قیمت دستمال رول توالت تهران و شهرستانها

قیمت دستمال رول توالت تهران شهرستانها

کد محصول x3156

تومان 39.000

راهنما 09129474073

قیمت 39.000

تومان 39.000

انواع توالت های فرنگی وجود دارند که هر یک سایز و فرم متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند ، لذا دستگاه های متفاوتی برای روکش رول بهداشتی توالت فرنگی برای آنها مناسب بوده و هر دستگاه رول اختصاصی خودش را دارد ، بنابراین ما در مجموعه حرفه ای آی طب توانسته ایم محصولات مورد نیاز شما را در بازار ایران را تامین نموده و پخش نماییم تا در راستای رعایت اصول بهداشتی در جامعه مان نقش موثر و مثبتی را ایفا نماییم .

 

شما با توجه به شرایط گوناگون میتوانید نسبت به بودجه خود رول توالت مناسب را انتخاب کنید ، اما اگر دستگاهتان را قبلا خریده اید و جزو دستگاه هایی است که رول آن گران است ما پیشنهاد میکنیم سراغ رول های بی کیفیت بازار نروید که فقط صرفا بخاطر ارزان بودن دستگاهتان در مدت زمان آسیب خواهد دید چرا که کیفیت روکش بهداشتی و پلاستیک رول که داخل دستگاه قرار میگیرد و چرخدنده های مورد نیاز که برای آن تعبیه شده است ، موجب خراب شدن دستگاه میگردد .

قیمت دستمال رول توالت های ارزانی که برای دستمال رول توالت در بازار وجود دارد معمولا بخاطر طول رول کوتاه ، نازکی نایلون ، اصلی نبودن محصول و کپی کردن آن توسط چین یا کشور های دیگر سودجو که موجب میشود مشتریان بعد از مدتی مجبور شوند تا دستگاه را بیاندازند دور و دستگاه نو خریداری کنند . اما قیمت های گران بازار که در حدود 60 ت به بالا هم دیده ایم که فروخته میشود نیز بسیار گران و غیر منطقی می باشد .

 

شما تصور کنید اگر هر رول 70 بار استفاده شود یعنی مثلا قیمت 60 تومن تقسیم بر 70 تقریبا قیمت هر بار استفاده از رول توالت معادل 850 ت میشود که بسیار گران است ، در صورتی که همین رول را از ما نصف قیمت تهیه نموده اند و با اینکه لیست قیمت دستمال رول توالت مشخصی دارد بازهم گران فروشی را ادامه میدهند . لذا پیشنهاد ما آن است که فریب برخی از مغازه ها ویا سایت های اینترنتی را نخورید .

برای سفارش محصولات و خرید روکش یکبار مصرف رولی توالت فرنگی،  ماساژور ایرانی و خارجی یا سرویس فرنگی دیواری ثابت، دستگاه تصفیه کننده هوا میتوانید به سادگی شماره تلفن راهنمای سایت را بگیرید و با کارشناسان صحبت کنید ، ما آمادگی تحویل و بسته بندی محصولات در محل شما داریم که از همانجا پست یا تیپاکس بشود در جلوی میز سفارش دهنده که به راحتی در دسترس باشد . همچنین برای خرید دستگاه یا کاور بهداشتی دستی توالت فرنگی ، میتوانید به راجتی با ما تماس گرفته آدرس خود را بفرمایید .