتی که به آن میخورد را به شما معرفی نمایند . ما در این مقاله تمام تلاشمان را میکنیم تا در مورد روکش توالت فرنگی مدل پرسان که کیفیت بالا و قیمت مناسب می باشد، برایتان نکات مفید و کاربردی را به اشتراک بگذاریم .

شما اگر دارای توالت های اورسایز هستید باید از این مدل و قیمت روکش توالت فرنگی خریداری نمایید چرا که سایز آن بزرگ بوده و مخصوصا مدل هایی که حل شونده در آب هستند بسیار کابردی میباشد . این مدل به دلیل رول بودن آن میتوان از یک جا دستمال توالتی برای استفاده از آن نیز بهره مند شد که این نوع استفاده بسیار ساده تر از مدل های دیگر موجود در بازار میباشد .

 

این محصول بین هر یک از روکش ها یک پرفراژ دارد که به راحتی بتوانید آن را جدا کنید و برای قسمت میانی یا وسط هر کاور جایی به صورت دایره ای برای برش اختصاص داده شده تا با کندن آن به عنوان دستمال توالت بتوانید استفاده نمایید . اینها با این که حل شونده در آب هستند ولی با تکنولوژی و مواد اولیه خاصی که دارند موجب میشوند تا آب را به سرعت جذب خود نمایند و در صورتی که لبه سرویس خیس باشد ، با گذشته زمان آرام آرام روکش را خیس میکند و قطعا شما فرصت کافی برای اجابت مزاج را دارید .

برای سفارش محصولات نظیر واکر تاشو، صندلی حمام سالمند و گرفتن مشاوره درباره   تور سالمندان تهران میتوانید با شماره ما تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت به صورت کارتنی با تخفیف ویژه و یا حتی تعداد محدود محصولات مورد نیازتان را با قیمت مناسب برایتان ارسال نماییم . این مجموعه با کادری مجرب و دلسوز حدود سه ساعت در تهران زمان میبرد تا محصولات پزشکی و بهداشتی مانند توالت سیستم فرنگی روکش ، دستمال توالت و غیره را به شما برساند .