قیمت دستگاه بخور صورت ساده و تایمردار دیجیتال

قیمت دستگاه بخور صورت تایمردار دیجیتال

کد محصول x167

تومان 430.000

راهنما 09129474073

قیمت 430.000

تومان 430.000

این بخور صورت آلمانی موجود در بازار  و اورجینال بوده و تولید شده در شرکت آلمانی امسیگ می باشد. بخور صورت تایمردار امسیگ قابلیت تولید بخار گرم و مرطوب را دارا است و شما می توانید از هوای مطبوع اطراف آن لذت ببرید . این دستگاه یکی از پیشرفته ترین دستگاه های و قیمت دستگاه بخور صورت موجود در بازار می باشد که دارای دو سال گارانتی طلایی و ۱۰ سال خدمات پس از فروش است .شما میتوانید عصا صندلی این دستگاه معتبر و بسیار کاربردی کاندوم کاپوت را تنها با یک تماس ساده بدون نیاز به تحمل ترافیک و هوای آلوده این روز های شهر ذرب منزل با قیمتی بسیار مقرون به صرفه دریافت نمایید.

 • :آنچه باید از این محصول بدانیم Ο
 • وجود بخور صورت تایمردار دیجیتال در این دستگاه 
 • تولید بخار گرم و بسیار مطبوع 
 • دو سال گارانتی معتبر و 10 سال خدمات پس از فروش 
 • LED نمایش و تنظیم بخار و دما از طریق صفحه 
 • اثر چشمگیر در لطاف و شادابی پوست و همچنین باز شدن منافذ آن 
 

سیستم و قیمت دستگاه بخور صورت مدل های رایج بازار

از امکانات جدید و فوق العاده این دستگاه نسبت به سایر محصولات مشابه می توان به دو صفحه نمایش ال ای دی آن اشاره کرد که به صورت مجزا از هم به قابلیت های متفاوتی می پردازند . یکی از LED ها وظیفه نمایش بخور صورت تایمردار دیجیتال بخار آب را دارد که چه مقدار از فعالیت آن باقی مانده است و دیگر LED وظیفه نمایش و تنظیم دما و شدت بخار را بر عهده دارد که این امکان بسیار کار با این دستگاه را ساده تر می کند .

از گذشته تا کنون بخور صورت طرفداران زیادی داشته است و اگر قیمت دستگاه بخور صورت مناسب باشد، خریداران بیشتری آن را سفارش داده اند. استفاده از بخور صورت در گذشته به روش های بسیار خطرناک صورت می گرفته مانند گرفتن صورت بر روی بخار آب داخل قابلمه منجر شده و در بسیاری از مواقع صدمات جدی به چهره یا پوست وارد کرده است اما از فواید بخور صورت لطیف شدن پوست ما و باز شدن منفذ های بسته پوست طراحی شده و به زیبایی چهره ما بسیار کمک می کند . چرا که شما میتوانید در مخزن مخصوص روغن ها و دانه های گیاهی اضافه کنید و بخور خود را دارای فواید گیاهی کنید که این امکان بسیار کاربردی است . تصفیه کننده اب موجود است. از فواید بخور صورت می توان بهتر شدن سرماخوردگی به راحتی توسط این دستگاه با روزی ۲-۳ مرتبه بخور گرم گرفتن به بهبود یافتن نزدیک تر می شوید . اگر بیماری خاصی هم ندارید، از فواید بخور صورت به نرم شدن خطوط صورت شما کمک می کند و لطافت و جوانی پوستتان را تضمین می کند و حتی می تواند چروک های پوستی شما را نرم کند و در نهایت از بین ببرد .

 در این وب سایت میتوانید قیمت دستگاه بخور صورت کوچک را بدست آوردی همچنین با تماس از راهنمای فروش سایت  قیمت دستگاه بخور سرد humidifier را بقیمت روز و موجودی بازار آگاه شوید  .. بهترین دستگاه بخور سرد و گرم   بنا بر موجودی بازار ممکن است تولید داخلی نیز باشد هر چند تولیدات برخی کشورها مانند آلمان همواره مرغوب میباشند ..

از لوازم جانبی موجود در بسته آن می توان به موارد ذیل اشاره کرد که به همراه دستگاه ارسال خواهد شد :

 • پیمانه آب مخصوص
 • دهنه برای دهان
 • دهنه برای بینی
 • دهنه برای کل صورت
 • مخزن آب ۸۰ میلی لیتری

این دستگاه در منازل و یا سالنهای آرایشی و مطب دکتران زیبایی کارایی های متعدد و مختلفی دارد که می تواند به زیبایی آکساسوار محیط بپردازد و هم مورد استفاده روزانه تمامی اعضای منزل و عزیزانتان گردد . با گارانتی طلایی دو ساله و خدمات پس از فروش ۱۰ ساله آن خیالتان راحت باشد که محصولی با طول عمر بالا خریداری می کنید . برای سفارش این محصول با شماره مندرج در این صفحه تماس گرفته و درخواست ارسال محصول را به کارشناسان آی طب بدهید . این محصول برای دوستان تهرانی ما در کمتر از ۱۲ ساعت کاری جلوی درب منزل تحویل میگردد و همچنین کسانی که خارج از تهران هستند در کمتر از ۴۸ ساعت توسط باربری یا پیک ویژه شهرستان می توانند محصول خود را دریافت نمایند . امید است همه ما ایرانیان با پیشگیری های ساده و کوچک بتوانیم از زیبایی و سلامتی خود حفاظت کنیم و شکرگزار این نعمات بزرگ باشیم .