صندلی توالت فرنگی پلاستیکی حتی نصب بر روی سنتی مدل موج

صندلی توالت فرنگی پلاستیکی ژله ای محکم نصب روی سنتی

کد محصول x877

تومان 95000

راهنما 09129474073

قیمت 95000

تومان 95000

صندلی توالت فرنگی پلاستیکی طرح موج به شما این امکان را می دهد تا بتوانید آن را به زمین پیچ کنید و یا به صورت سیار بر روی توالت های ایرانی قرار دهید و در صورتی که فضای کافی برای صندلی توالت ندارید یا میخواهید جای ان را عوض کنید یا به مکان دیگری انتقال دهید، به دلیل وزن پایین این محصول آن را به آسانی جابجا کنید . این صندلی از جنس توالت فرنگی سیار ژله ای مستحکم ساخته شده که تا ۱۱۰ کیلوگرم وزن را تحمل می نماید و به دلیل پوشیده بودن دور تا دور آن از پاشیدن ترشحات به خارج خودداری می نماید .

این صندلی توالت فرنگی پلاستیکی برای همه افراد مناسب می باشد و به شما کمک می کند تا بتوانید در صورت بلند بودن قدتان به راحتی از آن استفاده نمایید و حتی برای افرادی که به هر دلیل نمی توانند زانوی خود را خم کنند این محصول بهترین انتخاب خواهد بود چرا که در سایز های ارتفاع استاندارد شما مجبور به استفاده از ارتفاع دهنده و بالابر فرنگی می شوید که در صورت نیاز ما آن ها را برایتان در سراسر ایران ارسال می کنیم .

توالت فرنگی برای استفاده در منزل ، محل کار و خانه باغ یا سایر مکان ها مورد استفاده می باشد . می خواهیم در مورد یکی از انواع توالت ها در دسته بندی سیار صحبت کنیم و آن را برای شما شرح دهیم . توصیف این صندلی فرنگی به همراه امکانات ویژه و متمایز آن وقت زیادی از شما نمیگیرد همچنین ما با خلاصه نمودن آنها سعی بر راحتی و آسانی شما در مطالعه این متن را داریم .

امیدواریم از این مطلب حداکثر متن کاربردی و مفید را مطالعه نمایید . توالت مدل فرنگی هایی که در ایران استفاده می شوند به دلیل نبود جنس سرامیکی آن در همه خانه ها مقداری با توالت های اصلی متفاوت است . چرا که این نوع توالت بر روی توالت های ایرانی قرار می گیرند . فرهنگی دستشویی و سرویس بهداشتی رفتن ما ایرانیان با کلیه افراد جهان متفاوت است .

خیلی از اتفاقات موجود در روزمره ما به داشتن آیین صحیحی از استفاده درست توالت و سرویس بهداشتی می باشد چرا که آمار عمل های جراحی کمر بسیار بالاست و یکی از مهمترین دلایل از بین رفتن قدرت ستون فقرات و کمر اشخاص به نحوه نشستنشان برمی گردد . ما تقریبا یک بیستم عمرمان را درون دستشویی سپری می کنیم .

بسیار مهم است که اصول صحیح نشستن و برخاستن را اجرا نماییم و یا در هنگام تخلیه مزاج از حالت مناسب این کار استفاده نماییم . حالات بدنی که در توالت های ایرانی مجبور به استفاده از آنها هستیم بسیار به کمرمان فشار می آورد. کمر باید در هنگام دستشویی  به حالتی قرار گیرد که ذره ای فشار به آن وارد نشود و این مسئله تنها با استفاده از توالت های فرنگی امکان پذیر می گردد .

 

مزایای استفاده از صندلی توالت فرنگی پلاستیکی مدل موج

در صورت نداشتن توالت های فرنگی سرامیکی نیاز به انجام هزینه های بالایی مانند بنایی و خرید دستشویی و غیره نمی باشد چرا که راه های کم هزینه و بسیار ساده برای انجام این فریضه میسر است . این صندلی یعنی صندلی توالت فرنگی سیار ژله ای پلاستیکی توالت فرنگی مدل موج از جنس بسیار محکم پلاستیک بهره مند شده است که می توانید به صورت حضوری نیز خریداری کنید .

در این نوع توالت تمام پلاستیک یکی از مزایای خوب آن نسبت به توالت سیستم فرنگی های فلزی قابلیت ضد زنگ زد آن می باشد که به هیچ عنوان حتی با آبکشی های زیاد و پی در پی نیز رنگ محصول تغییری نمی کند و مشکلی به وجود نمی آید . از دیگر مزایای این نوع صندلی توالت وزن بسیار پایین آنها می باشد که حمل و نقل را آسان می سازد .

مزیت پوشیده بودن دور تا دور این محصول این است که از هر نوع پاشش اب یا پاشیده شدن ادرار یا مدفوع به اطراف یا لباس و حتی بدن افراد جلوگیری می کند و  بسیار کاربرد دارد. این سرویس فرنگی قابلیت شستشوی آسان و سریع دارد و با آبکشی ساده می توانید آن را کاملا تمیز و بهداشتی به دور از هر گونه ویروس و میکروب کنید . یکی دیگر از قابلیت های این صندلی توالت دارا بودن امکان تحمل سنگینی اشخاص تا حدود ۱۱۰ کیلوگرم می باشد .

درب روی صندلی نیز هم برای پشتی و حفظ تعادل کمک کننده است و هم اینکه می توان در برابر پیدا شدن داخل توالت حفاظی باشد و از دید افراد دور شود . یکی دیگر از مزایای استفاده از این محصول خاصیت بلندی ارتفاع آن است که برای افرادی که زانو درد دارند و یا عمل جراحی زانو کردند و یا حتی پایشان شکسته و داخل گچ است و نمی توانند خم کنند بسیار مناسب است .

و آخرین مزیت این دستگاه این است که می توانید به سادگی آن را به زمین پیچ کنید و از تکان خوردن آن یا لغزیدن به هنگام به کارگیری جلوگیری کنید تا همیشه از وجود یک صندلی توالت فرنگی محکم همانند توالت فرنگی های ثابت سرامیکی لذت ببرید . حتما می توانید با در نظر داشتن اینکه تمامی این محصولات در سراسر ایران ارسال می گردد و با هزینه ای رقابتی این اقدام صورت می گیرد .

کافیست با شماره های مندرج در صفحات سایت آی طب که ارائه دهنده بیش از دو هزار افلام پزشکی و خدمات مراقبت از سالمندان و تورهای ویژه سالمندان می باشد، تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمائید و از کارشناسان متخصص تجهیزات طبی و پزشکی ما بخواهید تا توضیحات لازم را به شما بدهند . امیدواریم که بتوانیم در این مسیر گام های سریع و کاربردی برای شما برداریم تا سلامتی هموطنان عزیمان حفظ گردد .