سرویس فرنگی دیواری ثابت تاشو مدل آسانا

صندلی فرنگی دیواری تاشو تهران فروش

کد محصول x937

تومان 420.000

راهنما 09129474073

قیمت 420.000

تومان 420.000

 

سرویس فرنگی دیواری آسانی ویژگی هایی از قبیل عدم اشغال فضای سرویس بهداشتی و همچنین تحمل وزن افراد تا ۱۵۰ کیلوگرم را دارا می باشد. این دستشویی فرنگی دیواری قابلیت استفاده بدون قیف به دلیل پوشش محافظ پلاستیکی در جلو آن را داراست که حتی می توان انواع به ویژه قیف ژله ای تاشو را برای همیشه روی آن نصب کرد و در هنگام باز کردن و بستن سرویس به آن قیف برای رعایت مسائل بهداشتی دست نزنید .

این نوع سرویس فرنگی دیواری تولید یکی از کمپانی های موفق و بزرگ ایرانی می باشد که توسط وب سایت آی طب به فروش می رسد . یکی از دلایلی که از این نوع توالت های فرنگی استقبال زیادی توسط مردم عزیز سرزمینمان شده است ، کوچک بودن سرویس های بهداشتی می باشد که ما با نصب این نوع فرنگی می توانیم از فضای بسیار بیشتری برای استفاده حمام و هم سرویس ایرانی داشته باشیم .

معمولا افراد سالم نیز به استفاده از توالت فرنگی روی آورده اند چرا که به دلیل عدم فشار آوردن به سطوح مختلف بدن و همچنین حفظ سلامتی مفاصل و ستون فقرات ما می توانیم با خیال راحت به دفع مواد زائد بدنمان بپردازیم . آی می دانید یون منفی در دستگاه بخور چیست؟ این محصول بسیار کاربردیست که در این مطلب به معرفی آن می پردازیم و شما را با آن آشنا می سازیم .

 

موارد مورد توجه در فرنگی ثابت دیواری تاشو مدل ساخت آسانا سرویس

  • تولید شده توسط ایرانیان متخصص
  • نصب در هر نوع توالت ایرانی
  • امکان تخلیه مواد زائد بدون وجود قیف
  • قابلیت نصب جدید ترین قیف تاشو و تا شدن آن به همراه بسته شدن سرویس
  • ارسال به سراسر ایران
  • قیمتی به صرفه و رقابتی
 

در صورتی که امکان هزینه برای منزل خودتان ممکن است بهتر است از استاد بنا بخواهید تا به بنایی توالتتان بپردازد و موارد مورد نیاز سرویس فرنگی دیواری سرامیکی را برایتان مهیا سازند . متخصصان آی طب می توانند با ارسال نصاب توالت ثابت سرامیکی از انواع مختلف آن برایتان اقدام به ارسال کنند اما اگر منزل استیجاری است و به صرفه نیست بهتر است از همین مدل بهره مند شوید .

یکی از مزایای توالت آسانا قابلیت جمع شدن صندلی آن است که در نهایت می تواند به دیوار بچسبد ، همچنین شما می توانید به سادگی یک قیف نرم ژله ای  برای استفاده همراه توالت آسانا به دلیل انعطاف پذیر بودن قیف ژله ای  سفارش دهید چرا که در هر شرایطی این نوع قیف ها می توانند مورد فشار قرار گرفته و خود به خود تا شوند . یعنی در هر بار بازو بسته کردن دیگر نیازی به نصب و برداشتن قیف نیست .

البته لازم به ذکر است که این نوع توالت فرنگی ها به دلیل وجود پایه پلاستیکی در جلوی محوطه آن ، از پاشیده شدن مواد دفع شده زائد به خارج از توالت ایرانی در زیر آن جلوگیری می نمایند . شما می توانید این امکان را در عکس این محصول به صورت واضح مشاهده نمایید . قطعا برای کسانی که بتوانند از این نوع محصولات تعداد زیاد سفارش بدهند تخفیفات فوق العاده ویژه ای در نظر می گیریم .

 

ارگان های دولتی و یا بیمارستان ها و همچنین سایر مراکز مانند دانشگاه ها و خوابگاه ها و حتی مسافرحانه ها یا هتل ها حتما در زمینه خرید تعداد از هر نوع وسایل طبی ، بهداشتی و پزشکی و  واکر مدل تاشو با ما در ارتباط باشند و سعی ما بر این است که رقابت سالمی با سایر فروشگاه های لوازم پزشکی در این زمینه داشته باشیم . این مجموعه دارای سابقه موفق و فعال ۵۰ ساله می باشد .

یک تماس شما به شماره تلفن بالای صفحه موجب می شود بدون معطلی و اشغال بودن بتوانید با کارشناسان متخصص ما صحبت کنید و راهنمایی بخواهید و در نهایت دستور دهید تا این محصولات درب خانه و منزل ، محل کار و یا ویلای شما تحویل گردد و شما منتظر ما باشید تا در حداکثر ۲ روز کاری محصولتان را دریافت نمایید .