دستگاه بخور سرد صنعتی ظرفیت ۴۰۰ بسیار پرفروش اتصال مستقیم به آب

دستگاه بخور سرد صنعتی قیمت جوجه کشی

کد محصول x3441

تومان 2.550.000

راهنما 09129474073

قیمت 2.550.000

تومان 2.550.000

دستگاه رطوبت ساز صنعتی در انواع گوناگون تقسیم بندی میشود . در این قسمت به معرفی و ارسال یکی از پرفروش ترین انواع دستگاه بخور مناسب گلخانه های خانگی ، دستگاه های بخور جوجه کشی کوچک ، مرغ داری های نقلی و سایر مصارف غیر خانگی می باشد ، می پردازیم . امیدواریم که در صورت وجود سوالات دیگر با ما تماس بگیرید .

این نوع دستگاه ها به بخار ساز سرد یا حتی مه سرد ساز نیز گفته می شوند ، قابل تاکید است که این نوع بخور در دمای محیط تاثیر نمیگذارد و در تکنولوژی تولید بخار آن با بخورهای گرم متفاوت است . همچنین بخور نوع گرم برای استفاده در گلخانه یا دستگاه تولید جوجه مورد استفاده قرار نمیگیرد چرا که هم دمای بالای این مدل بخور موجب آسیب می شود و هم بسیار خطرناک است .

   

مشخصات دستگاه بخور سرد صنعتی 400

  • مصرف برق دستگاه 60 وات
  • امکان اتصال به شیر مستقیم لوله کشی آب
  • در هر ساعت 1.2 لیتر آب را به خار تبدیل می کند
  • مناسب فضای 20 الی 25 متر مکعب
  • ابعاد دستگاه 30 سانت در 30 سانت در ارتفاع 35 سانت

قیمت رطوبت ساز دستگاه جوجه کشی مقرون بصرفه میباشد چرا که یک دستگاه سالم سالها برای شما میتواند تولید انجام دهد ، رطوبت ساز اتومایزر با توجه به حالت اتوماتیک تنظیم کردن خود رطوبت از ارزش بالایی برخوردار است . تولید کننده های رطوبت ساز صنعتی اصولا بخاطر کاربرد خاص آن باید برای مثال  قیمت دستگاه رطوبت ساز گلخانه در حد متعادل نگاه دارند و این گاهی محدودیتی برای آپشنهای متفاوت رطوبت ساز صنعتی کوچک یا بزرگ آن بشمار میرود .

چرا که در تکنولوژی قدیمی بخور گرم ، آب به دمای جوش می رسد و این موجب احتمال ایجاد بروز اتفاقات ناگوار می شود . همچنین این فناوری دهه های گذشته موجب مصرف انرژی الکتریکی بسیار بالایی میشود که برای تولیدکنندگان توجیه اقتصادی ندارد . لذا ما آماده ایم تا محصولات را در اسرع وقت برایتان ارسال کنیم و یا به صورت تلفنی پاسخگوی سوالات شما بزرگواران باشیم .

برخی میپرسند که تکنولوژی بخور صنعتی چگونه است ؟ ما نیز در پاسخ می گوییم این تکنولوژی به نام اولتراسونیک در همه جای دنیا معروف است که حتی در بخور جوجه کشی ، این فناوری به گونه ای است که چرخیدن آب را منجر شده که با سرعت بسیار بالا رخ می دهد . لذا آب به قطرات ریز تبدیل شده و حالت پودر پیدا می کند ، در این قسمت هواکش یا همان فن دستگاه شروع به کار کرده و آن را به بیرون پرتاب میکند که شبیه به بخار می شود .

 

مشتریان عزیز می توانند سفارش تک یا عمده دستگاه بخور سرد صنعتی خود را به ما بدهند تا در کمترین زمان محصول مورد نیازشان را ارسال کنیم . اگر نمی دانید کدام نوع بخور را استفاده کنید میتوانید به سادگی با شماره تلفن راهنمای سایت برای خرید دستگاه تصفیه کننده هوا تماس حاصل کنید . از ببن بخور صنعتی 200 ، 400 ، 600 تا 8000 نسبت به کاربرد و فضای شما عزیزان بهترین پیشنهاد را خواهیم داد .