صندلی توالت فرنگی sade مدل توانمند گالوانیزه با ضمانت و با پشتی

صندلی توالت فرنگی پشتی ارزان ضمانت

کد محصول x865

تومان 110.000

راهنما 09129474073

قیمت 110.000

تومان 110.000

 

صندلی توالت فرنگی مدل توانمند از آهن قلع اندود شده با گالوانیزه مستحکم ساخته شده و از بهترین انواع صندلی توالت تولید داخل یعنی کشور ایران می باشد و تا ۶ ماه پس از خرید ضمانت نامه معتبر دارد. قد این صندلی کمی کوتاه است که برای نوجوانان و افراد کوتاه قد بسیار مناسب است و به دلیل سادگی می توانید این صندلی توالت ارزان قیمت را خریداری کنید و از درب روی آن نیز استفاده کنید .

این مدل از صندل ساده  توالت فرنگی مدل توانمند مارک دلوکس می باشد که با سادگی تمام اما با توانمندی بالا و کاربردی بودنش با قیمتی مقرون به صرفه می تواند سالها برای شما محافظت از ستون فقرات و مفاصلتان در هنگام دستشویی کردن نماید . جدا از این امکانات خوبی مانند فلز محکم از جنس گالوانیزه این امکان را فراهم می آورد تا افراد با وزن حتی ۱۲۰ کیلو نیز از آن استفاده کنند .

این مدل صندلی توالت بسیار پر فروش بوده و افراد کم توان یا سالمندان عزیز، بیماران و زنان باردار برای راحت نشستن هنگام اجابت مزاج از این صندلی در سرویس بهداشتی خانه های خود استفاده می کنند و یا هنگام مسافرت با خود به سفر می برند. امیدواریم بتوانید همین حالا با یک تماس تلفنی این محصول را به سادگی در هر جای ایران سفارش دهید و تحویل بگیرید . ارسال ما در کمترین زمان ممکن برای شهرستان ها بوده چرا که از باربری عصا آرنجی  نیز بهره مند می شویم .

این صندلی بسیار مناسب افراد قدکوتاه می باشد چون اندازه ارتفاع آن برای این مدل افراد طراحی شده البته نیازی نیست اگر قدتان بلند است نا امید شوید چون می توانید به همراه این محصول ارتفاع دهنده و بالابر توالت فرنگی را نیز سفارش دهید و از آن استفاده نمایید تا اگر قدتان بلند است و یا نمی توانید زانو هایتان را خم کنید احساس راحتی داشته باشید .

 

خصوصیات صندلی توالت فرنگی sade گالوانیزه مدل توانمند با پشتی

  • کاربری آسان برای افراد قد کوتاه قد
  • این محصول دارای ۶ ماه گارانتی طلایی می باشد
  • مجهز به تکیه گاه کوتاه
  • مجهز به سیستم هدایت کننده ترشحات به داخل چاه
  • بسیار سبک و محک به جنس آهن گاوانیزه
  • گنجایش وزن تا ۱۲۰ کیلوگرم
 

کودکان و نوجوانان نیز به علت ارتفاع نسبتا کوتاه این صندلی توالت می توانند به سادگی از آن استفاده کرده و احساس راحتی و محافظت و مراقبت از بدن ارزشمندشان را از آن سنین داشته باشند . یون منفی در دستگاه بخور چیست را در مقاله مربط به ان در سایت مطالعه کنید. ما باید با فرهنگ سازی میان فرزندانمان به حفظ سلامتی و توصیه های سلامتی عادتشان بدهیم پارچه ماسک بیمارستانی تا جامعه پر جمعیت آینده از سلامتی بیشتری برخوردار باشند .

این صندلی توالت با پشتی فرنگی قلع اندود شده در گاوانیزه می باشد که حنس آن آهن است . بسیار محکم و جان دار می باشد و باعث استفاده هر چه راحت تر برای شما خواهد بود . پدر بزرگان و مادر بزرگان حتی اگر از مفاصل و ستون فقرات سالمی بهره مند هستند بهتر است از این صندلی توالت نیز استفاده کنند چرا که با استفاده از این محصول به کمرشان کمک می کنند تا فشار اضافه را تحمل ننماید .

 

این صندلی توالت قابل شستشو نیز می باشد و شما بدون دغدغه خرابی یا زنگ زدگی می توانید از آن در مناطق مرطوب نیز استفاده نمایید . گارانتی ارائه شده این محصول ۶ ماهه می باشد که هرگونه مشکلی برایش پیش بیاید می توانید آن را به محل ضمانت نامه شرکت تولید کننده ایرانیش برگردانید . ما مفتخریم به ارائه خدمات خوب به شما عزیزان .

بهتر است برای سفارش انواع خدمات و تجهیزات پزشکی برای بیماران و سالمندان با تلفن به ما تماس بگیرید چرا که هم راحت تر سوالاتتان را می پرسید هم مطمئن تر خریدتان را انجام می دهید . امیدواریم بتوانیم در حدود ۲ ساعت کاری داخل تهران و ۱۲ ساعت در شهرستان این محصول را به دستتان برسانید . اگر رو در وایستی را کنار بگذارید و در حین صحبت با کارشناسان آی طب سایر محصولات پزشکی را نیز سفارش دهید .